Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

BLUES JUNKERS

BLUES JUNKERS

Warszawa, Polska

Nazywamy się BLUES JUNKERS. Jesteśmy uzależnieni od starego bluesa, rhytm'n'bluesa, boogie woogie i soulu. Pomimo, że gramy razem zaledwie od grudnia 2014 roku to już zdążyliśmy się zakwalifikować na dużą scenę festiwalu RAWA BLUES, który odbędzie się 03.10.2015. Wygraliśmy też największy w Polsce konkurs zespołów bluesowych podczas SUWAŁKI BLUES FESTIWAL i w ramach nagrody będziemy reprezentować Polskę na EUROPEAN BLUES CHALLENGE, który odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia 2016 roku we Włoszech.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

7848 PLN z 7000 PLN

77 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

112%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.09.2015.

Płyta Blues Junkers

O projekcie

CEL PROJEKTU

Nasz projekt ma na celu realizacją naszego największego muzycznego marzenia, a mianowicie zrealizowania płyty CD brzmiącej tak, jak brzmią nagrania mistrzów bluesa z lat 50-tych. Zamierzamy zrealizować ją w profesjonalnym studiu nagraniowym, przy użyciu starego, vintage'owego sprzętu. Chcemy również nagrać teledysk, który będzie promował naszą płytę. Płyta będzie nazywać się BLUES NOT DEAD. Jest to tytuł jednej z naszych autorskich kompozycji, która wyraża naszą filozofię: uważamy, że we współczesnym, chaotycznym świecie, pełnym "plastikowej" muzyki należy robić wszystko, aby takie gatunki muzyczne jak blues, boogie-woogie, rhytm'n'blues przetrwały i nadal funkcjonowały w mediach, w radiu, w telewizji. Uważamy, że świat pełen takiej szczerej, naturalnej muzyki będzie po prostu lepszy. Tu możecie posłuchać jak brzmi ten utwór, na razie w wersji koncertowej:

KIM JESTEŚMY

Jest nas czworo. Łączy nas silne uzależnienie od bluesa, boogie-woogie, soulu i rhytm'n'bluesa. Gramy razem od grudnia 2014 roku. Skład zespołu tworzą:

Natalia Abłamowicz - śpiew, kazoo

 Dominik Abłamowicz - piano, harmonijka

 Maciek Sych - gitara

Grzesiek Zawiliński - werbel. 

Jak widzicie, nasz skład jest dość nietypowy, gdyż nie mamy gitary basowej. Tym nie mniej, uważamy, że jest to nasz atut. Dzięki tej prostocie, nasze brzmienie jest wyjątkowe, niepowtarzalne. Zresztą...posłuchajcie sami:

NASZE OSIĄGNIĘCIA

Pomimo, że isteniejemy zaledwie pół roku, zdążyliśmy już sporo namieszać na polskiej scenie bluesowej. Wiosną tego roku wysłaliśmy zgłoszenie na konkurs zespołów w ramach największego polskiego (a może nawet europejskiego) festiwalu bluesowego - Rawa Blues. Ku naszemu zaskoczeniu, jury zdecydowało się od razu zaprosić nas na zagranie koncertu na dużej scenie katowickiego Spodka, przed gwiazdami ze Stanów Zjednoczonych. Jest to dla nas olbrzymie wyróżnienie. Wystąpimy tam 3 października tego roku:

 

Poza tym, w lipcu tego roku wygraliśmy największy konkurs zespołów bluesowych w Polsce organizowany w ramach SUWAŁKI BLUES FESTIWAL:

Jako zwycięzcy tego prestiżowego konkursu, weźmiemy udział w EUROPEAN BLUES CHALLENGE, który odbędzie się w dniach 7-9 kwietnia 2016 roku we Włoszech. Będziemy tam reprezentować Polskę, a więc również każdego z Was! 

NASZ PLAN

1/    Nagranie płyty CD na przełomie sierpnia i września tego roku - kwota około            3000 PLN

2/    Projekt graficzny płyty CD - kwota około 1000 PLN

3/    Wydanie płyty w 500 egzemplarzach - kwota około 2000 PLN

4/    Nagranie teledysku promującego płytę CD - kwota 1000 PLN.

Na bieżąco będziemy Was informować o postępach Projektu. Wszelki kwoty pozyskane ponad kwotę graniczną (7000 PLN) zostaną przeznaczone na promocję zespołu, zaprojektowanie i wydrukowanie plakatów, wyprodukowanie dodatkowych egzemplarzy płyty CD. 

 

DLACZEGO WARTO W NAS ZAINWESTOWAĆ ?

Pół roku istnienia zespołu BLUES JUNKERS utwierdziło nas w przekonaniu, że to co robimy jest wartościowe, ma sens, a przede wszystkim podoba się ludziom. Dowodem tego są dwa duże osiągnięcia, które wskazaliśmy powżyej. Uważamy, że to co gramy, jest wyjątkowe i unikatowe. Gramy z serca, emocjonalnie, co docenia publiczność. Mamy charakterystyczne brzmienie, które doceniają zarówno zwykli słuchacze, jak i fachowcy. Po każdym koncercie ludzie pytają się o...no właśnie, pytają o naszą płytę, której jeszcze nie ma. Nie mogą się nadziwić, że pomimo naszego dojrzałego brzmienia, jeszcze nic nie nagraliśmy. WY możecie to zmienić. To dzięki WAM możemy zrealizować nasze marzenie. Pomóżcie nam, obiecujemy, że Was nie zawiedziemy, a płyty, którą dzięki WAM nagramy, będzięcie słuchać z przyjemnością !!! I pamiętajcie BLUES NOT DEAD !!!

NAGRODY

1/ wpłata 5 PLN i więcej - podziękowania na facebooku

2/ wpłata 20 PLN i więcej - podziękowania na facebooku, zdjęcie zespołu z autografami członków zespołu i dedykacją

3/ wpłata 35 PLN i więcej - podziękowania na facebooku, zdjęcie zespołu z  autografami członków zespołu i dedykacją, płyta w formacie mp3

4/ wpłata 50 PLN i więcej - podziękowania na facebooku, zdjęcie zespołu z autografami członków zespołu i dedykacją, płyta CD i zaproszenie na koncert zespołu

5/  wpłata 75 PLN i więcejpodziękowania na facebooku, płyta CD z imiennym wskazaniem Darczyńcy na płycie oraz z autografami członków zespołu i dedykacją, zaproszenie na koncert zespołu

6/ wpłata 100 PLN i więcejpodziękowania na facebooku, płyta CD z imiennym wskazaniem Darczyńcy na płycie oraz z autografami członków zespołu i dedykacją, zaproszenie na koncert zespołu, na którym zostanie uroczyście wręczona płyta CD

7/ wpłata 200 PLN i więcej - podziękowania na facebooku, płyta CD z imiennym wskazaniem Darczyńcy na płycie oraz autografami członków zespołu i dedykacją, zaproszenie na koncert zespołu, na którym zostanie uroczyście wręczona płyta CD, płyta w formacie mp3 "Blues Junkers - Live in Warsaw" (zawiera 12 utworów, w tym utwory, które nie znajdą się na płycie CD, której dotyczy Projekt)

8/ wpłata 1000 PLN i więcej - podziękowania na facebooku, płyta CD z imiennym wskazaniem Darczyńcy na płycie oraz autografami członków zespołu i dedykacją, zaproszenie na koncert zespołu, na którym zostanie uroczyście wręczona płyta CD, płyta w formacie mp3 "Blues Junkers - Live in Warsaw" (zawiera 12 utworów, w tym utwory, które nie znajdą się na płycie CD, której dotyczy Projekt)specjalny koncert na rzecz Darczyńcy w uzgodnionym z zespołem terminie (koszty dojazdu i noclegu ponosi Darczyńca). 

JAK SIĘ Z NAMI SKONTAKTOWAĆ? 

Kontakt poprzez facebook:

https://www.facebook.com/pages/Blues-Junkers/550754445023010

Kontakt telefoniczny:

Dominik Abłamowicz, tel. 697-040-045

Kontakt poprzez e-mail:

d.ablamowicz@gmail.com

 

 

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

Z MIŁOŚCI DO MUZYKI

www.ino-online.pl | 2015-08-10

Ambaras? Nie, tych dwoje chce naraz! Pisaliśmy już wielokrotnie o niej i o sukcesach, jakie odnosi wraz z inowrocławskim zespołem Szulerzy. Natalia Abłamowicz (Kaczmarczyk) wspólnie z kolegą z zespołu, a na co dzień mężem Dominikiem (harmonijka, piano i śpiew) ciągle rozwijają swoją wielką pasję do muzyki.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 29.09.2015 18:06