Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

The Shipyard

The Shipyard

Gdynia

Grupa The Shipyard powstała w 2011 roku w centrum Trójmiasta, ale szybko potem zaczęła wymykać się ku dalszym rewirom.
Napędza ich zapach morza i dźwięk giętej portowej stali. Skład zespołu tworzą muzycy znani z formacji takich jak Made In Poland, Sound Of Pixies, Heart & Soul, Vulgar czy Kiev Office.
W tej Stoczni wodowane są muzyczne torpedy na miarę 21 wieku.
Rafał Jurewicz – Wokal
Michał Miegoń – Wokal, Gitara
Piotr Pawłowski – Bass, Klawisze
Michał Młyniec – Perkusja

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7088 PLN z 6000 PLN

74 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

118%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.02.2014.

THE SHIPYARD - DRUGA PŁYTA

NIEBIESKA LINIA - TRZECI ALBUM THE SHIPYARD NA WINYLU!

Dodano 25.01.2016, godz. 14:08

Drodzy Przyjaciele:)

Właśnie zakończyliśmy prace nad naszym trzecim albumem zatytułowanym „Niebieska Linia” (2.47 Records). Naszym celem jest wydanie go na winylu. Potrzebujemy Waszej pomocy. Odwdzięczymy się całym sercem.

Nowa muzyka, którą dla Was przygotowaliśmy to wypadkowa tego, z czego nas znacie i tego co mogliście usłyszeć wcześniej.

"Niebieska Linia” to dzieło z którego jesteśmy szczególnie dumni. Nagrywaliśmy album blisko morza w gdyńskim studiu Sound 8. Po rejestracji ścieżek na pokład jako producent powrócił do nas Piotr Pawlak – wielki architekt brzmienia trójmiejskiej sceny alternatywnej (Kobiety, Kury, Ścianka, Tymański Yass Ensemble, Łoskot) – gwarant prawdziwie morskiego sznytu w brzmieniu.

Przez ostatnie kilka lat zbieraliśmy doświadczenia i nowe inspiracje grając około 100 koncertów ( m. in. Męskie Granie, Off Festival oraz trasy zagranicą: Litwa, Niemcy). Inspiracje tymi podróżami przyczyniły się do świeżego, innego podejścia do naszych kompozycji przy zachowaniu charakterystycznego brzmienia nowofalowego.

Nasz pierwszy singiel z nowej płyty "Oceany" można zobaczyć tu:
https://www.youtube.com/watch?v=wVrpKyEqLOQ

Szczegóły projektu tutaj:
https://polakpotrafi.pl/projekt/niebieska-linia-winyl

Naszym największym marzeniem jest aby ten album ukazał się na nośniku tak samo wyjątkowym jak muzyka którą Wam przynosimy – na płycie winylowej. Chcielibyśmy przenieść nasze brzmienie na ‘czarną płytę’ tak abyście Wy, słuchacze, mieli możliwość ‘posmakowania’ naszych kompozycji w szlachetnej formie. Tak, aby można było nacieszyć oczy okładką z pięknymi zdjęciami Pawła Jóźwiaka w dużym formacie.

Jednak płyta winylowa nie jest rzeczą prostą do wykonania. Potrzebujemy do 20 lutego zebrać 7000 zł aby ukazało się 300 sztuk tej płyty. Dlatego zwracamy się z prośbą do Was o wsparcie!

100 % powyższej kwoty pokrywa znaczącą część kosztów produkcji płyty winylowej. Jeślu uda się nam zebrać 110 % tej kwoty - wytłoczymy 10 szt. winyli więcej. Jeśli 130 % - nakręcimy kolejny klip do innego utworu z "Niebieskiej Linii".

Bardzo Wam dziekujemy za wsparcie i pomoc w zrealizowaniu naszego największego obecnie marzenia, najnowszej płyty "Niebieska Linia" na winylu.

Michał, Piotr, Rafał, Michał

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.02.2014 18:06