Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Błaszczyk

Łukasz Błaszczyk

Jarocin

Nazywam się Łukasz Błaszczyk, mam 34 lata. Jestem pilotem szybowcowym Aeroklubu Ostrowskiego i pilotem Szybowcowej Kadry Narodowej. Mam wylatanych 1900 h na szybowcach, na trasach przelotowych (na zawodach i poza nimi) przeleciałem szybowcem w sumie 85000 km, czyli prawie dwa razy Ziemię dookoła (bez użycia silnika). Jestem aktualnym Szybowcowym II Vice Mistrzem Europy w klasie CLUB i Vice Mistrzem Polski w klasie CLUB. W miesiącu czerwcu będę reprezentował barwy narodowe na Szybowcowych Mistrzostwach Świata w Finlandii, Rayskala w klasie CLUB.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11345 PLN z 6500 PLN

64 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

174%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2014.

Łukasz Błaszczyk, Szybowcowe Mistrzostwa Świata

Bezpieczeństwo w trakcie MISTRZOSTW - c.d.

Dodano 27.03.2014, godz. 16:53

Potrzebna brakująca suma dzięki Waszemu zaufaniu i życzliwości została osiągnięta. Siedem dni to wynik, który przerósł moje oczekiwania. Dziękuję za zrozumienie i wsparcie mojego udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu jakim jest dla mnie pierwszy start w SZYBOWCOWYCH MISTRZOSTWACH ŚWIATA. Aktualnie skupiam się na przygotowaniach do nowego sezonu ze strony fizycznej (moja masa, którą sobie założyłem na mistrzostwa to poniżej 75kg jak rok temu podczas EGC w Ostrowie! Aktualnie mam 80kg, zgubiłem już 3kg w niecałe dwa miesiące, więc teraz tylko bieganie, rower i zdrowa dieta To dzięki Wam mam taką niesamowitą motywację do tego wszystkiego… jeszcze większą niż rok temu przed EGC w Ostrowie! Mam do Was również miłą informację to wsparcie w moim szybowaniu jest PIERWSZE i stało się to tak szybko, dzięki Wam! Dostałem również kilka miłych maili poza serwisem i w serwisie PolakPotrafi. Jedna z Pań (nie znam osobiście) napisała, w mailu, że jej mały synek Roland zakreślił sobie w kalendarzu terminy moich zawodów i trzyma mocno za udane starty - to jest gest! Muszę poprosić o zdjęcie tego kalendarza. Bedę informował Was w miarę możliwości o czymś ciekawym co się dzieje w przygotowaniach do MISTRZOSTW – mam nadzieję, że nie uznacie tego za SPAM Aktualnie zaczynam przygotowywać z przyjemnością wybrane przez Was nagrody – część w kraju a kolejne razem z moim pomocnikiem w wolnych dniach w samej Rayskalii. Filmy powstaną po powrocie do kraju i postaram się żeby były „SOCZYSTE” - ale musicie mi dać na to trochę czasu i cierpliwości.
Ja osobiście GŁOŚNO stwierdzam, że PolakPotrafi! Więc teraz kolej na mnie a rozliczycie mnie dokładnie - 06.07.2014 Dziękuję bardzo za Wasz udział w projekcie. W nagrodę już teraz załączam dwa ciekawe zdjęcia, jak znajdziecie chwilkę przeczytajcie co tam ciekawego jest napisane

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a8363010748819f0.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/957827a9755f78d1.html

P.S.
Mój projekt będzie trwał do 02.05.2014 a nadwyżkę jeśli się pojawi planuję przeznaczyć na zakup środków poprawiających bezpieczeństwo czyli SPOT http://international.findmespot.com/ i FLARM http://www.lxnav.com/products/flarmmouse.html, które wykorzystam 2x obowiązkowo również w planowanym EGC Rieti. Oba te systemy będą do dyspozycji reprezentacji juniorów na trening i na same 9 Szybowcowe Mistrzostwa Świata Juniorów, które odbędą się w Narromine Australia w terminie 01.12 - 12.12.2015

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2014 18:06