Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Tomasz Walkiewicz

Tomasz Walkiewicz

Drawsko Pomorskie

Nazywam się Tomasz Walkiewicz. Wraz z młodzieżą działamy w Drawsku Pomorskim na Orliku. Mamy założone stowarzyszenie KS Orliczek. Wychodzimy z założenia że można żyć ciekawiej będąc aktywnym. Działamy w obszarach sport, edukacja, turystyka, gry i zabawy, wolontariat.

Mam 31 lat jestem wychowawcą w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym oraz Animatorem Sportu na obiekcie Moje Boisko Orlik 2012 w Drawsku Pomorskim.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

3009 PLN z 2000 PLN

39 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

150%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2012.

Starszy Brat - Starsza Siotra

O projekcie

Starszy Brat - Starsza Siostra to projekt stworzony z myślą o najmłodszych uczestnikach mających trudną sytuację życiową. Największy problem to brak autorytetów dlatego projekt "Starszy Brat - Starsza Siostra" połączy młode osoby z ludźmi,którzy mogą im zaimponować i być przykładem.

Przez 3 miesiące będą się spotykać, dzielić problemami i troskami, opowiadać o swoim życiu, bliskich, rodzinie, zainteresowaniach i pasjach.

Dla przykładu: młody chłopak ma problemy rodzinne, źle się uczy, rodzice nie radzą sobie wychowawczo i teraz rolą Starszego Brata lub Starszej Siostry jest dotarcie do tej osoby, wskazanie mu dobrej drogi, zainteresowanie go pozytywnymi formami spędzania czasu wolnego. Będą razem spędzać czas aktywnie, realizując swoje pasje i zainteresowania. Projekt potrwa 3 miesiące, ale mamy nadzieję, że nawiązana znajomość będzie kontynuowana po projekcie.

Co da projekt?
- podniesie pewność siebie i samoocenę dziecka
- poprawi umiejętności interpersonalne dziecka
- rozbudzi nowe pasje i zainteresowania
- przyczyni się do większej otwartości i komunikatywności dziecka
- pozwoli Starszemu Bratu - Starszej Siostrze zdobyć doświadczenie pedagogiczne
- projekt uwrażliwi społeczeństwo na potrzeby innych
- zmotywuje społeczność lokalną do działania.


Wspomóż nas!!! Otrzymana kwota sprawi, że projekt będzie atrakcyjny i efektywny !!!

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.11.2012 00:12