Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

karifurava

karifurava

Wrocław

Ohayōgozaimasu!!!

Jestem ilustratorem, malarzem i producentem muzyczny z okolic Wrocławia oraz autorem licznych plakatów, okładek, wzorów na odzieży, murali, utworów muzycznych itd. Prowadzę sklep z autorskimi rzeczami: https://karifurava.bigcartel.com/

Napisz wiadomość do Projektodawcy

0 PLN z 4500 PLN

0 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.10.2019.

Polski ilustrator na targach plakatu w Szanghaju

O projekcie

Wydaje mi się że film wszystko wyjaśnia :) ale od początku:

Dostałem zaproszenie na PicnicArtFestival w Szanghaju http://www.picnicartfestival.com/ - międzynarodowy festiwal plakatu, sztuki i muzyki. Festiwal od lat zrzesza ilustratorów, artystów i muzyków z całego świata. Chciałbym tam godnie reprezentować Polskę swoimi pracami ;) Dlatego potrzebuję waszego  wsparcia!!!

Stoisko mam  darmowe w ramach zaproszenia, jednak przeloty, noclegi i transport prac są po mojej stronie - dlatego proszę o wsparcie. Festiwal trwa od 18/10-20/10 2019 dlatego do końca akcji jest dosyć mało czasu. Pobyt będę relacjonował na Instagramie a po powrocie z całości wypadu skleję film ;)

O mnie: Karifurava- カリフラワー Karifurawā - kalafior po Japońsku ;) mój pseudonim artystyczny wziął się od pierwszego słowa jakiego nauczyłem się po Japońsku, podpisywałem w ten sposób głównie mury na których robiłem graffiti a następnie zacząłem podpisywać się tak pod ilustracjami.
Targi w Szanghaju dotyczą wszystkich dziedzin w których się obracam - ilustracja, animacja, malarstwo, muzyka. Moje prace wyróżniają się na tle Polskich ilustratorów - przez kilka lat pracy dorobiłem się własnego stylu, który traktuję jak markę o którą bardzo dbam. Wszystkie moje prace w formie digital mają początek w odręcznym rysunku, czemu zawdzięczają swój charakter. Zawsze bardzo duży nacisk kładłem na budowanie postaci oraz ożywianie martwych przedmiotów dlatego moimi stałymi motywami są uśmiechnięte dzbanki i nagie kobiety ;) Jestem absolwentem Wrocławskiej akademii sztuk pięknych, gdzie ukończyłem licencjat na kierunku projektowanie graficzne.

Od ponad kilku lat zajmuję się produkcją muzyczną, która wzięła swój początek od fascynacji instrumentami analogowymi. Aktualnie uczę się inżynierii dźwięku - zależy mi aby jakość moich utworów i kompozycji była na najwyższym poziomie.

Mój sklep (tutaj można sprawdzić nagrody): https://karifurava.bigcartel.com/

Instagram:https://www.instagram.com/karifurava/?hl=pl

YouTube:https://www.youtube.com/channel/UCO0UAO9YVEiPqj0foj-NtcA

@: karifurava@gmail.com

 

Moja twórczość dotycząca ilustracji i projektowania inspirowana jest kulturą wschodnią a przede wszystkim japońskimi i chińskimi  drzeworytami, miedziorytami, malarstwem i rysunkiem. Z moich ulubionych twórców mogę wyróżnić : Keichi Tanami, Hokusai, Yayoi Kusam, broken fingaz i wielu innych
 

Wydawanie nagród będę realizował po powrocie z Szanghaju czyli mniej więcej na początku listopada. Wspierający będą mogli wybierać spośrób wariantów plakatowo-koszulkowych z mojego sklepu na Bigcartel, do którego link umieszczony jest powyżej ;)

 

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 08.10.2019 22:10