Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Teatr Węgajty/projekt terenowy

Teatr Węgajty/projekt terenowy

Węgajty

Teatr Węgajty/projekt terenowy istnieje od roku 1996. Zajmujemy się tworzeniem spektakli, uprawianiem muzyki i działalnością animacyjną. Od 2003 roku organizujemy festiwal Wioska Teatralna. Przeciwdziałamy społecznemu wykluczeniu, tworzymy projekty teatralne z udziałem niepełnosprawnych, angażujemy się w aktywności lokalne. Działamy na rzecz środowiska, krajobrazu kulturowego, wspierania świetlic wiejskich. Nasz ośrodek mieści się w zaadaptowanym do celów teatralnych budynku gospodarczym na skraju wsi Węgajty. Tu corocznie rozpoczynamy sezon kolędowania, zapustów i alilujek pn. Inna Szkoła Teatralna, który kształci młodych adeptów teatru i animatorów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

20068 PLN z 17000 PLN

217 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2015.

Łazienka bez barier w Teatrze Węgajty

Dziękujemy! Tyle wsparcia :)) Hojność w postaci NOWYCH NAGRÓD!!!

Dodano 01.06.2015, godz. 23:22

Mamy w sobie wielką Wdzięczność – tylu ludzi dobrej woli dołącza do nas na ostatniej prostej, m.in. ANIA I BARTEK ŁUGOWSCY (czyli Tulipaństwo/Gitarynka) oraz EKIPA KLUBOKAWIARNI „JAŚ I MAŁGOSIA” z Warszawy.

DZIĘKUJEMYYYY!!! NOWE NAGRODY w projekcie pojawiły się dzięki ich hojności!
O pozostałych (hojnych i ich darach) napiszemy wkrótce :)

Zobaczcie co nowego u nas:
www.polakpotrafi.pl/projekt/wegajcka
~~
ALBUM "GITARYNKA" - dar od twórcy z okazji DNIA DZIECKA w wersji cyfrowej (wav/mp3). Mała opowieść o tęsknocie za podwórkiem, karuzelą i wiatrem w kieszeniach. Dźwiękowy obraz dzieciństwa namalowany za pomocą gitar, przedmiotów codziennego użytku, odgłosów miast i kilku innych instrumentów w wykonaniu multiinstrumentalisty Bartosza Ługowskiego www.facebook.com/bartoszlugowskimusic
~~
ALBUM "TULIPAŃSTWO" - dar od twórców - 8 minimalistycznych akustycznych kompozycji alternatywnej muzyki folkowej w wykonaniu Anny Ługowskiej (skrzypce, altówka, dzwonki) i Bartosza Ługowskiego (gitara akustyczna). Do wyboru PŁYTA CD W KARTONOWYM DIGIPACKU - 10 szt. w obiegu - kto pierwszy ten lepszy Emotikon wink lub WERSJA CYFROWA (wav/p3)
~~
KARNET NA PROFESJONALNE SZKOLENIE KAWOWE - dar od warszawskiej KLUBOKAWIARNI "JAŚ I MAGŁOSIA". W programie szkolenia: 1. Teoria - historia, botanika, uprawy, sposoby obróbki i wypalania.Wykład o kofeinie. 2. Szkolenie praktyczne - obsługa ekspresu ciśnieniowego, rodzaje kaw. 3. Alternatywne (domowe) sposoby przyrządzania kawy (kawiarka, chemex, drip). + podziękowania na fanpage'u. Szkolenie odbędzie się w Klubokawiarni "Jaś i Małgosia" w Warszawie.
~~
Bądźcie z nami!
Pozdrawiamy,
Iza Giczewska, Wacek & Mute i cały Latający Kolektyw Wioski Teatralnej

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 09.06.2015 12:12