Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

RoboDamb

RoboDamb

Gdańsk

Nasza drużyna składa się z 3 osób – odkrywcze że każdy jest lub był studentem Politechniki Gdańskiej – mechanik , informatyk i o zgrozo elektronik.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

67 PLN z 8500 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.10.2012.

RoboDAMB

O projekcie

Głównym celem jest ulepszenie wersji robota który ma wziąć udział w między narodowym konkursie. Robot jak każda maszyna wymaga lepszego oprogramowania ale i lepszego sprzętu – czujniki , kamery i moc obliczeniowa; musi samemu podejmować decyzję i nie może być sterowany z zewnątrz czy mieć zaprogramowanej trasy.

W zeszłym roku nasza grupa bez żadnego wsparcia finansowego stworzyła robota który wygrał najwyższą przyznaną nagrodę w konkursie ale nadal nie było to pierwsze miejsce.

W kolejnej edycji chcemy zająć pierwsze  miejsce i pokazać że Polska robotyka jest na wysokim poziomie. Jednak nasz robot wymaga dużych zmian – rok temu budowa opierała się na wyszukiwaniu sprawnych elementów elektronicznych oraz złomu (dosłownie) w celu stworzenia urządzenia które będzie w stanie walczyć z innymi konstrukcjami.

W tym roku mamy nadzieję zdobyć pierwsze miejsce – dzięki waszemu wsparciu będziemy mogli dysponować o wiele bardziej zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi niż dotychczas!Proces samej rozbudowy oraz w miarę możliwości schematy zamierzamy umieścić tutaj – ty sam jako pasjonat będziesz mógł stworzyć własnego robota.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.10.2012 00:12