Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Emilia Borawska

Emilia Borawska

Ełk, Poland

Od 5 lat mieszkam z 9 letnią córką w Ełku. Wcześniej dużo podróżowałam i miejsca w których mieszkałam natchnęły mnie do działań w mojej okolicy. Problem bezdomności od lat był mi bliski. Znając potrzeby osób bezdomnych zaczęłam wspierać ich doraźnie ciepłymi posiłkami, ciuchami na zimę. Od 3 lat robimy to regularnie z grupą wolontariuszy z produktów odzyskanych od sprzedawców. Zajmuję się również animacją dzieci na własnym podwórku. Od 5 lat koordynuję działania grupy nieformalnej "Podwórko" razem realizujemy projekty dziejące się na ulicach i w podwórkach. W trakcie realizacji jest projekt Galeria "Tunel" efekt mojego zainteresowania fotografią. Jestem inicjatorką i pomysłodawczynią wyżej wymienionych projektów. Dzięki wsparciu organizacji pozarządowych mogę je realizować.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5195 PLN z 4600 PLN

93 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 19.11.2016 18:06

Mobilny warzywniak

4850 zł! Hurra!

Dodano 11.11.2016, godz. 12:29

Jesteśmy już prawie na mecie. Zebrana suma jest zadowalająca. Ponad 4600!
Kochani! Moim celem jest zakupienie towarowej rikszy holenderskiej, która pozwoli mi na dotarcie z posiłkami, odzieżą i kocami do osób dotkniętych bezdomnością.
Riksza już jest dzięki Wam! Zapraszam na facebook do ostatniego wydarzenia.
https://www.facebook.com/events/373146933029355/
Do końca projektu zostało 8 dni. Dziękuję za wszystkie wpłaty. Wydarzenie na facebook uruchamiam, by zebrać też kasę na pierwsze działania rikszy. Od ponad miesiąca jak co roku o tej porze, wychodzę z ciepłymi napojami i czasem jak budżet pozwoli to i kanapkami do osób bezdomnych. Robimy tak, by przy każdym spotkaniu był wydawany posiłek. Są to albo kanapki, albo co środa ciepła zupa. Do akcji dołączają mieszkańcy. Wspólnie pomagamy bezdomnym, co z jakiś powodów nie trafią do placówek noclegowych.
4850 zł to ogromna suma. 4600 przeznaczam na zakup rikszy i jej transport. Każda kolejna złotówka zasili działania nieformalnej grupy Podwórko. Każda złotówka się liczy. Zima przyszła do nas wcześniej, na każdej akcji jest co raz więcej potrzebujących. Największe potrzeby to naczynia jednorazowe, termosy i produkty spożywcze. Dorzucajcie, nie żałujcie. My podamy dalej!
Nagród zostało jeszcze dużó, na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Można też dokonać wpłaty bez nagrody.

Wszystko opisane w projekcie, ale ciekawszych zapraszam z pytaniami, opowiem szczegółowo jaki jest plan na rikszę w Ełku.
Za wpłaty oferowane są nagrody. Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie. Jest też możliwość wsparcia bez nagrody, kto jak lubi :)
Nagrody pozyskane od instytucji publicznych i osób prywatnych. Większość do wykorzystania w Ełku, są też takie, które zostaną rozesłane lub przekazane w okresie 30 dni od zakończenia akcji.