Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Wiktoria Wiktorczyk

Wiktoria Wiktorczyk

Wolimierz

Jestem Wolimierzanką od dziecka ;) jestem animatorem kultury, organizuję międzynarodowe projekty dla młodzieży, dzieci oraz szkolenia dla ludzi pracujących z tymi grupami. Z zamiłowania jestem podróżniczką, wieśniarą, ruchowcem, zajmuje się nauka latania (akrobatyka na szarfach) i gram na wiolonczeli. Lubię ludzi, w szczególności dzieci i kocham jak się dzieje. Współorganizuję wydarzenia w Międzyplanetarnym Królestwie Sztuki od wielu lat i zależy mi na jego rozwoju, na tworzeniu miejsca przyjaznego, unowocześnianiu go, ale nie komercjalizowaniu.
Na tworzeniu miejsca pełnego ludzi, kreatywności, otwartości, spotkań, w którym każdy gość może poczuć się jak w domu i każdy chce o nie dbać, jak o dom właśnie...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

21664 PLN z 20000 PLN

357 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

108%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.06.2014.

nowe przestrzenie na Stacji Wolimierz

MIASTA W KOMIE!

Dodano 15.05.2014, godz. 15:09

Wspierają nas Miasta w Komie- telewizja obywatelska, zrzeszająca pasjonatów, ciekawych świata i chętnych do obserwowania otaczającej ich rzeczywistości. Wszyscy oni tworzą ogólnopolskie Wolne Medium Obywatelskie.

https://www.facebook.com/miastawkomie

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 24.06.2014 18:06