Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Julia Fusiecka

Julia Fusiecka

WARSZAWA

Absolwentka Międzynarodowej Szkoły Projektowania Mody i Kostiumografii oraz IED Barcelona. Autorka kolekcji The Court.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

1621 PLN z 7000 PLN

19 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

23%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 10.10.2019.

Tenisowa kolekcja The Court na Fashion Week'u!

O projekcie

Kochasz modę i sport? Wspomóż nową markę w procesie powstawania kolekcji na tegoroczny Fashion Week! 

 

The Court to młoda polska marka, dla której główną inspiracją jest tenis dzisiejszych i dawnych lat, a tworzone projekty utrzymane są w sportowej estetyce athleisure. Krótko po debiucie autorka marki, Julia Fusiecka, została zaproszona na KTW Fashion Week 2019, gdzie jako wybrana przez jury wschodząca polska projektantka pokazem swojej nowej kolekcji otworzy główną galę wieczorową. Aby kolekcja mogła powstać potrzebuje Twojego wsparcia!

 

Po ogromnym sukcesie pierwszej kolekcji The Court, Court n.1, która podczas pokazu dyplomowego zebrała szereg nagród i wyróżnień, w tym od magazynów Elle, Elle Man, WhiteMAD oraz marek 4F i Bizuu, projektantka Julia Fusiecka otrzymała stypendium na prestiżowej uczelni Instituto Europeo di Design w Barcelonie. Po powrocie świat polskiej mody zaskoczył ją ponownie - ogólnopolskie kolegium ekspertów wybrało ją spośród wielu kandydatów jako młodego wschodzącego projektanta, który nową kolekcją otworzy główny wieczór podczas polskiego Fashion Week'u w Katowicach. Projektantka ma za zadanie pokazać aż 15 sylwetek, a czasu pozostało bardzo niewiele - tydzień mody już 12 października 2019. Nowa kolekcja to nie tylko mnóstwo kreatywnej pracy, ale także ogromne obciążenie finansowe - zarazem jednak szansa i wyróżnienie, którego nie można zmarnować.

 

THE COURT. La Marque des Champs to powrót do historii tenisa, w którym moda balansuje między designerskim, eksperymentalnym ubiorem a klasycznymi sylwetkami, jakie do dyscypliny wnieśli najwięksi - Suzanne Lenglen, Fred Perry, Rene Lacoste czy David Nalbandian. Marka łączy estetykę athleisure z elementami retro, niekonwencjonalnymi materiałami i drukiem 3D, proponując ponadsezonowe rzeczy dla kobiet i mężczyzn. City is your court. 

 

Osoby, do których skierowana jest zbiórka pasjonaci mody, sztuki i sportu, a także ci chcący wspierać młodą, polską, i co ważne, zrównoważoną modę. Każdy, kto wspomoże proces powstawania kolekcji na Fashion Week, otrzyma zniżkę na zakup rzeczy z kolekcji oraz tenisową opaskę na głowę z logo marki.

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 10.10.2019 22:10