Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Teatr Węgajty/projekt terenowy

Teatr Węgajty/projekt terenowy

Węgajty

Teatr Węgajty/projekt terenowy istnieje od roku 1996. Zajmujemy się tworzeniem spektakli, uprawianiem muzyki i działalnością animacyjną. Od 2003 roku organizujemy festiwal Wioska Teatralna. Przeciwdziałamy społecznemu wykluczeniu, tworzymy projekty teatralne z udziałem niepełnosprawnych, angażujemy się w aktywności lokalne. Działamy na rzecz środowiska, krajobrazu kulturowego, wspierania świetlic wiejskich. Nasz ośrodek mieści się w zaadaptowanym do celów teatralnych budynku gospodarczym na skraju wsi Węgajty. Tu corocznie rozpoczynamy sezon kolędowania, zapustów i alilujek pn. Inna Szkoła Teatralna, który kształci młodych adeptów teatru i animatorów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20068 PLN z 17000 PLN

217 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2015.

Łazienka bez barier w Teatrze Węgajty

MAMY 50%KWOTY I 7 DNI DO KOŃCA.DZIĘKUJEMY!PROSIMY O DALSZE WSPAR

Dodano 02.06.2015, godz. 14:56

...CIE :)

EST POŁOWA KWOTY!
JEST TYDZIEŃ DO KOŃCA!
JEST Z NAMI EDWIN BENDYK,
124 osoby na Polak Potrafi
i CAŁE MNÓSTWO wspierających w pozafinansowy sposób.
BĄDŹCIE Z NAMI i WY!
~~
Uzbieraliśmy ponad POŁOWĘ PLNów potrzebnych do realizacji naszego marzenia i mamy jeszcze TYDZIEŃ DO KOŃCA akcji na Polak Potrafi.

Ogromnie dziękujemy za dotychczasowe wsparcie, PROSIMY bądźcie z nami!

>>Rzućcie okiem na nowe (i stare ;) ) nagrody, zróbcie prezent sobie, komuś i nam ;)

>>Możecie wspierać SZTUKĘ NIEWYKLUCZANIA na 101 sposobów :), kilka z nich opisujemy tutaj:
www.polakpotrafi.pl/projekt/wegajcka

>>Zaproście jednego znajomego do działania w tej sprawie lub wyślijcie SMSa do mamy :)

Niech się zrobi tłoczno! :) Już 124 osoby wspierają nas za pośrednictwem Polak Potrafi, a całe mnóstwo jest zaangażowane w pozafinansowe działania. To jest żywa energia, która się materializuje. Podkręćmy tempo.

www.polakpotrafi.pl/projekt/wegajcka

>> Na prośbę tych, którzy chcieliby wpłacić bez pośrednictwa polakpotrafi, udostępniliśmy konto bankowe Izabeli Giczewskiej 10 2490 1044 0000 4200 2238 8129, Tytuł przelewu: ŁAZIENKA BEZ BARIER
~~
EDWIN BENDYK - publicysta tygodnika „Polityka”, bloger i dziennikarz zajmujący się problematyką cywilizacyjną i wpływem technologii na życie społeczne. Autor takich ksiażek jak "Bunt sieci" oraz "Miłośc, wojna rewolucja. Szkice na czas kryzysu". Przyjaciel Teatru Węgajty oraz stały bywalec Wioski Teatralnej.
Przeczytajcie wpis Edwina Bendyka o "Wiosce Teatralnej" i naszej łazienkowej akcji na jego blogu Antymatrix (KLIK W LINK PONIŻEJ)
http://antymatrix.blog.polityka.pl/…/wegajty-wioska-teatra…/

Z remontem chcemy zdążyć do WIOSKI TEATRALNEJ. To TO wydarzenie będzie kulminacją naszych działań w obszarze "SZTUKI NIEWYKLUCZANIA" - jej prawdziwe święto, zainaugurowane otwarciem "Łazienki bez barier".
~~
Pozdrawia WAS!!!
Iza, Ala, Wacek & Mutka oraz cały Latający Kolektyw Wioski Teatraln

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2015 12:12