Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Warszawa, Polska

Historia zmagań najmłodszych szybowników sięga 1949 roku. Wtedy to po raz pierwszy w Polsce, na górze Żar nieopodal Żywca rozegrano Krajowe Zawody Szybowcowe Juniorów. Tryumfatorem tej imprezy był Stanisław Wielgus z Aeroklubu Krakowskiego, dziś nestor zasłużony dla lotniczej młodzieży. Wysoki poziom sportowy zawodników sprawił iż zawody juniorów na stałe wpisały się do kalendarza imprez lotniczych.

W 2022 roku dołożymy wszelkich starań by na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Czechach Mistrzowski Puchar Przechodni powrócił do Polski!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

24010 PLN z 8000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

300%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2019.

Operacja Szeged

Drugi z czterech progów osiągnięty! I nie tylko :)

Dodano 04.02.2019, godz. 15:33

Ogromne, pozytywne zaskoczenie przez weekend! Dzięki Wam osiągnęliśmy drugi z czterech progów, które prowadzą nas do jeszcze lepszego przygotowania na Szybowcowe Mistrzostwa Świata Juniorów!

✅ koszt dojazdu i powrotu całej ekipy
✅ wyżywienie całej ekipy 
❎ pomocnik dla Reprezentacji (brakuje 1077zł)
❎ obóz treningowy dla Reprezentacji

Z uwagi na duże zainteresowanie modelami 3D z imieniem i nazwiskiem Wspierającego + informacją o wsparciu Operacji Szeged , zdecydowaliśmy się na wykonanie jeszcze 10 sztuk. Dostępne są na stronie naszego projektu

 

Kontynuujemy serię prezentacji zawodników powołanych na 🇵🇱Szybowcowe Mistrzostwa Świata Juniorów🇵🇱, które rozpoczną się lipcu w węgierskim Szeged. 

Poniżej kilka słów o sobie o wybranej nagrodzie opowie Wam Konrad Partyka, powołany w klasie Klub:
Link do filmu!

Dziś krótko o sobie opowie Wam również powołany w klasie standard Wiktor Czubski, film wiktora dostępny będzie od poniedziałku 17:00:
Link do filmu!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2019 22:10