Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Anna Bermes

Anna Bermes

Zgorzelec

Nazywam się Anna, mam 36 lat i pochodzę ze Zgorzelca.
Nie mogę jednoznacznie określić swojego charakteru, bo tak naprawdę nikt siebie do końca nie zna i trudno się oceniać. Staram się nie zrażać błędami, z uśmiechem witać każdy dzień oraz pozytywnie podchodzić do kolejnych wyzwań i doświadczeń. Zawsze staram się myśleć optymistycznie.
Moją pasją jest działalność w sieci, co widać w moich projektach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 1500 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.11.2012.

Vlog roku 2012

O projekcie

 Dlaczego tworzę ten projekt?

Projekt ten tworzę z myślą o tych mniej znanych, jaki i bardziej znanych vlogerach z polskiej sceny YouTube. Dzięki temu projektowi będę mogła wspomóc vlogerów tworząc internetowy plebiscyt Vlog Roku 2012, w którym do wygrania będą cenne nagrody, o których powiem już za moment.

Czym jest Vlog? 

Vlog jest rodzajem internetowego bloga którego zasadniczą treść stanowią pliki filmowe publikowane przez autora w kolejności chronologicznej. Pliki udostępniane są do odtwarzania w technologii video-streamingu lub do pobrania na komputer użytkownika – gościa i widza wideobloga. Vlogerzy publikują swoje filmy głównie w serwisie YouTube oraz Dailymotion. 

Vlogi dzielą się umownie na:

-przedstawiające przemyślenia autora

-pokazujące jego życie codzienne

(źródło:pl.wikipedia.org) 

Czym jest Vlog Roku 2012?

Vlog roku 2012 jest internetowym plebiscytem mającym na celu wyłonienie oraz wypromowanie najlepszego vlogera w polskim internecie. Ma on za zadanie również promować Vlogi po to, by Vlogerów było z dnia na dzień coraz więcej. Bez względu na to czy vloger ma 5, 10, 500, 1000 czy 100000 widzów lub czy ma 10,15 czy 30 lat każdy może wziąć w nim udział.

 A co z nagrodami?

 Spośród wszystkich zgłoszonych do plebiscytu osób zostaną wyłonione 3 osoby, które zostaną nagrodzone. Nagrodami są kolejno:

1 miejsce: Kamera Philips Esee, Mikrofon Behringer C1u oraz Trofeum szklane grawerowane laserem o wysokości 215 mm

2 miejsce: Corel VideoStudio Pro X5

3 miejsce: Kamerka Logitech C110

 

Potrzebujemy TYLKO lub AŻ 1500 złotych.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 06.11.2012 00:12