Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Music of the future

Music of the future

Warszawa

Kolektyw djów, promotorów i aktywistów. Organizatorzy imprez z najnowszą inteligentną elektroniką, promującą zarówno uznanych jak i młodych twórców.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5480 PLN z 5400 PLN

71 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

101%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.07.2012.

Music Of The Future

O projekcie

Music Of The Future to o wiele więcej niż cykl imprez klubowych. Organizatorów imprezy napędza do działania tylko i wyłącznie miłość do muzyki. Ich celem jest przedstawienie polskiemu słuchaczowi brzmień, które nie reprezentują tylko prostej muzyki klubowej, ale inteligentną, wyjątkową i niedocanianą wciąż elektornikę. Co miesiąc od ponad roku za sprawą MOTF do Polski przyjeżdżają najciekawsi producenci z całego świata. Często uznane nazwiska, ale również młodzi, zdolni którzy w ciągu kilku miesięcy następujących po imprezie w Polsce zyskiwali szeroki rozgłos - świadczy to o wyczuciu organizatorów do tego, co w muzyce cenne. Oczywiście zagraniczne gwiazdy to nie wszystko, ponieważ na 16 imprezach stworzonych pod nazwą Music Of The Future wystąpiło ponad 25 najlepszych i najciekawszy polskich producentów i djów. Cykl powstał rok temu, w czerwcu 2011. Celem każdej imprezy jest zaprezentowanie znanych, zagranicznych oraz polskich, producentów, których muzyka wykracza poza typowe dla dzisiejszych czasów ramy muzyki elektronicznej. Gdy w większości klubów króluje elektro i wooblujący dubstep oni już teraz tworzą muzykę, której nie da się jednoznacznie przydzielić do żadnego stylu. Można ją określać mianem różnych nowo powstałych gatunków, ale to tylko słowa. A w końcu jedyne co się liczy to dźwięki, które trafiają do odbiorców. W lipcu - 17 z rzędu imprezą - będą Wielkie Urodziny MOTF, na których wystąpią aż 3 zagraniczne gwiazdy elektroniki. Pierwszym z nich jest FaltyDL - Amerykanin rozpoznawalny na całym świecie, który wystąpił w swojej karierze na wszystkich znaczący festiwalach w Europie i nie tylko. Nieskory do częstego grania poza granicami kraju, co powoduje, że jego obecność na imprezie jeszcze bardziej wyjątkową. Do Polski przylatuje ze Stanów specjalnie na zaproszenie MOTF, na 2 ekskluzywne występy w Warszawie i Katowicach, zaraz potem wraca do USA. Kolejną gwiazdą jest Dark Sky. Trójka przyjaciół z Walii, którzy zasłyneli jako specjaliści od żywiołowych remixów. W swojej karierze tworzyli oficjalne remixy dla takich gwiazd jak Kelis czy The xx. Ich występy na żywo to najwyższy poziom pozytywnych emocji nie pozwalających słuchaczowi ustać w miejscu. Ostatnim headlinerem, ale na pewno nie mniej ważnym, jest Juk Juk. Ten młody Brytyjczyk mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym już teraz jest często wymieniany jako człowiek, który może stać się twarzą inteligentnej elektroniki. A jego niespotykane podejście do produkcji i grania powoduje, że można po nim oczekiwać, iż stanie się kimś kto tworzy trendy w muzyce zamiast nimi podążać. Tak było na naszych poprzednich imprezach: Tak brzmią zaproszeni przez nas artyści

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.07.2012 23:11