Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

biegacz.piotr

biegacz.piotr

Oborniki Śląskie

Napisz wiadomość do Projektodawcy

132 PLN z 49000 PLN

3 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.01.2020.

Kurs trenera techniki biegowej i sub 2:30 w maratonie

O projekcie

Celem zbiórki jest rozpoczęcie kursu Certified Running Technique Specialist w kwietniu 2020 oraz przebiegnięcie maratonu poniżej 2:30 w Berlinie we wrześniu 2020.

Moim marzeniem zawsze było biegać szybko i bez kontuzji. Od pierwszego przebiegniętego kilometra chciałem sobie coś udowodnić. Swoje pierwsze kroki stawiałem na forum biegajznami.pl wtedy kiedy jeszcze nie było portali biegowych i informacji na temat treningu biegowego. Już wtedy, 13 lat temu chciałem biegać poniżej 2:30 w maratonie. Byłem dziwnie postrzegany, mało kto wierzył, że 17 latek będzie w stanie coś jeszcze osiągnąć w sporcie. Po 3 miesiącach treningu pobiegłem w biegu Sylwestrowym w Trzebnicy i uzyskałem czas 42:02 na 10km, na trudnej trasie. Po tym wielu niedowiarków trochę zmieniło zdanie na temat mojego biegania. Kolejne lata to doskonalenie siebie, ciężki trening i życiówki: 10km - 32:16, półmaraton 1:11:54 oraz maraton 2:34:05. Na tym nie chcę jeszcze kończyć, chciałbym postawić kolejny krok, poświęcić się w 100% bieganiu i przesunąć swoją granicę. Dlatego zdecydowałem się postawić wszystko na jedną kartę i w 2020 roku w Maratonie Berlińskim pobiec poniżej 2:30 co wiąże się z tempem 3:33/km na każdy kilometr! 

 

Jeśli macie do mnie pytania, chcecie czegoś się dowiedzieć możecie w każdej chwili napisać na biegacz.piotr@gmail.com

 

Dodatkowo oprócz biegania chce poświęcić swój czas na poszerzanie mojej wiedzy. Moim marzeniem jest osiągnięcie poziomu Certified Running Technique Specialist - to jedyny taki kurs na świecie, który pozwoli mi dalej rozwijać siebie, jak również szerzyć opartą na badaniach i doświadczeniu wiedzę, rozwijać moją grupę biegową ŚlęzakTeam, a także poszerzać świadomość ludzi na temat biegania i zdrowego stylu życia. Dzięki temu szkoleniu poznam tajniki zapobiegania kontuzjom często występujących u biegaczy. W środowisku biegaczy istnieje przeświadczenie, że kontuzja to nieodłączny element każdego początkującego jak i zaawansowanego biegacza. Biegam od 13 lat i nigdy nie miałem poważnej kontuzji. Dlatego na podstawie swojego doświadczenia oraz dzięki kursowi w Wielkiej Brytanii będę mógł profesjonalnie szkolić kolejnych biegaczy, którzy pod moim nadzorem będą zdrowsi i będą mogli się cieszyć z kolejnych pokonywanych kilometrów. 

Kurs zaczyna się 6 kwietnia w Londynie i ma aż 4 moduły, które realizowane są na 3 zjazdach w stolicy Anglii. W Polsce nikt jeszcze nie robił tego kursu więc mam okazję jako pierwszy zdobyć niepowtarzalną wiedzę, którą później będę mógł się dzielić w Polsce. 

 

O mnie

 

Nazywam się Piotr Ślęzak - jestem maratończykiem, trenerem biegania, przedsiębiorcą oraz blogerem piszącym na www.stestuje.pl. Na codzień publikuję wszystkie swoje treningi oraz treningi z moją grupą biegową na Facebooku: https://www.facebook.com/stestuje/ i na Instagramie: https://www.instagram.com/piotr_slezak_trener_biegania/ Wymyśliłem i założyłem grupę biegową ŚlęzakTeam w której na początku drogi były 2 osoby. Teraz co roku pomagam kilkudziesięciu osobom przełamywać swoje granice i pokonywać swoje słabości poprawiając tym samym czasy od dystansów 5km po przez maratony, biegi górskie oraz biegi ultra. Niejednokrotnie stawałem na najwyższych stopniach podium w wielu biegach ulicznych. 

 

Dlaczego crowdfunding? Dlatego, że wyjazd i sam kurs w UK jest bardzo drogi. Dodatkowo bonusy jakie mogę zaproponować w wyniku tego projektu mogą przyciągnąć wielu fajnych sponsorów, a także dać możliwości wielu firmom zaprezentować się w biegowej materii. 

 

Wróćmy do kosztów... kurs kto koszt 3995 £ do tego trzeba doliczyć prawdopodobnie VAT ze względu na Brexit, a także koszty lotów i noclegów w Londynie. To wszystko powoduje, że cena za kurs jest astronomiczna! Wierzę jednak, że mam wśród swoich znajomych wiele dobrych dusz, które pozwolą zrealizować moje marzenie. 

 

Wszystkie nagrody, plany treningowe zostaną, kontrakty sponsorskie zostaną zrealizowane zaraz po zakończeniu zbiórki czyli do końca stycznia 2020 roku. 

 

Realizację projektu możecie śledzić na Facebooku oraz Instagramie a także na moim blogu: stestuje.pl

 

Dodatkowo chciałbym jesienią złamać 2:30 w Berlin Maratonie, a to wiąże się z dodatkowymi kosztami takimi jak:

- 1 obóz biegowe w Szklarskiej Porębie trwające 1-2 tygodnie
- 1 obóz wysokogórski w St. Moritz trwający 2-3 tygodnie
- 10 par butów biegowych
- 10 koszulek biegowych, 10 par spodenek do biegania, 5 par leginsów, 3 kurtki biegowe, 10 par skarpet, 5 bluz z długim rękawem, 3 startówki, 3 czapki, 3 czapeczki z daszkiem, 3 pary rękawiczek
- Cały program suplementacji
- Opieka dietetyka przez cały okres przygotowawczy
- Opieka Fizjoterapeuty przez cały okres przygotowania
- Wyjazdy na zawody sportowe, oraz opłaty startowe w zawodach
- Pomoc Profesjonalnego trenera biegowego
- Pakiet Badań Wydolnościowych
- Wypożyczenie namiotu hipoksyjnego
- Badania krwi oraz serca

 

W zamian za Wasze wsparcie przygotowałem szereg ciekawych nagród, które znajdziecie w osobnej kolumnie. 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 17.01.2020 22:10