Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Szybowcowa Kadra Narodowa Juniorów

Warszawa, Polska

Historia zmagań najmłodszych szybowników sięga 1949 roku. Wtedy to po raz pierwszy w Polsce, na górze Żar nieopodal Żywca rozegrano Krajowe Zawody Szybowcowe Juniorów. Tryumfatorem tej imprezy był Stanisław Wielgus z Aeroklubu Krakowskiego, dziś nestor zasłużony dla lotniczej młodzieży. Wysoki poziom sportowy zawodników sprawił iż zawody juniorów na stałe wpisały się do kalendarza imprez lotniczych.

W 2022 roku dołożymy wszelkich starań by na zbliżających się Mistrzostwach Świata w Czechach Mistrzowski Puchar Przechodni powrócił do Polski!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

24010 PLN z 8000 PLN

133 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

300%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2019.

Operacja Szeged

Pierwszy z czterech etapów przeskoczony!

Dodano 30.01.2019, godz. 16:36

Pierwszy z czterech etapów zbiórki przeskoczony! 💪

To się nie dzieje! Dzięki Waszemu wsparciu mamy zapewniony transport drużyny w obie strony. Nikt z nas nie przypuszczał, że sprawy przyjmą taki obrót... Podtrzymajmy go zatem i dojdźmy do następnego, jakim jest suchy prowiant 🍞 i mokre picie🥤 dla całej ekipy na czas trwania Mistrzostw.

W tym miejscu chcemy podziękować wszystkim, którzy do tej pory wpłacili na nasz cel 👏, a w szczególności Zabytkom Nieba za nagranie odcinka specjalnego, poświęconego naszej Operacji:

🎥 https://www.youtube.com/watch?v=dHQjleVbAy8

 

Dzięki Wam misja trwa dalej!

Dzięki Wam misja trwa dalej!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 14.03.2019 22:10