Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Vincenty Docent

Vincenty Docent

Warszawa, Polska

Aktywista Przebudzeniowy od 2010 .
Tłumaczenia wykładów (Eckhart Tolle, Mooji, OSHO, Adyashanti) oraz filmy własne na kanale YouTube: V!NCENTY DOCENT - Rozwój Samoświadomości, Medytacja, Vlog

Napisz wiadomość do Projektodawcy

22328 PLN z 11000 PLN

169 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

202%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.09.2019.

A-CZAPKA = Ochrona przed Mikrofalą GSM, 4G, 5G i Wi-Fi

O projekcie

Przedstawiam państwu pierwszy produkt marki ATRONIC Electromagnetic Shield !

 

A-CZAPKA to specjalistyczna czapka ochronna która skutecznie blokuje blisko 98% promieniowania mikrofalowego z nadajników stacji GSM, 3G, 4G, 5G, Routerów Wi-Fi, Laptopów oraz Telefonów Komórkowych.

 

A-CZAPKA cudownie sprawdza się podczas snu, ponieważ daje naszemu mózgowi wielogodzinny odpoczynek od mikrofal. Dobra profilaktyka dla każdej grupy wiekowej. Przyspiesza regenerację podczas snu. Budzisz się odświeżony z większą energią do działania!

 

Nadajniki mirofalowe to zjawsiko stosunkowo nowe. Pierwsze nadajniki w Polsce uruchomiono w 1992 roku, czyli zaledwie 27 lat temu. Z początku były to pojedyncze nadajniki na całą dzielnicę. Od tamtej pory jednak liczba nadajników stale rośnie, a co za tym idzie promieniowanie mikrofalowe w miastach stale się zwiększa. Na ten moment mniejsze lub większe nadajniki albo całe grupy nadajników stoją na dachach dosłownie co kilka bloków. 

 

 

Żyjemy skąpani w mikrofalowym smogu elektromagnetycznym o coraz większym promieniowaniu. 

30 lat temu tego nie było... Naukowcy na całym świecie grzmią na alarm !

 

 

 

Oprócz mnożacych się nadajników GSM na dachach budynków, teraz większość ludzi posiada dodatkowo silny nadajnik mikrofalowy we własnym mieszkaniu pod postacią Routera Wi-Fi ! Coraz więcej ludzi spędza również kilka godzin z osobistym nadajnikiem mikrofalowym w ręku... internet w telefonie.

 

 

 PAMIĘTAJ O WYŁĄCZANIU ROUTERA NA NOC !

 

Wyłączaj Router na noc i porozmawiaj z sąsiadami aby robil to samo.

Po co nawzajem się smażyć całymi nocami?

 

Trochę gorzej jest w przypadku nadajników GSM, ponieważ one pracują 24 godziny na dobrę 365 dni w roku. Komórki twojego ciała i nasze mózgi są non-stop wystawione na szkodliwe promieniowanie mikrofalowe. Dlatego warto stosować środki prewencyjne.

 

 

Najlepszym odpoczynkiem może być wyjazd z miasta albo wyprawa w głąb lasu poza strefę promieniowania. Tam nasze ciała oraz mózgi mogą naturalnie odpocząć...

 

Nie każdy jednak ma czas albo możliwości aby wyjeżdżać codziennie poza miasto albo do lasu.

 

Z pomocą przychodzi mój pierwszy produkt A-CZAPKA !

 

A-CZAPKA, czyli Czapka Atroniczna (Atroniczna Tarcza Elektromagnetyczna)

 

A-CZAPKA REWELACYJNIE SPRAWDZA SIĘW NOCY !

Super przydatna dla mieszkańców miast, a w szczegołności bloków, gdzie jest duża zagęszczenie mieszkań i  gdzie Routery naparzaja mikrofalą z każdej strony. Jeżeli mieszkasz również blisko nadajników GSM ten produkt pomoże odpocząć twojemu mózgowi od mikrofal podczas wielogodzinnego snu w nocy.  Efekty odczuwalne już pierwszej nocy.

 

A-CZAPKĘ można nosić w każdych warunkach w przydatna podczas podróży przez miasto gdzie nadajników mikrofalowych, stacji Wi-Fi i telefonów komórkowych jest najwięcej.

 

A-CZAPKA wykonana jest ze specjalnego materiału, który nie nagrzewa głowy i można w niej spać spokojnie nawet w środku lata. Dodatkowo, A-CZAPKA nasunięta na oczy blokuje ponad 95% światła tak więc ułatwia zasypianie nawet w środku dnia ! Idealna Szlafmyca. Naciągnięta jednocześnie na uszy, zmiejsza ryzyko wybudzenia poprzez dźwięki. Znacznie zwiększa komfort snu.

 

A-CZAPKA posiada jeden uniwersalny rozmiar i jest rozciągliwa. Wysokość A-CZAPKI jest specjalnie większa i przewidziana tak, aby można było naciągnąć ją na oczy i żeby nadal było miejsce w środku na dłuższe włosy. Kolor czapki to SREBRO z mieniącym się ZŁOTYM logo - ATRONIC Electromagnetic Shield.

 

A-CZAPKA wykonana jest ze specjalistycznego, kosztownego materiału. Jego warstwa blokuje 98% szkodliwego promieniowania. W naszym produkcie użyliśmy PODWÓJNEJ WARSTWY owego materiału!

 

A-CZAPKA wykonana jest w 40% ze SREBRA !

 

Kupując sobie i swojej rodzinie A-CZAPKĘ w przedsprzedaży:

 • Oszczędzasz pieniądze
 • Pomagasz mi uruchomić własny biznes 
 • Przyczyniasz się do promocji tego zbawiennego produktu
 • Przyczyniasz się do ochrony ludzkich mózgów

 

Stosując A-CZAPKĘ w nocy:

 • Fundujesz swojemu mózgowi należyty odpoczynek od mikrofal
 • Zwiększasz komfort snu poprzez wyciszenie światła i dźwięków
 • Przyspieszasz regeneracjię podczas spokojnego snu
 • Budzisz się bardziej wypoczęty
 • Zwiększasz swoją koncentrację
 • Zwiększasz świeżość umysłu
 • Masz więcej energii do działania !

 

 

CHROŃ SIEBIE I TYCH KTÓRYCH KOCHASZ

ZAMÓW TANIEJ A-CZAPKĘ DLA CAŁEJ RODZINY

 

SKUTECZNOŚĆ A-CZAPKI POKAZUJĄ PROFESJONALNE MIERNIKI POLA ELEKTROMAGNETYCZNEGO

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 09.09.2019 22:10