Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Karlos

Karlos

Poznań, Polska

Pracowałem w korpo, ale mnie to zmęczyło, wypaliło całkowicie. Zacząłem więc smażyć burgery. Moja buda spłonęła i teraz, widząc reakcje ludzi, chcę ją odbudować dla nich.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

61717 PLN z 35000 PLN

778 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

176%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.12.2017.

Team Zuom - odbudujmy razem Zuom

Wywiad z Karlosem

Dodano 12.12.2017, godz. 11:53

Cześć!

Na łamach serwisu Marketing i Biznes przeczytacie bardzo fajny wywiad z Karlosem, który przeprowadziła Marta Matylda Wujek.

Jest dużo o Zuomie, o pożarze, o wsparciu ludzi i planach na Team Zuom, ale również o samym Karlosie, jego filozofii życia, pomyśle na specyficzną komunikację itd.

 

"Kiedyś miałem wspólnika, który mnie oszukał. Wtedy nauczyłem się jednej rzeczy: pieniądze zawsze są albo ich nie ma. Jeżeli umiesz je robić to nie ważne jak – zrobisz je. Pieniądze nigdy nie są problemem. Okazało się też, że mam teraz tysiące klientów, którzy mnie wspierają. Tak więc to jest potwierdzenie moich słów, że jeżeli jesteś prawy i szczery do bólu, to owszem znajdą się ludzie, którzy będą chcieli to wykorzystać, natomiast okazuje się, że to jest tylko promil tych ludzi, którzy są naprawdę dobrzy. Tych dobrych ludzi jest cała masa. Tylko nie każdy ma szansę i odwagę to pokazać, bo żyjemy w społeczeństwie, które wymusza na nas negatywne postawy."

 

Czytajcie. Dobra rzecz.

 

Pozdro,

Szymon.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.12.2017 12:12