Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Orkiestra Wieniawa

Orkiestra Wieniawa

Kraków

Zawodowo pracuję jako nauczyciel i terapeuta dzieci i młodzieży z autyzmem.
Ponadto jestem saksofonistą. Gram w Orkiestrze Wieniawa, gdzie pełnię również funkcję wiceprezesa SIK Wieniawa.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2570 PLN z 25000 PLN

15 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

10%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 02.08.2019.

25 lat łączenia pokoleń – Jubileusz Orkiestry Wieniawa

O projekcie

 

Od 25 lat przełamujemy stereotypowe oblicze orkiestr dętych w Polsce.

Swoimi działaniami inspirujemy inne zespoły do wychodzenia poza standardowe obszary działań. Łączymy pokolenia, rodziny i lokalną społeczność

tworząc wyjątkowy zespół.

 

By móc rozwijać się w tak dynamicznym tempie jak do tej pory i spełnić marzenia, potrzebujemy

60 000 zł - to zaledwie 30% kwoty jaką już dysponujemy! 

 

 

 

 

 

IDEA

Ten   jubileusz  ma   być  kolejnym  kamieniem milowym  w  historii orkiestry,  punktem zwrotnym  i  symbolicznym, w  którym  chcemy  pokazać  dokonania  ostatnich  25  lat.  Pragniemy  wejść  na  kolejny muzyczny poziom, ćwicząc i prezentując nowy repertuar. Planujemy zagrać dwa koncerty i wystąpić przed prawie 7000 ludzi. Chcemy zaprezentować adeptów z Małej Wieniawy, którzy są najmłodszym pokoleniem tworzącym zespół. Zamierzamy zarejestrować te wydarzenia i spełnić marzenia ponad 250 zaangażowanych osób.

 

Na motyw przewodni jubileuszu wybraliśmy WIELOPOKOLENIOWOŚĆ. Wieniawa to nie tylko zespół, ale i wielka rodzina, od najmłodszych - grających w Małej Wieniawie, po starszych i najstarszych - będących członkami Orkiestry Wieniawa, rodzicami, a nawet dziadkami muzyków :)  

 

Z KIM WYSTĘPOWALIŚMY

Mieliśmy przyjemność współpracy z licznymi artystami, jak choćby: Zbigniew Wodecki, Maria Sadowska, Mateusz Ziółko, Kayah czy Muniek Staszczyk z zespołem T.Love, oraz światowej sławy kompozytorami.

Zobacz Polskie gwiazdy z Orkiestrą Wieniawa

 

Dlatego teraz również zapraszamy do wspólnego koncertowania gwiazdy polskiej sceny muzycznej, które odzwierciedlą naszą ideę i trafiają do różnych grup odbiorców. Nazwiska gwiazd poznacie już wkrótce!

Sidney Polakjedna z gwiazdy, która wystąpi na koncertach jubileuszowych :D 

Natasza Urbańska 

Kamil Bednarek

 

POTRZEBY

W tym momencie stoimy przed wielkim wyzwaniem, jakim jest produkcja dwóch koncertów z oprawą odpowiednią do rangi tego typu wydarzenia, które podsumowuje 25 lat ciężkiej i wytrwałej pracy wszystkich muzyków.

Dzięki   waszemu   wsparciu   będziemy   mogli:  wybudować scenę  z  odpowiednią  scenotechniką, oświetleniem i nagłośnieniem.   Stworzyć  niesamowite  aranże.  Prawie  7000  ludzi  będzie  mogło  bawić  się  w  Michałowicach i Krakowie, a później, dzięki rejestracji, zobaczą nas miliony fanów w Internecie.

 

ZOSTAŃ PRZYJACIELEM ORKIESTRY

Zostań już dziś Przyjacielem Orkiestry  Wieniawa, dołóż  swoją cegiełkę  i  wesprzyj  inicjatywę ludzi o ogromnej pasji i zaangażowaniu, by 250 niesamowitych muzyków i osób zaangażowanych w przygotowania, mogło poczuć, że otaczają nas wspaniali ludzie, którym również zależy na rozwoju kultury i wspieraniu muzycznych talentów.

 

Koncerty odbędą się:  3-go sierpnia w Michałowicach na Pikniku Wolności 

                                        4-go sierpnia w Krakowie w Nowohuckim Centrum Kultury

Wydarzeniena facebook'u

 

Nagrody: zrealizujemy do 15 sierpnia. 

 

Patroni:   

                       

 

 

KONTAKT

Mail: wieniawa@wieniawa.eu

Facebook

Instagram

YouTube

Prowly

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 02.08.2019 22:10