Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Sylwia Stano

Sylwia Stano

Warszawa, Polska

Mama, dziennikarka, blogerka i pasjonatka literatury. Prowadzę bloga Książniczki mają zdanie. Od lat wymyślam kampanie społeczne i wspieram czytanie! Działam w duecie twórczym z Zofią Karaszewską, z którą napisałam książkę "Ada, to wypada!"

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Ekipa Projektu

Zofia Karaszewska

Zofia Karaszewska

Warsaw, Poland


485 PLN z 8700 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.11.2018.

Teledysk do piosenki: Ada, to wypada!

O projekcie

Pomóż nam stworzyć teledysk, który będzie zachęcał dziewczyny do tego, żeby nie bały się być sobą i pragnęły realizować marzenia!

 

Ada, wypada ci zabierać głos! Wypada ci się wyróżniać, dbać o siebie i zadawać pytania bez odpowiedzi. Czy wiesz, co jeszcze? 

 

Poradniki dobrego wychowania dla panien dawno odeszły do lamusa. Dziś dziewczynom – tym małym i tym całkiem dużym – wypada… robić wszystko, o czym marzą! Mają prawo być sobą, rozwijać się i uczyć od najlepszych. Bohaterki  książki, którą napisałyśmy "Ada, to wypada!" wiedzą o tym najlepiej, bo same pokonały niejedną przeszkodę. Teraz dzielą się swoimi doświadczeniami, a ich opowieści mogą być inspiracją i dla dziewczynek, i dla chłopców. Dołącz do nich i pomóż nam nieść tę ideę w świat!

 

 

 

W naszej książce swoje historie opowiadają: Ewa Błaszczyk, Katarzyna Bonda, Marta Dymek, Irena Eris, Magdalena Fikus, Agnieszka Graff, Agnieszka Holland, Joanna Klimas, Mela Koteluk, Olga Kozierowska, Katarzyna Kozyra, Ewa Łętowska, Katarzyna Miller, Marta Sziłajtis-Obiegło, Natalia Partyka, Karolina Baca-Pogorzelska, Katarzyna Rosner, Beata Stelmach, Kamila Szczawińska, Dorota Wellman i Agnieszka Więdłocha.

 

"Ada, to nie wypada" siedzi jednak głęboko w głowach i każdy zna tę melodię. Chcemy więc stworzyć alternatywną wersję! Ada, to wypada!

 

 

 

Stwórz z nami teledysk do niezwykłej piosenki promującej książkę „Ada, to wypada!”. Zebraną kwotę przeznaczymy na: 

  • stworzenie świetnego scenariusza,
  • wynajęcie studia,
  • wynajęcie operatora, 
  • wynajęcie sprzętu,
  • nagranie klipu,
  • mastering nagranego materiału.

 Nakręceniem teledysku zajmie się studio MyWorks i ekipa, z którą kręciłyśmy wszystkie nasze akcje społeczne! (--> akcje poniżej)

 

 

Kim jesteśmy?

 

Sylwia Stano i Zofia Karaszewska – jesteśmy mamami, dziennikarkami, blogerkami i pasjonatkami literatury. Prowadzimy bloga Książniczki mają zdanie. Od lat wymyślamy kampanie społeczne i wspieramy czytanie!

 

Nasze kampanie społeczne to:

„Czytaj! Zobacz więcej”

 

 

oraz „Czytam sobie”

 

 

W radiu i telewizji polecamy dobre książki, piszemy recenzje i artykuły. Współpracowałyśmy z miesięcznikiem „ELLE” i „Newsweekiem”, teraz piszemy do kwartalnika „Przekrój”. 

 

Autorka piosenki:

 

Kasia Rokicka – wokalistka, autorka piosenek… pomysłodawczyni i współtwórczyni projektu Strefa Dzieci dedykowanego najmłodszym. Od 8 lat z pasją i zaangażowaniem dzieli się muzyką z maluchami podczas koncertów i warsztatów. Pisze piosenki śpiewane podczas międzynarodowych przeglądów Zecchino d’Oro we Włoszech i nagradzane na Międzynarodowym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie.  Założycielka Ellyah Music – agencji i wytwórni, która w swoim katalogu ma m.in. płytę z muzyką dla dzieci: „Piosenki na okrągły rok”, a także muzykę dla troszkę starszych odbiorców 😊: „Chopin Revisited”, „G.H.R.” oraz „Violet River”.

www.ellyahmusic.com/strefadzieci

 

 

Za pomoc przygotowałyśmy dla Was fantastyczne nagrody! Między innymi książki "Ada, to wypada", gadżety, płytę z piosenkami na okrągły rok oraz udział w teledysku!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 12.11.2018 22:10