Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Scream Maker

Scream Maker

Warsaw, Poland

Pięciu chłopa, w każdym zupełnie inna krew, ale wspólne marzenie. Wprowadzić heavy metal pod strzechy i na salony. Uczynić z tego gatunku muzykę stadionową, jak w latach 80!

Działamy od 2010 r. Mamy na koncie dwa wydawnictwa (ostatnie - Livin' in the Past - wydane w 18 krajach) oraz ponad 160 koncertów, w tym trasy zagraniczne (Chiny, państwa bałtyckie), Nasze inspiracje to szeroko rozumiany klasyczny heavy metal. Od jego odmian brytyjskich Iron Maiden, Judas Priest, po amerykańskie - Ratt, Dokken, a nawet japońskie - Loudness. Staramy się nadać utworom własny sznyt i nowoczesne brzmienie, a przede wszystkim - komponować ponadczasowe melodie.

screammaker.com

Napisz wiadomość do Projektodawcy

30931 PLN z 28000 PLN

315 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 04.01.2015 18:06

Płyta Scream Maker z TWOJĄ TWARZĄ na okładce

WAŻNE INFORMACJE

Dodano 07.11.2014, godz. 14:28

UWAGA!!! JEŚLI KTOŚ NIE MA KONTA INTERNETOWEGO WSPARCIE JEST RÓWNIEŻ MOŻLIWE> PROSIMY O KONTAKT NA SCREAMMAKERBAND@GMAIL.COM

UWAGA 2!!! JEŚLI KTOŚ CHCIAŁBY WESPRZEĆ PROJEKT, ALE Z JAKICHŚ PRZYCZYN NIE CHCE 'DZIELIC' SIĘ SWOIM WIZERUNEK TO TAKŻE JEST MOŻLIWE!

UWAGA3!!! DLA OSÓB, KTÓRE CHCIAŁBY OD ZESPOŁU COŚ WYJĄTKOWEGO, CZEGO NIE MA WŚRÓD USTALONYCH NAGRÓD, PRZEWIDZIELIŚMY NAGRODY INDYWIDUALNE. ODEZWIJCIE SIĘ NA SCREAMMAKERBAND@GMAIL.COM