Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Łukasz Błaszczyk

Łukasz Błaszczyk

Jarocin

Nazywam się Łukasz Błaszczyk, mam 34 lata. Jestem pilotem szybowcowym Aeroklubu Ostrowskiego i pilotem Szybowcowej Kadry Narodowej. Mam wylatanych 1900 h na szybowcach, na trasach przelotowych (na zawodach i poza nimi) przeleciałem szybowcem w sumie 85000 km, czyli prawie dwa razy Ziemię dookoła (bez użycia silnika). Jestem aktualnym Szybowcowym II Vice Mistrzem Europy w klasie CLUB i Vice Mistrzem Polski w klasie CLUB. W miesiącu czerwcu będę reprezentował barwy narodowe na Szybowcowych Mistrzostwach Świata w Finlandii, Rayskala w klasie CLUB.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

11345 PLN z 6500 PLN

64 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

174%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2014.

Łukasz Błaszczyk, Szybowcowe Mistrzostwa Świata

Bezpieczeństwo w trakcie MISTRZOSTW

Dodano 25.03.2014, godz. 7:51

W razie uzyskania środków przekraczających minimalny próg, każda kolejna cegiełka będzie przeznaczona na zakup sprzętu poprawiającego moje bezpieczeństwo oraz przekierowana na przygotowanie się do kolejnych ważnych zawodów jakimi są Mistrzostwa Europy w Reiti - Włochy w roku 2015 a w tym roku poprzedzone PRE EGC RIETI w miesiącu sierpniu na które również jestem planowany.

Do systemów poprawiających bezpieczeństwo należą system antykolizyjny FLARM http://en.wikipedia.org/wiki/FLARM - tak wygląda podstawowy zestaw http://www.lxnav.com/products/flarmmouse.html oraz wspomniany wcześniej w projekcie system lokalizacji SPOT wraz z pakietem abonamentowym http://international.findmespot.com/ Oba te systemy są obowiązkowe w trakcie rozgrywaniania MISTRZOSTW zgodnie z regulaminem Międzynarodowej Komisji Szybowcowej FAI http://www.fai.org/gliding więc to kolejny obowiązek.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.05.2014 18:06