Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Krzysztof Nowakowski

Krzysztof Nowakowski

Tychy

Krzysztof Nowakowski
perkusista,wibrafonista, absolwent wydziału Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach .Czynny muzyk oraz nauczyciel perkusji.Ma na swoim koncie występy z czołowymi artystami polskiej sceny muzycznej tj:
Kayah, Marcin Wyrostek,Justyna Steczkowska,Abradab.
Koncertuje w kraju i za granicą.Jest autorem własnych projektów ,,Formation IN” oraz ,,3DProject”.
Współtworzy ,,Marcin Wyrostek & Corazon” oraz Marcin Wyrostek& Coloriage”. Za nagrane albumy ,,Marcin Wyrostek-live”,,,Marcin Wyrostek-For Alice” ,,Marcin Wyrostek& Coloriage” otrzymał płyty złotą,platynową oraz podwójnie platynową.
Jako pedagog prowadzi klasę perkusji w ZSM im.F.Rybickiego oraz ,,Mała Muza” w Tychach.Będąc czynnym muzykiem i pedagogiem stanowi silną motywację dla swoich uczniów.Współtworzy wiele spotkań edukacyjnych dotyczących instrumentów perkusyjnych.Ciągle poszukuje co w perkusji nowe i nie odkryte.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

610 PLN z 6000 PLN

9 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej (model "bierzesz ile zbierzesz"). Projekt kończy się 05.12.2019 22:10

Rytmiczne Podróże -Cajon

O projekcie

Projekt ,,Rytmiczne Podróże- Cajon"dotyczy nagrania płyty oraz wydania książki z zakresu edukacji muzycznej dla dzieci w wieku pszedszkolnym oraz wczesnoszkolnym.

 

Autorami projektu są Krzysztof Nowakowski(muzyka) oraz Joanna Nowakowska (teksty) opracowanie graficzne Kornelia Szostak.

 

Publikacja ma stanowić pomoc metodyczną na bazie ,której przeprowadzony będzie cykl zajęć wprowadzjących do nauki gry na instrumentach perkusyjnych.Instrumentem wiodącym jest hiszpański -Cajon.Zaprojektowany i wykonany specjalnie dla potrzeb młodych wykonawców.

 

Płyta zawierać będzie 9 piosenek oraz 9 utworów instrumentalnych stanowiących akompaniament do ćwiczeń na instrumentach.W książce znajdą się teksty piosenek oraz zapis nutowy ćwiczeń rytmicznych o różnej skali trudności ,ilustracje oraz strony poświęcone nauce notacji muzycznej.

 

Projekt jest już w trakcie realizajacji.Zbiórka dotyczy nagrania  i wydania płyty, która jest integralną cześcią książki.Wydanie całości planujemy na grudzień 2019.

 

Zachęcamy do zapoznania się z nagrodami za wsparcie ,są to m.in cajon dziecięcy zaprojektowany do projektu ,,Rytmiczne podróże-Cajon"oraz cajon z autografem i wizerunkiem autora-Krzysztofa Nowakowskiego.Instrumenty wykonane są przez uznanego krajowego producenta AW Cajon.W nagrodach znajdują się również zaproszenie na induwydualną lekcję instrumentu,dwuosobowe zaproszenie na koncert dziecięcy do  NOSPR Katowice oraz książka wraz z płytą.

 

Zapraszamy do wsparcia Naszego Pomysłu:-)

znajdziecie Nas na:

www.knowakowski.eu

www.malamuza.pl

lub na profilu FB

Krzysztof Nowakowski

https://www.facebook.com/knowakowski.eu

lub

Mała Muza

https://www.facebook.com/muzyka.malucha

p.s.chętnie odpowiemy na wszelkie pytania związane z projektem.