Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Vincenty Docent

Vincenty Docent

Warszawa, Polska

Aktywista Przebudzeniowy od 2010 .
Tłumaczenia wykładów (Eckhart Tolle, Mooji, OSHO, Adyashanti) oraz filmy własne na kanale YouTube: V!NCENTY DOCENT - Rozwój Samoświadomości, Medytacja, Vlog

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22328 PLN z 11000 PLN

169 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

202%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.09.2019.

A-CZAPKA = Ochrona przed Mikrofalą GSM, 4G, 5G i Wi-Fi

UPDATE

Dodano 24.10.2019, godz. 16:37

Przyjaciele,

Produkcja A-CZAPEK miała swoje uzasadnione opóźnienie. Wszystko po to, abyście dostali profesjonalnie przebadany oraz wzbogacony o informację techniczną produkt. Czekaliśmy w wyniki badań z Państwowego Instytutu Badawczego i udało się! Skuteczność A-CZAPKI została potwerdzona przez Państwowy Instytut Badawczy. Czekaliśmy na to, aby móc umieścić potwierdzoną informację techniczną o stopniu ekranowania smogu elektromagnetycznego na każdej metce w każdej A-CZAPCE.

Proszę Was o wyrozumiałość i odrobinę cierpliwości. Pamiętajcie, że ten projekt dopiero się rodzi. Rodzi się za sprawą waszego wsparcia za co bardzo dziękuję. Robię co mogę, aby A-CZAPKI były gotowe jak najszybciej. Wierzcie mi, że też chciałbym mieć już ten komfort, że A-CZAPKI wreszcie do Was dotarły. 

 

Z poważaniem

Vincenty Docent

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.09.2019 22:10