Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Czyż

Łukasz Czyż

Nadarzyn, Polska

Jestem uczniem XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Uczęszczam również do Niepublicznej Szkoły Muzycznej w Nadarzynie oraz do warszawskiego wydziału ASM.

Pasjonuję się muzyką i teatrem, szczególnie musicalem jako formą sztuki. Kocham śpiewać, grać na fortepianie, występować na scenie. W wolnym czasie bardzo lubię czytać fantastykę, oglądać dobre filmy i uprawiać sport... niestety ostatnio mało mam na to czasu ;)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5086 PLN z 17000 PLN

72 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

29%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2018.

Zespół Teatralno-Musicalowy

Zarejestrowaliśmy zespół!

Dodano 17.02.2018, godz. 22:05

W poniedziałek 12.02 Krzysztof Janik (absolwent liceum Staszica oraz jeden z członków naszego zespołu) podpisał umowę o wolontariat z liceum Staszica na prowadzenie kółka teatralnego!

 

Opiekunem wolontariusza zgodziła się zostać pani Jolanta Dacko, będąca pedagogiem w liceum Staszica. Od tej pory działamy oficjalnie również jako szkolne koło!

 

To dobry moment, żeby powiedzieć parę słów o Krzysztofie.


Ubiegłoroczny absolwent liceum Staszica, znakomity pianista, studiuje reżyserię dźwięku na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Przygotowuje nasze spektakle od strony technicznej, operuje nagłośnieniem i czuwa nad wszystkim w trakcie spektakli. 

Zachęcamy do słuchania (i obejrzenia) własnej twórczości Krzysztofa!

Hope - Krzysztof Janik

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 05.03.2018 22:10