Dołącz do naszej społeczności!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Emilia Borawska

Emilia Borawska

Ełk, Poland

Od 5 lat mieszkam z 9 letnią córką w Ełku. Wcześniej dużo podróżowałam i miejsca w których mieszkałam natchnęły mnie do działań w mojej okolicy. Problem bezdomności od lat był mi bliski. Znając potrzeby osób bezdomnych zaczęłam wspierać ich doraźnie ciepłymi posiłkami, ciuchami na zimę. Od 3 lat robimy to regularnie z grupą wolontariuszy z produktów odzyskanych od sprzedawców. Zajmuję się również animacją dzieci na własnym podwórku. Od 5 lat koordynuję działania grupy nieformalnej "Podwórko" razem realizujemy projekty dziejące się na ulicach i w podwórkach. W trakcie realizacji jest projekt Galeria "Tunel" efekt mojego zainteresowania fotografią. Jestem inicjatorką i pomysłodawczynią wyżej wymienionych projektów. Dzięki wsparciu organizacji pozarządowych mogę je realizować.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5195 PLN z 4600 PLN

93 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 19.11.2016 18:06

Mobilny warzywniak

Na koncie 4028 zł !

Dodano 29.10.2016, godz. 14:56

Czas leci szybko, staje się co raz zimniej, a my już działamy.W każdy poniedziałek, środę i piątek spotykamy się z grupą bezdomnych, wspieramy ich ciepłymi napojami, kanapkami, ciepłą odzieżą i kocami. Dodatkowo w niedzielę o godz 15.00 grupa FOOD NOT BOMBS EŁK przygotowuje ciepły posiłek, spotkanie z potrzebującymi o 15.00 przy dworcu PKP.
Działania w tygodniu trzyosobowej grupy nieformalnej Podwórko, mają na celu wsparcie ich doraźnie w te zimne wieczory.
Organizujemy zbiórki wśród znajomych i dostarczamy im koce oraz ciepłą odzież. W rozmowach przekonujemy ich do zgłoszenia się w noclegowni. Nie wszyscy na ten moment są w stanie podjąć taką decyzję. Wesprzyjcie projekt Mobilny Warzywniak, byśmy mogli poszerzyć nasze działania.
https://www.facebook.com/events/1754058301514243/