Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Fundacja Cohabitat

Fundacja Cohabitat

Łódź

Zafascynowana ideą tworzenia autonomicznych społeczności integrujących przyrodę, technikę i pierwiastek ludzki w jednym ekosystemie.

Inicjatorem działań początkowo był Paweł Sroczyński - networker, wykładowca, edukator, designer i budowniczy. Obecnie ruch Cohabitat zrzesza wielu liderów z całej Polski.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

97877 PLN z 90000 PLN

583 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.10.2012.

Festiwal 'Cohabitat Gathering 2012'

Zostań ambasadorem festiwalu! ;-)

Dodano 17.09.2012, godz. 8:32

Witaj! :)

Kampania przyśpiesza i wchodzimy właśnie w jej drugą fazę ;-) Prosimy wszystkich, którzy wsparli festiwal o bycie jego ambasadorem(-ką). Wielu już nimi zostało... dołącz do nas!
Wystarczy zmontować sobie takie oto zdjęcie: http://bitly.com/O863QC.
W tym roku zdecydowaliśmy, że nie chcemy oblepiać się logotypami korporacji. Chcemy na piersiach nosić wasze imiona i stanąć na ramionach tłumu, poznać wasze historie i to co jest dla was ważne.

Pobierając ten [ http://bitly.com/ReDesignOfTheWorld ] plik możesz zmontować samodzielnie takie samo zdjęcie z Twoim imieniem (http://pixlr.com/editor/). Przeslij nam je na gathering@cohabitat.net wraz z krótką, dwujęzyczną wiadomością jaką chcesz ponieść w świat (przykład: http://on.fb.me/O86eeE).

To zajmuje 15 min i jest baaardzo ważne dla powodzenia kampanii. Prosimy o przesłanie zdjęcia do 6.00 we wtorek. Kampania "RedesignTheWorld" rusza już jutro! :-)

Dzięki za wsparcie i pomoc!!! Razem możemy to zrobić :)
Paweł.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.10.2012 18:06