Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

SlowRiders

SlowRiders

Kraków,Wieliczka

Tomasz Turchan, 28l.
architekt krajobrazu, rysownik, grafik, amator niekonwencjonalnych projektów podróżniczych i sympatyk polskiej motoryzacji w wydaniu FSM. Ukończył studia na Politechnice Krakowskiej. Profesjonalnie zajmuje się projektowaniem terenów zielonych, hobbystycznie organizacją szalonych podróży. Pasjonat jezyków obcych oraz historii małopolski i Krakowa. Organizator wypraw małym fiatem po Europie i Azji. Założyciel SlowridersTeam.

www.slowriders.eu

Napisz wiadomość do Projektodawcy

14 PLN z 8000 PLN

5 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2012.

SlowRide

O projekcie

- Fiatem 126p do Amazonii ???  - Czemu nie.

SLOWRIDE, Take It Easy!

Jeżeli widzisz ten napis na tylnej klapie malucha to nie trąb na nas, bo nie robimy tego na przekór ! Ten sprzęt ma po prostu swoje ograniczenia. Zresztą, - za chwilę i tak spotkamy się w korku.

Właśnie snujemy się do jednego z tajnych podkrakowskich garaży; gdzie będziemy tuningować naszą bestyyyę. Ciemne szyby, profesjonalne audio, wypasione fotele, CB, bateria halogenów na dachu. We fiacie spędzimy wkrótce całe 2 miesiące, - musi być odjazdowo. Robimy to co jakiś czas. To jest jak narkotyk. Po przedawkowaniu obiecujesz sobie, że nigdy więcej nie wsiądziesz już do malucha, po czym jakiś czas później kupujesz nowe mapy i kreślisz trasę kolejnego Slow Ride`u. Ehhh.

Trzymajcie kciuki, SlowRide to znak rozpoznawczy najbardziej odjechanego projektu motoryzacyjnego z "Fiatem 126p" w tytule !

CO:

…Jesienią 2012 wylądujemy w piekle, a później będzie już tylko gorzej ! Będą 4 oldtimery: komunistyczna MOTORYNKA, 2 TRABANTY i nasz MALUCH. Do tego nieprzebyty las, kupa błota, wysokie góry, wulkany, pustynie, słone jeziora, antyczne cywilizacje i wszytko to co sprawia, że rockowa muza wydobywająca się z półki głośnikowej malucha brzmi jeszcze mocniej, a piwo po całodziennej przeprawie smakuje jeszcze lepiej !

Na tapecie mamy Amerykę południową, a do akcji włączają się czeskie Trabanty 601 i Jawa Pionyr.

KTO:

Nazywamy się: Tomek Turchan i Radek Jona. Jesteśmy reprezentantami Polskiej ekipy w międzynarodowym ( bo polsko-czesko-słowackim ) rajdzie starymi socjalistycznymi wehikułami do Ameryki Południowej. Wystartujemy Fiatem 126p. Robiliśmy podobne wyprawy już wcześniej.

Tomek ze znajomymi wielokrotnie organizował wyprawy Fiatem 126p po Bałkanach oraz do Mongolii (Rajd Lajkonika). Radek z kolei Polskim Fiatem 125p do Istambułu, Ladami 2107 do Kirgistanu, oraz non-FSO expedition do Maroko.

Nasza strona internetowa to www.slowriders.eu . Nasi kompani to ekipa czeska w dwóch trabantach 601 z Danem Pribanem na czele www.transtrabant.cz oraz ambasador Jawy Marek Slobodník ze Słowacji na Jawie Pionyr http://www.napionieri.sk/

GDZIE:

Zamierzamy przejechać Amerykę Południową trasą TransAmazońską, przebić się przez Andy legendarną drogą śmierci, szusować Panaamericaną, brodzić w stepach Patagonii i zakończyć SlowRide w Buenos Aires w Agrentynie.

Trasa:  Gujana, Brazylia, Boliwia, Peru, Chile, Argentyna

KIEDY:

Startujemy w połowie września 2012. Impreza potrwa 2 miesiące.

ZA ILE:

Jak dotąd udało nam się zainwestować kilka tysięcy złotych w przygotowanie małego fiata do tej wyprawy. Osprzęt otrzymaliśmy od sponsorów. Zorganizowaliśmy już transport samochodów i odłożyliśmy na bilety lotnicze. Zbieramy jeszcze na paliwo na 20 000 km oraz na nasz dwumiesięczny pobyt w ameryce.

SPONSORING:

Istnieje możliwość zakupienia powierzchni reklamowej na naszym Fiacie. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani taką ofertą to prosimy o kontakt email: slowriders.eu@gmail.com

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 08.09.2012 00:12