Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

niezlykociol666

niezlykociol666

Elbląg

Niezły Kocioł to kolektyw złożony z ludzi, których łączą zamiłowanie do muzyki elektronicznej i eksperymentu. Drugim ważnym elementem ich działania jest życie w zgodzie z Naturą. Dlatego zdrowa i pyszna wege- kuchnia jest równorzędnym dopełnieniem ich działalności.
Nieprzerwanie od 2012 roku organizujemy nasz własny projekt - Electric Nights. W tym roku odbędzie się jego siódma edycja. Od 2015 roku wspieramy corocznie festiwal Grasroots, a od 2018 jesteśmy obecni na Ostoya Festiwal.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

950 PLN z 3000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 22.08.2019 22:10

Wyposażenie na Scena Niezły Kocioł

O projekcie

Niezły Kocioł już siódmy raz organizuje Electric Night (a właściwie Nights, bo z biegiem czasu impreza nam się nieco rozrosła). W związku z tym zwracamy się do Was o wsparcie. System nagłosnieniowy, którego do tej pory używaliśmy musiał przejśc kosztowny remont. Ponieważ sprzęt był pożyczony, podjęliśmy decyzję o jego odkupieniu - chcemy ciągle dla Was grać, odkrywać nowe muzyczne smaczki i spotykać się w pięknych miejscach. Electric Night jest imprezą, gdzie spotykamy się w wyśmienitym towarzystwie przy dźwiękach ciekawej (około) elektronicznej muzyki. Każdy kto wpłaci co najmniej 50 zł otrzymuje wejsciówkę na festiwal i jeden ciepły posiłek w ciągu dnia (w piątek i sobotę). Zapraszamy do śledzenia nas na facebooku, gdzie na bierząco informujemy o naszych poczynaniach - Niezły Kocioł.

Electric Night 'Sanatorium' odbędzie się 23-24.08.2019 link do wydarzenia