Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Lewandowski

Marcin Lewandowski

Gdynia

Z zawodu i zamiłowania programista, dziennikarz sportowy, pomysłodawca i twórca wielu projektów internetowych. Pasjonat starych komputerów. Pierwsze gry tworzył w już latach 90-tych na Atari 65XE i Schneiderze CPC 6128. Programowanie porzucił, by spróbować swoich sił podczas jazdy kontrolowanym ślizgiem wstępując do szkółki żużlowej. Jednak nie na długo, bo szybko powrócił przed ekran monitora, by w 2000 roku wydać pierwszy polski portal o sporcie żużlowym SPEEDWAY.info.pl, który istnieje po dziś dzień. Twórca gry Sports Manager.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

9120 PLN z 6000 PLN

82 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

152%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.10.2014.

Sports Manager

Zapoznaj się z interfejsem gry!

Dodano 02.10.2014, godz. 16:30

Tylko dla osób zaangażowanych w akcję crowdfundingową na PolakPotrafi.pl mamy zaproszenie na pierwszą publiczną prezentację interfejsu desktopowej wersji gry! Wprawdzie to jeszcze niezupełnie funkcjonalna gra, ale warto już teraz zaznajomić się z samym jej interfejsem, a następnie podzielić się z nami pierwszym wrażeniami. A w pełni grywalne demo już w połowie miesiąca!

Gra znajduje się pod adresem: http://sportsmanager.pl/

Kod zaproszenia: polakpotrafi

Dodano: 05.10.2014, 23:51
  Dave Zet
Dave Zet
Bardzo pozytywne wrazenie odniosłem po zapoznaniu sie z interfejsem gry.Projekt gry sports manager zawiera wiele interesujących aspektów mających wpływ na prowadzenie drużyny.Z niecierpliwoscią czekam na moment ukazania sie gry.Zachecam wszystkich do wsparcia tego projektu i do wspólnej emocjonującej zabawy.
Dodano: 05.10.2014, 21:37
  Mariusz Strohschein
Mariusz Strohschein
Podoba mi się ui gry, zapewni ono wygodną rozgrywkę - a o to przecież chodzi :-) Tylko osobiście wolałbym jaśniejszą tonację barw :-) Pozdrawiam :-)
Dodano: 05.10.2014, 15:21
  Marcin Lewandowski
Marcin Lewandowski
Dziękujemy za udział w prezentacji interfejsu gry!
Dodano: 03.10.2014, 18:01
Kasia Biskup
Kasia Biskup
Moi drodzy aplikacja Sports Manager zapowiada się naprawdę imponująco - jedynie czego potrzeba do pełni sukcesu to zaangażowanie naszego środowiska. Dawny "Speedway Manager" w którego grywaliśmy na facebooku także dzięki Marcinowi to był tylko zalążek tego co możemy spotkać z Sports Manager. Sam interfejs robi wrażenie, a do tego dojdą różne ciekawe opcje dzięki którym nasze drużyny będą piąć się w górę (lub jak je zaniedbamy polecą formą w dół). Nadchodzą długie jesienne i zimowe wieczory, głód speedwaya, a Sports Manager może choć w pewnym stopniu zaspokoić nasze zapotrzebowanie a także umilić czas. Nie czekajcie dłużej tylko przyłączcie się do akcji i wspólnie wystartujmy z tą aplikacją. Liczę na wasze wsparcie i do zobaczenia na meczu - oczywiście na Sports Manager!
Dodano: 03.10.2014, 11:57
  krzysztofwos
krzysztofwos
Hen wszyscy fani speedwaya pamietam dawnego facebookowego SN zrobionego przez Marcina i był bardzo dobry i oferował świetną zabawę na długie godziny dlatego teraz po zapoznaniu się z interfejsem gry jestem bardzo podekscytowany. Fajna szata graficzna wiele opcji i niuansów ktróre zdecydują jak bedzie radzić sobie wasza drużyna. I oczywiście czacik który pozwoli na rozmowy ze znajomymi i zarazem rywalami z ligi. To tylko początek emocji jeśli wykażemy wsparcie na polakpotrafi.pl to już w przyszłości będziemy mogli zarządzać też innymi sekcjami sportowymi niż tylko speedwayem. Więc do dzieła wspierajmy projekt Marcina dużo już nie brakuję a czas ucieka. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych i do zobaczenia grze.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 30.10.2014 18:06