Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk Szałański

Patryk Szałański

Włocławek

Witam. Mam 21 lat. Odkąd pamiętam, czyli od 1 gimnazjum (ponad 8 lat) zajmuje się hobbistycznie, ale także zawodowo tworzeniem zaawansowanych stron internetowych.

Zajmuje się także SEO, Social Media, analizą standardów różnych serwisów, a także reklamą i promocją przez internet.

Bardzo lubię to co robię, a gdy moje prace stają się przydatne i pomocne wielu osobom czerpię z tego jeszcze większą radość i satysfakcję.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

54 PLN z 5000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.11.2012.

Moje Marzenia - My Dreams

O projekcie

Kilka słów na początek:

Cześć Wam. Jeśli przeżyliście oglądanie filmu ze mną i nie popękaliście ze śmiechu to już raczej nic złego Was nie ruszy, nawet sam diabeł. Tak jak wspominałem, jeżeli o czymś nie powiedziałem w filmie, postaram się to tutaj opisać (oj będzie co czytać...). Jestem zdania, że kontakt z ludźmi tworzy coś wspaniałego, co jest ważne w każdym projekcie, a relacje i rozmowy potrafią przenosić góry.

Podziwiam pracę Jakuba Sobczaka, jak i jego samego, założyciela PolakPotrafi, i tak samo jak on, chciałbym stworzyć serwis, z którego radość będą czerpali wszyscy, nie tylko autor.

 

O projekcie – Od czego się zaczęło:

Wszystko zaczęło się pół roku temu, gdy pomyślałem, że mógłbym umieścić w jednym miejscu moje przeżycia, przeżycia mojej dziewczyny lub wspólne. Opisać doświadczenia, pokazać innym jakie miałem przygody, dać im dobrą radę z tego, nauczyć czegoś nowego, a przy okazji dodać zdjęcia, film czy muzykę, która mi się z tym kojarzy, stworzyć taki wspólny pamiętnik. Wszystko jednak to robię na razie w dokumencie, ale chciałbym dodać temu trochę życia i podzielić się tym z innymi.

Jak każdy z Was i ja lubię sobie pomarzyć. Czasami gdy o czymś marzę, lubię to sobie rozplanować. Załóżmy, że marzę o wyjeździe do Czech. Planuje sobie ile potrzebuję funduszy, co muszę zebrać, co będę tam robił. Gdy spełnię jakiś punkt, zaznaczam go i gdy widzę kilka punktów, które zbliżają mnie do spełnienia marzenia, dodaje mi to wiele sił i jeszcze więcej motywacji.

 

O projekcie – Opis:

Chciałbym stworzyć serwis z gatunku społecznościowych, ale nie, nie będzie to konkurencja dzisiejszych serwisów, lecz ich dopełnienia zintegrowane z nimi, serwis poświęcony samorozwojowi i relacjami między ludźmi Serwis, który pomoże Wam spełnić swoje marzenia i pozwoli, byście i wy pomogli spełnić je innym.

Najważniejszym atutem serwisu będzie to, że to użytkownicy będą go tworzyć i poddawać pomysły na jego rozwój, będzie tworzony z myślą o Was i według Waszych uznań, pomysłów i opinii, a nie tylko autorów.

Główną ideą serwisu będzie pomoc w spełnianiu marzeń przez zwykłe osoby, ale także przez grono specjalistów.

Każdy miałby swój osobisty dziennik, albo także wspólny z kimś innym. Opisywalibyście tam swoje przeżycia, pokazywali innym do czego doszliście, w jaki sposób. Dawali innym rady jak sobie z czymś poradzić. Sam na takim serwisie opisywałbym swoje przeżycia, dodał jakąś piosenkę kojarzącą mi się z nim. Pokazał innym jak mi się to udało. Będziecie mogli także stworzyć swoje marzenie i tak jak pokazałem wyżej, rozpisać je w punktach. Każdy, komu udostępnicie stronę z marzeniem, albo kto będzie ta stronę widział, będzie mógł doradzić Wam, jak spełnić jakiś punkt marzenia, lub je całe. Będziecie mogli także pomóc innym.

Jak widzicie każdy będzie mógł tworzyć także swój osobisty blog, a w spełnianiu marzeń pomoże wam grono specjalistów, którzy doradzą Wam w spełnianiu marzeń, np. wyjazdu na wakacje, tak aby cel ten się spełnił i był w 100% udany.

To jest tylko część głównych opcji serwisu, a będzie ich jeszcze kilka, by strona była naprawdę przyjemna i żeby każdy mógł znaleźć na niej coś dla siebie.

Dodatkową opcją w systemie będzie kącik hobbistyczny. Zależnie od upodobań, osoba mogłaby pisac swoją książkę, tworzyć własną muzykę, stworzyć swój własny album fotograficzny, pokazać swoje dzieła, a serwis wraz z innymi użytkownikami będzie te dzieła promował i pomagał je zrealizować, np. komuś może uda się wydać własną książkę.

Serwis pomagałby ludziom rozwijać się i dążyć do osiągnięcia wybranych celów i marzeń.

Serwis będzie wspierał instytucje charytatywne, uczestniczył w wielu spotkaniach i wydarzeniach pomagającym ludziom, tak więc jeśli się uda, będziemy mieli ogromne wsparcie, a także my sami będziemy tego wsparcia udzielać.

 

O Projekcie – Dodatkowe informacje:

Nie nastawiam się raczej na zyski z serwisu. Chciałbym aby był on przejrzysty, czysty i przyjemny dla oka. Chciałbym zaprezentować serwis w początkowych fazach także na różnych spotkaniach i eventach o startup'ach na polskim, ale także i na zagranicznym rynku. Pokazać, że Polacy nie gęsi i swoje pomysły oraz wspaniałe serwisy mają. Jeżeli zdrowie dopisze, serwis będzie także w innych językach, otwarty dla całego świata.

 

Kilka słów końcowych:

Wiem, że na razie projekt jest dość oklepany i mało opisałem szczegółów o nim, ale jak ktoś kiedyś powiedział, że ciężko jest opisać swoje naprawdę kolorowe myśli, lepiej byłoby je zobaczyć.

Czyli najlepszym sposobem będzie zobaczenie takiego serwisu na własne oczy.

Jeżeli mi pomożecie i razem się za to weźmiemy, na pewno uda nam się ten cel zrealizować. Na pewno wielu z Was czasami ma wrażenie, że w ogromnym świecie, którym jest internet, nie macie się gdzie podziać, a wszystko wydaje się być już takie nudne.

Wierzę, że razem stworzymy coś naprawdę fajnego, razem, wspólnie, coś co nie będzie tylko moją radością, ale też i Waszą, naszym takim wspólnym kątem w internecie, takim ciepłym miejscem przy kominku.

 

Kilka słów do Was:

Także i wy możecie przyczynić się bezpośrednio do stworzenia serwisu. Jeżeli macie jakieś pomysły, sugestię, rady, albo po prostu jakieś pytanie do mnie piszcie śmiało. Jestem osobą otwartą i kreatywną, lubię gdy ktoś chce do projektu włożyć i swoją cegiełkę, nie tylko tą pieniężną, ale także tą w formie jakiegoś pomysłu co do serwisu.

W czasie trwania zbierania odpowiedniej kwoty zacznę już jakiekolwiek pracę nad serwisem i będę powiadamiał Was o rozwoju spraw. Jeżeli uda się uzbierać wyższą kwotę od docelowej, mam nadzieję za uda mi się z Wami spotkać i zaprosić Was na symbolicznę piwko lub kawę.

Przepraszam, że się tak rozpisałem. Myliłem się, filmik łatwiej było przeżyć niż tą paplaninę...

Dziękuje Wam i pozdrawiam serdecznie.

 

Kontakt:

Email: patrykszalanski@o2.pl

Facebook: http://www.facebook.com/patryk.szalanski

Gadu-Gadu: 1001636

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.11.2012 00:12