Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Vincenty Docent

Vincenty Docent

Warszawa, Polska

Aktywista Przebudzeniowy od 2010 .
Tłumaczenia wykładów (Eckhart Tolle, Mooji, OSHO, Adyashanti) oraz filmy własne na kanale YouTube: V!NCENTY DOCENT - Rozwój Samoświadomości, Medytacja, Vlog

Napisz wiadomość do Projektodawcy

15023 PLN z 11000 PLN

126 Wspierający

18 dni do zakończenia

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 09.09.2019 22:10

A-CZAPKA = Ochrona przed Mikrofalą GSM, 4G, 5G i Wi-Fi

O projekcie

Przedstawiam państwu pierwszy produkt marki ATRONIC Electromagnetic Shield !

 

A-CZAPKA to specjalistyczna czapka ochronna która skutecznie blokuje blisko 98% promieniowania mikrofalowego z nadajników stacji GSM, 3G, 4G, 5G, Routerów Wi-Fi, Laptopów oraz Telefonów Komórkowych.

 

A-CZAPKA cudownie sprawdza się podczas snu, ponieważ daje naszemu mózgowi wielogodzinny odpoczynek od mikrofal. Dobra profilaktyka dla każdej grupy wiekowej. Przyspiesza regenerację podczas snu. Budzisz się odświeżony z większą energią do działania!

 

Nadajniki mirofalowe to zjawsiko stosunkowo nowe. Pierwsze nadajniki w Polsce uruchomiono w 1992 roku, czyli zaledwie 27 lat temu. Z początku były to pojedyncze nadajniki na całą dzielnicę. Od tamtej pory jednak liczba nadajników stale rośnie, a co za tym idzie promieniowanie mikrofalowe w miastach stale się zwiększa. Na ten moment mniejsze lub większe nadajniki albo całe grupy nadajników stoją na dachach dosłownie co kilka bloków. 

 

 

Żyjemy skąpani w mikrofalowym smogu elektromagnetycznym o coraz większym promieniowaniu. 

30 lat temu tego nie było... Naukowcy na całym świecie grzmią na alarm !

 

 

Jakby tego było mało niewyedukowane społeczeństwo bezrefleksyjnie zachłysnęło się routerami z internetem bezprzewodowym Wi-Fi. To sprawiło, że oprócz mnożacych się nadajników na dachach, teraz większość ludzi posiada silny nadajnik mikrofalowy we własnym mieszkaniu! Coraz więcej ludzi spędza również kilka godzin z osobistym nadajnikiem mikrofalowym w ręku... internet w telefonie.

 

 

 PAMIĘTAJ O WYŁĄCZANIU ROUTERA NA NOC !

 

Wyłączaj Router na noc i porozmawiaj z sąsiadami aby robil to samo.

Po co nawzajem się smażyć całymi nocami?

 

Trochę gorzej jest w przypadku nadajników GSM, ponieważ one pracują 24 godziny na dobrę 365 dni w roku. Komórki twojego ciała i nasze mózgi są non-stop wystawione na szkodliwe promieniowanie mikrofalowe. Dlatego warto stosować środki prewencyjne.

 

 

Najlepszym odpoczynkiem może być wyjazd z miasta albo wyprawa w głąb lasu poza strefę promieniowania. Tam nasze ciała oraz mózgi mogą naturalnie odpocząć...

 

Nie każdy jednak ma czas albo możliwości aby wyjeżdżać codziennie poza miasto albo do lasu.

 

Z pomocą przychodzi mój pierwszy produkt A-CZAPKA !

 

A-CZAPKA, czyli Czapka Atroniczna (Atroniczna Tarcza Elektromagnetyczna)

 

A-CZAPKA REWELACYJNIE SPRAWDZA SIĘW NOCY !

Super przydatna dla mieszkańców miast, a w szczegołności bloków, gdzie jest duża zagęszczenie mieszkań i  gdzie Routery naparzaja mikrofalą z każdej strony. Jeżeli mieszkasz również blisko nadajników GSM ten produkt pomoże odpocząć twojemu mózgowi od mikrofal podczas wielogodzinnego snu w nocy.  Efekty odczuwalne już pierwszej nocy.

 

A-CZAPKĘ można nosić w każdych warunkach w przydatna podczas podróży przez miasto gdzie nadajników mikrofalowych, stacji Wi-Fi i telefonów komórkowych jest najwięcej.

 

A-CZAPKA wykonana jest ze specjalnego materiału, który nie nagrzewa głowy i można w niej spać spokojnie nawet w środku lata. Dodatkowo, A-CZAPKA nasunięta na oczy blokuje ponad 95% światła tak więc ułatwia zasypianie nawet w środku dnia ! Idealna Szlafmyca. Naciągnięta jednocześnie na uszy, zmiejsza ryzyko wybudzenia poprzez dźwięki. Znacznie zwiększa komfort snu.

 

A-CZAPKA posiada jeden uniwersalny rozmiar i jest rozciągliwa. Wysokość A-CZAPKI jest specjalnie większa i przewidziana tak, aby można było naciągnąć ją na oczy i żeby nadal było miejsce w środku na dłuższe włosy. Kolor czapki to SREBRO z mieniącym się ZŁOTYM logo - ATRONIC Electromagnetic Shield.

 

A-CZAPKA wykonana jest ze specjalistycznego, kosztownego materiału. Jego warstwa blokuje 98% szkodliwego promieniowania. W naszym produkcie użyliśmy PODWÓJNEJ WARSTWY owego materiału!

 

A-CZAPKA wykonana jest w 40% ze SREBRA !

 

Kupując sobie i swojej rodzinie A-CZAPKĘ w przedsprzedaży:

 • Oszczędzasz pieniądze
 • Pomagasz mi uruchomić własny biznes 
 • Przyczyniasz się do promocji tego zbawiennego produktu
 • Przyczyniasz się do ochrony ludzkich mózgów

 

Stosując A-CZAPKĘ w nocy:

 • Fundujesz swojemu mózgowi należyty odpoczynek od mikrofal
 • Zwiększasz komfort snu poprzez wyciszenie światła i dźwięków
 • Przyspieszasz regeneracjię podczas spokojnego snu
 • Budzisz się bardziej wypoczęty
 • Zwiększasz swoją koncentrację
 • Zwiększasz świeżość umysłu
 • Masz więcej energii do działania !

 

 

CHROŃ SIEBIE I TYCH KTÓRYCH KOCHASZ

ZAMÓW TANIEJ A-CZAPKĘ DLA CAŁEJ RODZINY