Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Instytut Ekonomii Społecznej

Instytut Ekonomii Społecznej

Rzeszów, Polska

Fundacja Instytut Ekonomii Społecznej została powołana w celu wspierania przedsiębiorczości społecznej, osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem; całego sektora ekonomii społecznej.

Działania Instytutu Ekonomii Społecznej ukierunkowane są na zwiększanie zatrudnienia przez rozwój przedsiębiorczości społecznej, budowanie kapitału społecznego oraz zwiększanie spójności społecznej przez bezpośrednie wsparcie osób wykluczonych i zagrożonych wykluczeniem..

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1622 PLN z 10000 PLN

34 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

16%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.06.2016.

ZOSTAŃ WIRTUALNYM COACHEM

O projekcie

24 maja

Chcecie poznać historie osób, którym Instytut Ekonomii Społecznej chce pomóc w ramach swojej akcji crowdfundingowej? Obejrzyjcie poniższy film::

29 kwietnia

Zmiany, zmiany, zmiany!

Wychodząc naprzeciw Waszym zapytaniom postanowiliśmy nieco zmienić treść naszego projektu. Zachęcamy Was do zapoznania się z historiami 5 osób, które, jak wierzymy, z Waszą pomocą, będą w stanie zmienić swoje życie na lepsze!

Dodaliśmy również kilka nowych nagród. Koniecznie sprawdźcie!

Zapraszamy do wspierania naszego projektu oraz promowania go wśród znajomych!

25 kwietnia

Bardzo nas cieszy, że możemy potwierdzić Wam, iż w dniu dzisiejszym osiągneliśmy 10% zakładanej kwoty całkowitej.

Jeśli znacie kogoś, kto może nam pomóc - polecajcie nasz projekt!

22 kwietnia

Projekt ruszył - i to z przytupem! Po 24h mamy już pierwsze wpłaty. Oby tak dalej!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom :)

 

Naszym pomysłem jest zakrojony na szeroką skalę PROJEKT WORK”:

  • Wiedza
  • Organizacja
  • Rozwój
  • Kompetencje

W ramach projektu WORK organizujemy dla Was akcję pn. ZOSTAŃ WIRUALNYM COACHEM, która pozwoli każdemu z Was pomóc konkretnej bezrobotnej osobie w odnalezieniu się na rynku pracy.

Na terenie Podkarpacia jest wiele osób, które wykazują talenty w określonej dziedzinie, a mimo to od lat są one bezrobotne. Dlaczego zapytacie? Łatwo o krzywdzące osądy takich osób. Tymczasem powodów, dla których nie podjęli oni pracy jest wiele, a niektóre z nich mogą Wam się wydać prozaiczne. Przykłady? Mieszkaniec małej wsi nie jest w stanie dojechać do pracy, ponieważ komunikacja miejska mu to uniemożliwia (brak autobusów), mieszkanka małego miasta nie ma z kim zostawić swoich dzieci, by móc podjąć pracę, mieszkaniec miasta nie ma dostępu do Internetu i nie wie jak się po nim poruszać, by znaleźć pracę, mieszkaniec miasta średniej wielkości nie wie jak zachować się na rozmowie kwalifikacyjnej i nie rozumie jej celu. Ktoś inny od lat funkcjonuje w szarej strefie… Powodów jest wiele, większość z nich wymaga przede wszystkim zmiany nastawienia oraz postawy osoby bezrobotnej.

Ponieważ od lat działamy na rzecz osób wykluczonych i bezrobotnych zauważyliśmy, że aby im REALNIE pomóc potrzebne jest wyposażenie tych osób w przysłowiową „wędkę” a nie „rybę”. Oznacza to, że chcemy osobom, które mają problemy ze znalezieniem pracy pomóc znaleźć w sobie wiarę w to, że dadzą radę to zrobić, pomóc im pokonać przeszkody organizacyjne (wskazać jak to zrobić samodzielnie) uniemożliwiające podjęcie pracy oraz wyposażyć w dodatkowe kwalifikacje, które pozwolą im tą pracę wykonywać i utrzymać jak najdłużej.

 Jeśli uda nam się zgromadzić założoną kwotę, przeznaczymy ją na wsparcie minimum 5 utalentowanych osób z naszego rejonu. Osobom z potencjałem ułatwimy rozpoczęcie i rozwój kariery zawodowej! Drzwi do nowego życia zostaną dla nich otwarte.

10.000 PLN = 5 osób objętych wsparciem!

Swoim wsparciem obejmiemy osoby, które chcą coś zmienić w swoim życiu. Mimo, że nie udało im się do tej pory znaleźć pracy nie są bierne, a przyczyny bezrobocia często wynikają z czynników, na które nie mają oni wpływu.

Nasza idea pomocy tym osobom opiera się na coachingu czyli metodzie wsparcia w diagnozie i realizacji określonych celi zawodowych. Obszarem pracy są wiedza, przekonania i postawa danej osoby w realizacji określonej roli zawodowej.

Nasze działania prowadzone będą w systemie 1:1. Oznacza to, że jeden coach będzie pracował z jedną osobą. Pozyskane dzięki Wam środki zostaną przekazane na pokrycie kosztów pracy i czasu zawodowego coacha, który dzięki intensywnym spotkaniom z osobą poszukującą pracy sprawi, że dana osoba znajdzie zatrudnienie. 

Z doświadczeń naszej kadry w pracy z osobami bezrobotnymi wynika, że wymagają oni szczególnego podejścia, dlatego każdy coach w ramach swoich działań wykorzystywać będzie szereg różnorodnych metod i narzędzi:

  •        testy badające predyspozycje zawodowe
  •         teksty motywacji oraz testy osobowościowe
  •          nauka tworzenia dokumentów aplikacyjnych
  •          podstawy organizacji pracy
  •          job coaching
  •          life coaching
  •          …i wiele innych

Gwarantujemy, że każda osoba zostanie potraktowana indywidualnie. Coach to nie tylko osoba posiadająca ważną dla bezrobotnego wiedzę i doświadczenie, ale przede wszystkim jego partner, który ma na celu pomóc mu odnaleźć właściwą ścieżkę zawodową. Wysłucha i znajdzie rozwiązanie problemu, z jakimi boryka się osoba poszukująca pracy. Bardzo często bezrobotni nie zdają sobie sprawy, jakimi umiejętnościami i możliwościami dysponują, jakie talenty skrywają… Naszą misją i rolą jest odkrycie tych możliwości przed nimi!

Wybraliśmy dla Was 5 osób, których krótkie historie przedstawiamy poniżej. Mamy nadzieję, że ich los nie pozostawi Was obojętnymi i dzięki zapoznaniu się z ich problemem będziecie skłonni wesprzeć nasz projekt.

Pani Anna, 38 lat, matka 4 dzieci; dotychczas nie podejmowała pracy, ponieważ musiała się zając opieką nad małymi dziećmi; w wolnych chwilach od lat zajmuje się rękodziełem; dotychczas dla własnej przyjemności i dla najbliższej rodziny i przyjaciół wytwarzała biżuterię, ozdoby świąteczne, szkatułki, bukiety z kwiatów żywych i suszonych i inne elementy dekoracyjne. Z powodów organizacyjnych Pani Anna nie była w stanie do tej pory podjąć pracy, czuje się nieco zagubiona w dzisiejszym wirtualnym świecie, ponieważ większość życia spędziła w małej miejscowości. Bardzo chcemy pomóc Pani Annie w przekształceniu jej pasji w pracę zarobkową, planujemy przeszkolić ją w zakresie obsługi komputera oraz pomóc jej docelowo uruchomić internetową sprzedaż jej wyrobów.

Pani Jadwiga, 42 lata, przez lata nie mogła podjąć pracy, ponieważ musiała opiekować się obłożenie chorą matką. Mimo wielu lat pracy przy osobie obłożnie chorej nie dysponuje udokumentowanym doświadczeniem zawodowym, które umożliwiłoby jej podjęcie pracy. Nie wierzy ona również, że jej wiedza i kompetencje mogą być przydatne innym osobom i że może znaleźć pracę, która pozwoli jej wykorzystać to, czego nauczyła się podczas lat opieki nad swoją matką. Pragniemy pomóc Pani Jadwidze w przekształceniu jej życiowego doświadczenia w kwalifikacje zawodowe oraz w podniesienia jej poczucia pewności siebie i swoich możliwości. Pomożemy jej stworzyć dokumenty aplikacyjne, dotrzeć do potencjalnych pracodawców oraz udokumentować/ sprofesjonalizować jej doświadczenie.

Pan Krzysztof, 51 lat, od lat zajmuje się chałupniczo wyplataniem mebli i elementów dekoracyjnych z wikliny w swoim ogrodzie. Swoje prace sprzedaje/dotuje wyłącznie najbliższemu otoczeniu bądź osobom, które trafiały do niego z polecenia. Pragniemy Panu Krzysztofowi pomóc sprawić, by jego pasja przekształciła się w zawód – sprofesjonalizować wytwarzanie mebli i elementów z wikliny, szerzej rozpromować jego działalność, przeszkolić go w zakresie obsługi komputera, dzięki czemu będzie mógł przyjmować zlecenia online, a docelowo pomóc mu założyć firmę, starać o środki EU na rozwój jego firmy. Wymagać to będzie zmiany jego postawy na bardziej pro-aktywną i przekonać go, że warto zainwestować swój czas i energię w przekształcenie pasji w prawdziwy zawód.

Pani Zuzanna, 53 lata, mieszka w niewielkiej wsi, z dala od miasta, przez całe swoje życie pracowała dorywczo przy opiece nad dziećmi, pracach sezonowych innych tego typu pracach. Ze względu na liczne zobowiązania rodzinne i konieczność pracy w rodzinnym gospodarstwie nie była w stanie podjąć stałej pracy. Ze względu na bardzo niskie dochody, jakie osiągała jej rodzina przez lata zmuszona była do przerabiania lub samodzielnego szycia ubrań dla siebie i swoich najbliższych. Wierzymy w to, że jej doświadczenie krawieckie pomoże jej w znalezieniu pracy jako szwaczka lub krawcowa bądź rozpoczęcie działalności gospodarczej w tym obszarze. Nie musi ona koniecznie zakładać własnej działalności gospodarczej, można do tego celu wykorzystać np. istnienie spółdzielni socjalnych. Praca z panią Zuzanną, która nigdy nie miała styczności z profesjonalnym prowadzeniem działalności wymagać będzie wyjaśnienia jej w jaki sposób funkcjonuje współcześnie rynek usług oraz wyposażenie jej w kompetencje, które pozwolą jej się na nim poruszać.

Pan Marcin, 23 lata, ukończył szkołę zawodową o profilu hotelarskim, w zawodzie pracował dorywczo, jednak szybko odkrył, że praca ta nie daje mu satysfakcji, co powodowało, że nie umiał jej utrzymać przez dłuższy czas. Jego prawdziwą pasją jest za to od lat komputer, samodzielnie uczy się obsługi specjalistycznych programów komputerowych, lecz póki co wykorzystuje je dla przyjemności – np. grając w gry komputerowe; chciałby podjąć pracę związaną z informatyką lub obsługą sprzętu komputerowego bądź budową stron internetowych, lecz brakuje mu determinacji i wiary, że będzie to możliwe. Praca z panem Marcinem polegać będzie przede wszystkim na pomocy w uzyskaniu przez niego potwierdzenia jego kwalifikacji (ukończenie kursu specjalistycznego), a następnie próbie ich wykorzystania do pracy zarobkowej (w tym stworzenia portfolio jego prac/zleceń).

Cześć, jesteśmy pracownikami Instytutu Ekonomii Społecznej. Kariera zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym nie jest nam obojętna, dlatego wychodzimy do Was z inicjatywą wsparcia osób, które czasami z powodów niezależnych od nich samych nie potrafią odnaleźć swojego miejsca na rynku pracy. Jesteśmy pewni, że nasza praca i zaangażowanie zaowocują w przyszłości, w innym wypadku nie prosilibyśmy Was o pomoc. Jeśli zdecydujecie się zostać Wirtualnym Coachem dzięki Wam osoby bezrobotne z potencjałem uwierzą we własne możliwości, zmotywują się do działania i znajdą pracę, która odmieni ich życie.

Naszym głównym celem jest wspieranie przedsiębiorczości społecznej. Realizujemy działania na rzecz aktywizacji osób bezrobotnych, zagrożonych utratą pracy oraz posiadających niskie kwalifikacje. Przyczyniamy się do powstawania nowych miejsc pracy. Staramy się aby nasi podopieczni uwierzyli w siebie, we własne możliwości, że potrafią, że mogą… że chcą!

Co osiągnęliśmy do tej pory?

  • Podjęliśmy walkę z marnotrawieniem żywności na Podkarpaciu. Regularnie pośredniczymy w przekazywaniu żywności zgromadzonej przez Podkarpacki Bank Żywności dla osób najbardziej potrzebujących - wspólnie zapobiegając niedożywieniu mieszkańców naszego regionu.
  • W latach 2014 – 2015 przekazaliśmy pomoc żywnościową w ilości prawie 20 tys. ton o wartości ponad 53 mln złotych! Dzięki naszym działaniom pomoc otrzymało około 15 tysięcy potrzebujących!
  • Jesteśmy inicjatorem Podkarpackiego Klastra Ekonomii Społecznej – Lokomotywa (PKES).
  • Zorganizowaliśmy bezpłatne szkolenia komputerowe dla 22 bezrobotnych osób z województwa podkarpackiego
  • Pomogliśmy w znalezieniu zatrudnienia 72 długotrwale bezrobotnym osobom

 

Jeśli przekroczymy daną kwotę, przeznaczymy ją na rozwój zawodowy kolejnych utalentowanych osób. Pod swoje skrzydła weźmiemy większą liczbę osób, które z przyczyn od nich niezależnych nie mają możliwości rozwoju osobistych kompetencji. Zaoferujemy im też dodatkowe szkolenia zwiększające ich kompetencje miękkie.

Jeśli uzbieramy 120%

  • obejmiemy pomocą kolejną osobę

Jeśli uzbieramy 150%

  • obejmiemy pomocą kolejne osoby
  • dodatkowo przeprowadzimy darmowe szkolenie dla 10 osób z zakresu metod aktywnego poszukiwania pracy bądź innej tematyki związanej z aktywizacją zawodową/rozwojem talentów naszych podopiecznych

 Jeśli uzbieramy 200%

  • obejmiemy pomocą kolejne osoby
  • dodatkowo przeprowadzimy darmowe szkolenie dla 15 osób z zakresu metod aktywnego poszukiwania pracy bądź innej tematyki związanej z aktywizacją zawodową/rozwojem talentów naszych podopiecznych
  • przygotujemy specjalną fotorelację z przeprowadzonych działań projektowych

Jeśli uzbieramy ponad 200%

  • obejmiemy pomocą kolejne osoby
  • przeprowadzimy darmowe szkolenie dla 20 osób z zakresu metod aktywnego poszukiwania pracy bądź innej tematyki związanej z aktywizacją zawodową/rozwojem talentów naszych podopiecznych
  • opublikujemy dla Was  e-book z historiami naszych podopiecznych, który będzie opowiadał o tym jak zmieniło się ich życie dzięki projektowi, w którym brali udział.

Wszyscy darczyńcy otrzymują od nas:

  • Dozgonną wdzięczność 
  • Wpis na listę darczyńców, która zostanie opublikowana jeśli projekt zakończy się sukcesem
  • Podziękowanie indywidualne wysłane w wiadomości e-mail

Dodatkowo, za każdą wpłatę oferujemy:

KWOTA

NAGRODA

1 zł

  • Dozgonna wdzięczność :)

5 zł

  • Podziękowanie indywidualne wysłane w wiadomości e-mail
  • Wpisanie na listę darczyńców, która zostanie opublikowana jeśli projekt zakończy się sukcesem

15 zł

  • Test  osobowości - sprawdź jakim typem osobowości jesteś! (wysłany e-mailowo)
  • Omówienie wyników testu (również e-mailowo)

30 zł

  • Biżuteria lub inna ozdoba ręcznie wykonana przez naszą podopieczną

40 zł

  • Ozdoba z wikliny ręcznie wykonana przez naszego podopiecznego

60 zł

  • Biżuteria lub inna ozdoba ręcznie wykonana przez naszą podopieczną
  • Test  osobowości - sprawdź jakim typem osobowości jesteś! (wysłany e-mailowo)
  • Omówienie wyników testu (również e-mailowo)
  • Torba bawełniana z logo IES oraz napisem „Wirtualny Coach”

90 zł

  • Ozdoba z wikliny ręcznie wykonana przez naszego podopiecznego
  • Test  osobowości - sprawdź jakim typem osobowości jesteś! (wysłany e-mailowo)
  • Omówienie wyników testu (również e-mailowo)
  • Kubek z logo IES oraz napisem „Kubek Wirtualnego Coacha”

120 zł

  • Biżuteria lub inna ozdoba ręcznie wykonana przez naszą podopieczną
  • Test  osobowości - sprawdź jakim typem osobowości jesteś! (wysłany e-mailowo)
  • Omówienie wyników testu (również e-mailowo)
  • Parasol z logo IES oraz napisem „Wirtualny Coach”

150 zł

  • Ozdoba z wikliny ręcznie wykonana przez naszego podopiecznego
  • Test  osobowości - sprawdź jakim typem osobowości jesteś! (wysłany e-mailowo)
  • Omówienie wyników testu (również e-mailowo)
  • Pendrive z logo IES

200 zł

  • 1,5 h coachingu zawodowego z profesjonalnym doradcą /coachem (np. przygotowanie ścieżki kariery, poprawne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych lub inna wybrana forma doradztwa w zależności od potrzeb danej osoby)
  • Ozdoba z wikliny ręcznie wykonana przez naszego podopiecznego
  • Pendrive z logo IES

300 zł

  • 1- dniowy pobyt w winnicy Buczyny w Bieszczadach dla dwóch osób (oprowadzanie, degustacja win oraz podarunek w postaci dwóch butelek wina)
    Pendrive z logo IES

400 zł

  • 2-dniowy pobyt dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym w Bieszczadach (pobyt zawiera m.in.: nocleg, zwiedzanie winnicy Buczyny połączone z degustacją win)
  • Pendrive z logo IES

600 zł

  • Bon na usługi Instytutu Ekonomii Społecznej w wysokości 100 zł
  • 3-dniowy pobyt dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym w Bieszczadach (pobyt zawiera m.in.: nocleg, zwiedzanie winnicy Buczyny połączone z degustacją win)

1000 zł

  • Bon na usługi Instytutu Ekonomii Społecznej w wysokości 100 zł
  • 3-dniowy/weekendowy pobyt dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym w Bieszczadach (pobyt zawiera m.in.: nocleg, zwiedzanie winnicy Buczyny połączone z degustacją win)
  • Zestaw gadżetów z logo IES i nazwą projektu (torba bawełniana, kubek i pendrive)

1500 zł

  • Bon na usługi Instytutu Ekonomii Społeczne w wysokości 200 zł
  • 3-dniowy/weekendowy pobyt dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym w Bieszczadach (pobyt zawiera m.in.: nocleg, zwiedzanie winnicy Buczyny połączone z degustacją win)
  • Zestaw gadżetów z logo IES i nazwą projektu (torba bawełniana, kubek i pendrive)

Wszystkie nagrody możecie zobaczyć na pasku po prawej stronie. Poniżej przedstawiamy wybrane propozycje, które specjalnie dla Was przygotowaliśmy:

Kubek z logo IES oraz napisem „Kubek Wirtualnego Coacha”

Torba bawełniana z logo IES oraz napisem „Wirtualny Coach"

 Weekendowy pobyt dla dwóch osób w gospodarstwie agroturystycznym w Bieszczadach 

1- dniowy pobyt w winnicy Buczyny w Bieszczadach dla dwóch osób 

W obszarze pomocy osobom wykluczonym społecznie działamy od lat wykorzystując do tego wszystkie możliwe metody:

  • realizujemy projekty własne,
  • działamy we współpracy z gminami, samorządami i władzami miasta
  • współpracujemy z lokalnymi stowarzyszeniami oraz innymi organizacjami działającymi na rzecz osób wymagających wsparcia.
  • jesteśmy inicjatorem Klastra Ekonomii Społecznej,
  • networking - tworzymy sieci kontaktów i powiązań
  • udzielamy się medialnie promując ideę ekonomii społecznej w społeczeństwie

Wierzymy w ideę partycypacji czyli włączania społeczeństwa w działania non-profit na rzecz tych, którzy słabiej radzą sobie w życiu i dlatego postanowiliśmy zwrócić się bezpośrednio do Was z prośbą o pomoc we wsparciu akcji Zostań Wirtualnym Coachem”wpisującej się idealnie w szereg działań, jakie od lat prowadzimy na rzecz bezrobotnych.

Co zauważyliśmy pracując z osobami wykluczonymi społecznie?

Pomagając im doszliśmy do wniosku, że wiele z osób nieaktywnych zawodowo charakteryzuje się dużym potencjałem i wykazuje talenty w rozmaitych obszarach. Jednocześnie większość z nich to osoby niepewne siebie i swoich możliwości, niepotrafiące wykorzystać drzemiących w nich możliwości oraz pokonać przeszkód o charakterze organizacyjnym. Stwierdziliśmy, że to, czego im brakuje to wsparcie osoby - coacha, który przekonałaby je, że warto z tego potencjału skorzystać i pokaże im jak to konkretnie zrobić.

Chcemy zatem wyposażyć bezrobotnych w przysłowiową wędkę, a nie rybę, pragniemy przełamywać bariery, pokonywać wykluczenie i samotność, a w problemach nieść nadzieję i pomoc. Liczymy ma Waszą dobrą wolę, wsparcie naszego projektu i Wasz wkład w walkę o lepsze jutro naszych podopiecznych! Każdy z was może zostać Wirtualnym Coachem!

By zorganizować spotkania dla potrzebujących pomocy osób z naszego regionu z coachami oprócz wielu pomysłów, zaangażowania naszego zespołu i ciężkiej pracy potrzebne są także pieniądze. Środki, które zbieramy zostaną przeznaczone na:

  • wynagrodzenie dla doświadczonych i wykwalifikowanych coachów

Do tej pory podjęliśmy już sporo działań, aby jak najbardziej zbliżyć się do realizacji całego projektu i spora ich część finansowana jest z naszych środków własnych. Co już udało się nam osiągnąć?

  • zorganizowaliśmy salę, w której będą odbywały się spotkania z coachami
  • zgromadziliśmy materiały biurowe, niezbędne do efektywnej pracy
  • posiadamy nawiązane kontakty z coachami, którzy specjalizują się w pracy aktywizacyjnej na rzecz bezrobotnych
  • dysponujemy kontaktami z agencjami pracy oraz pracodawcami chętnymi przyjąć przeszkolone i zmotywowane przez naszych coachów osoby do pracy
  •  wytypowaliśmy osoby, które wezmą udział w projekcie spośród bezrobotnych osób z naszego regionu

Wierzymy, że w finansowaniu społecznościowym drzemie ogromny potencjał, ponieważ to Wy decydujecie na co, Waszym zdaniem, warto przeznaczyć środki finansowe. Dla nas prócz wkładu materialnego liczy się także Wasz wkład emocjonalny. W zamian za Waszą pomoc oferujemy pakiety różnych, ciekawych podziękowań i niespodzianek.

Barbara Lipska

tel.: 793-021-691

e-mail: biuro@ies-rzeszow.pl

www: www.ies-rzeszow.pl 

 

Media o Twoim projekcie:

Zostań Wirtualnym Coachem

tvlancut.com | 2016-04-28

Akcja „Zostań Wirtualnym Coachem” na portalu polakpotrafi.pl organizowana jest w ramach zakrojonego na szeroką skalę programu Instytutu Ekonomii Społecznej pod nazwą WORK czyli WIEDZA – ORGANIZAJA –ROZWÓJ – KOMPETENCJE. Wszystkie te obszary pokrywają zakres działania Instytutu Ekonomii Społecznej, organizacji, która od lat działa na rzecz wykluczonych społecznie oraz wspiera sektor ekonomii społecznej na Podkarpaciu.

Województwo podkarpackie. Zostań Wirtualnym Coachem

www.ekonomiaspoleczna.pl | 2016-04-26

Zachęcamy do włączenia się w akcję crowfundingową "Zostań Wirtualnym Coachem". I Ty możesz pomóc osobie bezrobotnej w odnalezieniu swojego miejsca na rynku pracy.

Zostań Wirtualnym Coachem

ogloszenia.ngo.pl | 2016-04-25

Instytut Ekonomii Społecznej rozpoczął akcja crowfundingowa „Zostań Wirtualnym Coachem” na portalu polakpotrafi.pl. Kampania organizowana jest w ramach zakrojonego na szeroką skalę programu Instytutu Ekonomii Społecznej pod nazwą WORK czyli WIEDZA – ORGANIZAJA – ROZWÓJ – KOMPETENCJE. Wszystkie te obszary pokrywają zakres działania Instytutu Ekonomii Społecznej, organizacji, która od początku swojej działalności działa na rzecz wykluczonych społecznie oraz wspiera sektor ekonomii społecznej na Podkarpaciu.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.06.2016 09:09