Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Błaszczyk

Łukasz Błaszczyk

Jarocin

Nazywam się Łukasz Błaszczyk, mam 34 lata. Jestem pilotem szybowcowym Aeroklubu Ostrowskiego i pilotem Szybowcowej Kadry Narodowej. Mam wylatanych 1900 h na szybowcach, na trasach przelotowych (na zawodach i poza nimi) przeleciałem szybowcem w sumie 85000 km, czyli prawie dwa razy Ziemię dookoła (bez użycia silnika). Jestem aktualnym Szybowcowym II Vice Mistrzem Europy w klasie CLUB i Vice Mistrzem Polski w klasie CLUB. W miesiącu czerwcu będę reprezentował barwy narodowe na Szybowcowych Mistrzostwach Świata w Finlandii, Rayskala w klasie CLUB.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11345 PLN z 6500 PLN

64 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

174%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2014.

Łukasz Błaszczyk, Szybowcowe Mistrzostwa Świata

Dodatkowa nagroda dla grupy/stowarzyszenia/aeroklubu/firmy

Dodano 30.03.2014, godz. 8:17

dla grupy osób/aeroklubu/stowarzyszenia jestem w stanie zorganizować obszerną i bogatą w materiały FILMOWE i MULTIMEDIALNE prezentację o szybownictwie w ustalonym jesiennym terminie - po sezonie. Główny temat to relacja z przebiegu MISTRZOSTW EUROPY w OSTROWIE i SZYBOWCOWYCH MISTRZOSTW ŚWIATA w RAYSKALI oraz wybranych zawodów w Polsce i latania po TATRACH POLSKICH I SŁOWACKICH - z mojej perspektywy. Dostosuję się również do tematów o które poprosicie wcześniej.

Więc zachęcam do dorzucenia się swoją cegiełką w projekcie SZYBOWCOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2014 18:06