Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Patryk Cannon

Patryk Cannon

Odolanów

Patryk Cannon - promotor, animator, muzyk. Zamieszany w scenę niezależną od końca lat 90. Autor czterech EP, muzyki do spektakli teatralnych oraz filmu dokumentalnego. Od kilku lat szuka nowej drogi w elektronice. Przy użyciu komputera, syntezatorów, efektów, sampli etc... miesza techno z punkową ekspresją.
Wystąpił między innymi u boku Moodymana na Red Bull Music Academy Bass Camp oraz na głównej scenie festiwalu Audioriver w Płocku. Organizował cykl imprez o nazwie ELECTROBAR podczas którego można było posłuchać takich wykonawców muzyki elektronicznej jak: An On Bast, Daniel Drumz, En2ak, Good Paul, Kixnare, MNSL, Spisek Jednego, Naphta, DreamChach.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1256 PLN z 1100 PLN

34 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

114%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.10.2017.

O! Fest 2017

O projekcie

Pierwsza edycja festiwalu O! Fest 2017. Grupa przyjaciół kochających muzykę elektroniczną, marzy zapoczątkować festiwal, który w przyszłości stanie się ciekawą muzyczną propozycją Ostrowa Wielkopolskiego.

 

Kochamy syntezatory dlatego musimy to zrobić! Niestety nie wszędzie i nie dla wszystkich są granty. Czasy trudne dla kultury a w małych miastach jak Ostrów Wlkp. koncerty to zawsze tyły.  dlatego prosimy Was o pomoc :-)

 

Jeśli masz kilka wolnych groszy i akurat masz dobry humor, pomóż nam zrobić pierwszą edycję O! Festu 2017. Dużo nam nie trzeba ale potrzebujemy na bilety, pociągi, spanie, jedzenie. Z resztą damy sobie rade.

 

Znajdź nas na facebooku

https://www.facebook.com/O-Fest-1244309185715483/

Kim jesteśmy?

 

Pepe. to producent pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego. Muzyka towarzyszyła mu od najmłodszych lat, dzięki czemu dziś w jego twórczości słyszalny jest szeroki zakres inspiracji. W marcu 2014 roku ukazała się pierwsza EP artysty – “Lovin'”. Na płycie znalazły się dwa utwory ukazujące inspiracje twórczością Jima Jarmuscha – odrobinę jazzowe “Broken Flowers” oraz “Only Lovers Left Alive”. Kolejnym ważnym momentem w karierze artysty był utwór „Yoko” nagrany z gościnnym udziałem Patricka The Pan. Numer zwrócił uwagę labelu Flirtini, który zaproponował artyście wydanie epki. Materiał zatytułowany „Places Without Things” ukazał się pod koniec kwietnia 2016 roku i zawierał oprócz Yoko 3 premierowe utwory. Współpraca z Asfalt Records oraz Flirtini zaowocowała występami live w radiowej Czwórce oraz w krakowskim Sofarze, a także nagraniem sesji dla prestiżowego magazynu Estrada i Studio. Artysta występował również jako support przed koncertem Fisz Emade Tworzywo. Piotr Rajski produkuje muzykę z pogranicza elektroniki, eksperymentuje z jazzem i klimatami songwriterskimi. Inspiruje się twórczością Jima Jarmuscha, a przy tym wszystkim zachowuje intymny, melancholijny klimat historii, które chce opowiedzieć przez tworzoną muzykę. Sam Pepe. o swoim procesie twórczym powiedział: „Kiedy tworzę muzykę to widzę w głowie obraz. I ten obraz ma opowiadać historię.” Pepe., czyli Piotrek Rajski serwuje lo-fi, elektronikę w wyjątkowej i melancholijnej odsłonie. Inspiruje się przy tym takimi artystami jak: Mount Kimbie, Gold Panda, Bibio czy Four Tet. Obecmie artysta pracuje nad nowym materiałem.

 https://www.facebook.com/pepe.records/

https://soundcloud.com/pepemusik

 

Mchy i Porosty czyli Bartosz Zaskórski

Studia na ASP Katowice. Zajmuje się rysunkiem narracyjnym, projektuje książki, pisze i nagrywa słuchowiska, tworzy obiekty. Doktorant w pracowni Dariusza Vasiny oraz Jakuba Woynarowskiego na ASP w Krakowie. Jako muzyk działa pod nazwą Mchy i porosty, na ogół gra smutną, taneczną muzykę. W 2017 ukazała się jego debiutancka płyta nakładem Recognition Records oraz winylowa EP nakładem Brutażu. Pochodzi ze wsi Żytno.

Wydawnictwa muzyczne:
— Bardzo ciepłe lato (Cass, Pointless Geometry, 2015)
— Wsie (Cass, BDTA, 2015)
— I wtedy okazało się, że umarłem (Cass, BDTA, 2016)
— Hypnagogic Polish Music For Teenage Mutants (CD, artbook, Recognition Records, 2017)
— Untitled (12" EP, Brutaż, 2017)
— Mikroporosty (Mchy i porosty/Micromelancolie, MicroSD, Audile Snow, 2016)

Jako rysownik współpracował z: Kwartalnikiem „Opcje”, Kwartalnikiem „M/I”, Teatrem Śląskim, wydawnictwami płytowymi: Instant Classic, Nasiono Records, BDTA, Chaosynod, XVP oraz muzykami/zespołami: Jacek Sienkiewicz, Michał Wolski, Alameda 5, Fuka Lata, Thaw, Rez Epo, XV Parówek.

O Zaskórskim można było przeczytać między innymi w Notesie na 6 tygodni, Polityce, Szumie, Fragile, artykułach autorstwa Stanisława Rukszy, Kuby Gawkowskiego, Bartka Chacińskiego, Bartosza Nowickiego oraz Marty Lisok. Gościł również na antenie 2 Programu Polskiego Radia w audycji Bartka Chacińskiego i Jacka Hawryluka, "Nokturn"

https://www.facebook.com/zbaskorski/

https://soundcloud.com/bartosz_zaskorski

 

 Bartosz Zaskórski/Mchy i Porosty
fot. FotoArt Lukas Nazdraczew

 

Wrong Dials czyli Mateusz Rosiński

dj, producent i promotor Gorzowa Wielkopolskiego, który dał się już niejednokrotnie poznać tworząc różne projekty. Jako aktywny muzyk, organizator koncertów i założyciel niezależnych wydawnictw płytowych Please Feed My Records i obecnie Dym Records skutecznie animuje lokalną scenę. Rosiński jest również współtwórcą i jednym z filarów działalności klubu CKN Centrala w Gorzowie Wielkopolskim i organizatorem Dym Festival'u. Wrong dials to projekt, który oscyluje wokół nieszablonowych brzmień i nie jest ukierunkowany na konkretny styl czy gatunek. W ciągu 15 lat działalności artystycznej wystąpił na wielu festiwalach i koncertach w Polsce i za granicą.

 https://www.facebook.com/wrongdials/

https://soundcloud.com/wrong-dials

 

 

Patryk Cannon

Muzyk, animator, promotor. Zamieszany w scenę niezależną od końca lat 90. Przy użyciu komputera, syntezatorów, efektów, sampli miesza techno z punkową ekspresją. Autor muzyki do spektakli teatralnych, filmu.  Absolwent Red Bull Music Academy Warsaw Bass Camp. Organizował cykl imprez o nazwie ELECTROBAR, podczas którego można było posłuchać takich polskich wykonawców muzyki elektronicznej jak: An On Bast, Daniel Drumz, En2ak, Good Paul, Kixnare, MNSL, Spisek Jednego, Pepe., Naphta czy DreamChach. Współorganizator imprezy Zderzenia Kulturalne, podczas której pracował razem z pianistką Mileną Antoniewicz przy projekcie Duchy. Pomysłodawca pierwszej edycji O FEST 2017.

Wydawnictwa EP: 

Three Melodies (PFMR)

Words Without Meaning (SENSEFLOOR)

Oooch (REC.OUT)

Momenty (PFMR).

https://www.facebook.com/patrykcannon/

https://soundcloud.com/patrykcannon

 

 

 

 

 

 

VJ Anekh

Anna Linkowska - rocznik 82 o małym przebiegu. Kaliszanka, absolwentka wydziału operatorskiego Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi na kierunku Animacja i Efekty Specjalne. Tworzyła wizualizację dla niektórych zespołów, paru djów oraz wspomagała foto i graficznie inne ciekawe projekty. Na co dzień naucza filmu, grafiki i reklamy.

 

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.10.2017 22:10