Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Mariusz Trzciński

Mariusz Trzciński

Bierun Stary, Katowice, Poland

Paintballowa Reprezentacja Polski
Paintballowa Reprezentacja Polski Kobiet
Paintballowa Reprezentacja Polski +40
Paintballowa Reprezentacja Polski Juniorów (U19)

Napisz wiadomość do Projektodawcy

563 PLN z 18000 PLN

14 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 08.03.2017 19:07

Paintballowe Reprezentacje Polski

O projekcie

Celem projektu jest zebranie środków na sfinansowanie wyjazdu Paintballowych Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy w paintballu sportowym, widowiskowej dyscyplinie w której polskie reprezentacje odnoszą coraz większe sukcesy.

W roku 2017 Polska Reprezentacja wystartuje w czterech kategoraich:

 • Reprezentacja 40+ (turniej we Francji)
 • Reprezentacja Kobiet (turniej w Niemczech)
 • Reprezentacja Mężczyzn (turniej w Angli)
 • Reprezentacja Juniorów (turniej w Francji).

 

KIM JESTEŚMY?

Reprezentanci wybierani są spośród najlepszych zawodników grających w Polskiej Lidze Paintballowej, organizowanej przez Stowarzyszenie Polska Liga Paintballowa. Na co dzień pracujemy w najróżniejszych branżach, na najróżniejszych stanowiskach. W speedball gramy najczęściej w lokalnych klubach.

 

 • Reprezentacja Polski

 • Reprezentacja 40+

 • Reprezentacja U19

 • Reprezentacja Kobiet

Nasze sukcesy w roku 2016:

 • Reprezentacja Kobiet (turniej w Niemczech)

 

 • Reprezentacja Mężczyzn (turniej w Angli)

 

 • Reprezentacja Juniorów (turniej w Francji).

 

PLP działa w strukturach:

 • Europejskiej Federacji Paintballowej (EPBF)
 • Paintball Millennium Series 
 • World Paintball Organization (WPBO)

Kampania finansowania społecznościowego Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016Projekt Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

 

O PAINTBALLU SPORTOWYM

Paintball sportowy – SPEEDBALL, to gra zespołowa powstała w USA w latach 90tych wywodząca się z paintballa „leśnego” jaki wielu zna z imprez integracyjnych, czy wieczorów kawalerskich. W ogromnym uproszczeniu polega na eliminacji zawodników i zdobyciu bazy drużyny przeciwnej.

Paintball sportowy to zespołowa, dynamiczna i  widowiskowa gra, w której rolę odgrywa współpraca całej drużyny oraz taktyka i strategia nakreślona przez trenera. W sportowej odmianie paintballa szczególnie ważne jest bezpieczeństwo zawodników i sędziów, a także zasady Fair Play. Środowisko zawodników paintballowych w Polsce jest bardzo zżyte i współpracuje ze sobą bez względu na przynależność klubową czy miasto zamieszkania.

Na całym świecie obecnie czynnie w paintball gra ponad 5 milionów ludzi :)

TROCHĘ ZASAD

Zbiórka Paintballowe Mistrzostwa Europy Kobiet Bitburg 2016

POLE DO GRY to otoczone siatką boisko trawiaste lub pokryte specjalną wykładziną z dmuchanymi przeszkodami o różnych rozmiarach i kształtach. Przeszkody ustawione są w odbiciu lustrzanym.

ROZGRYWKA to dwie 5-cio osobowe drużyny, grające naprzeciwko siebie. Celem jest zdobycie bazy przeciwnika. W zależności od rodzaju zawodów gra się do 4 lub 5 punktów w określonym czasie.

SĘDZIOWANIE prowadzi 10 sędziów obecnych w czasie rozgrywki na polu.

Bliskie spotkania :)

Zbiórka Reprezentacja Polski na paintballowym Pucharze Europy

Jest to bardzo dynamiczna i  widowiskowa gra, w której obok indywidualnych umiejętności technicznych i sprawności fizycznej  zawodników ważną rolę odgrywa współpraca całej drużyny, oraz taktyka i strategia nakreślona przez trenera. Bardzo duży nacisk w SPEEDBALLU kładzie się na bezpieczeństwo zawodników i sędziów, a także na grę Fair Play. Wbrew pozorom nie jest to sport kontaktowy, dlatego nie ma podziału na kategorie wiekowe, wagowe czy płeć. Na boisku speedballowym wszyscy jesteśmy równi i mamy takie same szanse. Środowisko Speedballu w Polsce jest bardzo zżyte i charakteryzuje się wszechstronną współpracą bez względu na przynależność klubową czy miasto zamieszkania.

Kampania finansowania społecznościowego Reprezentacja Polski na paintballowym Pucharze Europy

Przenieśmy się na chwilę na boisko speedballowe i pozwólmy obrazowi pokazać to, co trudno jest opisać słowami..

KOSZTY I WYDATKI

Koszt wyjazdu jednej Reprezentacji na Mistrzostwa Europy to blisko 20 000 zł. Znaczną część tej kwoty pokrywają zawodnicy (lub ich rodzice), część wspierające nas drużyny i firmy a także Stowarzyszenie Polskiej Ligi Paintballowej. Własne finansowanie całości kosztów wyjazdu na mistrzostwa przekracza jednak nasze możliwości. Przy Waszej pomocy całość zebranej kwoty na polakpotrafi.pl będzie przeznaczona na wydatki związane z opłatą za paliwo, kosztami wpisowego na turniej, noclegami oraz farbą - kulkami na mecze.

 

 

Wszystkie zebrane pieniądze powyżej kwoty minimalnej projektu zostaną przeznaczone na rozwój Paintballowych Reprezentacji Polski.

 

Wspieraj nasz udział w tegorocznych mistrzostwach! Pamiętaj, że dzięki Twojemu wsparciu możemy walczyć i z dumą reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej!

 

Kontak do koordynatora projektu:

Goro Tel 513-043-400, mariuszgoro(małpa)gmail.com

 

Zapraszamy na naszego FB

 

 Wspierają nas!

 Firrma Events4all Już od wielu lat wspiera Reprezentacje Polski. Jak zwykle umożliwili wszystkim reprezentacją udział na promocyjnych warunkach w turnieju WinterCup

Znana i lubiana :) drużyna z Łodzi, Bad Company umożliwiała w tym sezonie darmowe treningi na swojej hali rebalowej w Pabianicach 

Virst polski producent kulek,  wspiera nas, kulkami na Campach przed PLP

Virst umożliwia nam trenowanie na swoim stacjonarnym polu. Na polu Virsta będzie również organizowany otwarty dzien z reprezentacją.

ProShar już po raz kolejny zapewni kulki na turniejach reprezentacji.

 

LuckyBoys od początku powstania wspiera reprezentację, w tym roku Panowie z LuckuBoys ogarniają nam transport i pomagają w rozmowach z ProShar-em

 

Polska Liga Paintballowa pomaga w ograniu składów reprezentacji, zapeniając darmowel sloty treningowe oraz sloty ligowe, jak również tradycyjnie już zakup ID dla wszystkich zawodników oraz PIT CREW

Paintball W Polsce wspiera nas nagrodami oraz publikacjami informującymi o działaniach Reprezentacji. Chcesz wiedzieć co dzieje się w polskim paintballu - czytaj PwP!

 Zdjęcia wybranych nagród: