Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ajaiskra

ajaiskra

Dąbrowa

Nazywam się Joanna Pieńkowska (Aja Iskra- pseudonim literacki) i od 10 lat zajmuję się z powodzeniem naturoterapią. Jestem podróżniczką, autorką książki o zdrowiu pt. \"Za 100 uderzeń serca, jeśli to możliwe, zawróć\", twórczynią nowej metody diagnostycznej opartej na biorezonansie oraz wiedzy ludów pradawnych (Kahuni, Majowie, Aborygeni, Indianie Tsachilas, Medycyny Chińskiej). Działając razem z mężem (Fenix Iskra), uzupełniamy się w zakresie diagnostyki. Ja zajmuję się diagnostyką fizyczną, a mój mąż zajmuje się psychosomatyką z elementami duchowości za pomocą wglądu energetycznego. Dopełniamy się również w zakresie metod oddziaływania, więc następuje tu piękna synergia, którą postanowiliśmy wykorzystać do realizacji naszego projektu ...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

36504 PLN z 77000 PLN

313 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

47%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 07.07.2019.

Mobilny Gabinet Pielęgnacji Zdrowia

O projekcie

 

        Co dla ryby jest cenniejsze od wody? - zapytał mnie Szaman w Ekwadorze na moje pytanie, czym dla niego jest zdrowie.

      Wywołało to w mojej głowie lawinę myśli, odczuć i obrazów, które z pewnością były wzmocnione przez wszystko, co się wówczas wokół mnie działo.

 

       Co ryba mogłaby zamienić na wodę i uznać to za dobry "interes"?

Czy ryba wie, że jest woda i czy zdaje sobie sprawę z tego, jaką rolę pełni w jej życiu woda, dopóki jej nie opuści ... Zrozumiałam, że człowiek, który zamienił zdrowie na coś "innego" jest podobny do ryby, która zamieniła wodę na smakowite muchy leżące na piasku ... Z pewnością w wodzie by jej smakowały i mogłaby je zjeść, ale leżąc na suchym piasku "będzie to już inne i mniej radosne przeżycie i nie będzie mowy o jedzeniu".

Czym więc jest zdrowie? Na to pytanie każdy odpowie sobie sam ...

 

Przedstawiam projekt "woda dla ryb" :)

 

Czyli MOBILNY GABINET PIELĘGNACJI ZDROWIA:

 

     MOBILNY, czyli poruszający się pojazd. Po co ma się poruszać? Bo często, żeby komuś naprawdę pomóc, trzeba zobaczyć, w jakiej "wodzie pływa na co dzień". Często się okazuje, że środowisko, w jakim człowiek żyje jest jedną z przyczyn jego dolegliwości, a czasem, że jakiś element tego środowiska jest kluczowy w "jego stanie zdrowotnym". Choć jest to wiedza oczywista w innych kulturach, to u "nas" jest to wciąż niedostrzegane. Mam wiele przykładów, jak zmiana jakiegoś elementu w otoczeniu zmieniła znacznie czyjś stan albo jak, jeżdząc po Polsce czy świecie, zauważyłam wpływ spotkanego środowiska na dolegliwości różnych grup osób tam żyjących. "Jeśli chcesz pomóc rybie - sprawdź wodę w jakiej pływa". - mawiają Kahuni z Hawajów.

 

     GABINET, czyli miejsce pozwalające na efektywne działanie tzn. spełniające założone funkcje oraz wyposażone w potrzebny sprzęt do naturoterapii. Wiele osób już doświadczyło różnicy pomiędzy sytuacjami: poród domowy a szpitalny, chorowanie w domu a w szpitalu, dochodzenie do zdrowia w miejscu przyjaznym a nieprzyjaznym, itd. Gabinet więc musi spełniać dwie funkcje jednocześnie - musi być miejscem przyjaznym, a jednocześnie spełniającym wymogi diagnostyki i terapii. Taka właśnie myśl przyświecała nam, kiedy zrodził się ten pomysł.

 

     PIELĘGNACJI, czyli Pięknej - Regeneracji :) Jak twierdzą Szamani, oni tylko pomagają komuś w odzyskaniu zdrowia, bo zarówno choroba jak i zdrowie jest w tym, kto przychodzi. My pomagamy tylko, aby ktoś sam wydobył z siebie zdrowie i nie wydobywał już choroby. To, w co wierzy pacjent jest skuteczne, więc jak wierzy w taką czy inną terapię, to ona działa. Nie ma konkurencji pomiędzy terapiami - ja współpracuję z lekarzami, uzdrowicielami, psychologami - bo ważny jest efekt, a nie droga, jaką się do niego doszło. Mam wiele przykładów (w tym osobiste), kiedy pomogło mi coś, czego "sama nie rozumiałam", a wystarczyło, że zapragnęłam, aby mi to pomogło i znalazł się ktoś kto potrafił i chciał mi pomóc.

 

 

   ZDROWIA, czyli tego, do czego każdy człowiek ma prawo. Zdrowie nie jest luksusem, ale tym, co każdy z nas może osiągnąć, a przekonałam się o tym, odwiedzając ludzi w różnych zakątkach ziemi. Ludzi, którzy żyli inaczej, odżywiali się inaczej, borykali się z ogromnymi problemami czy zanieczyszczeniami środowiska, a jednak byli zdrowi. Dlaczego? Bo mieli INFORMACJĘ, jak w tych warunkach, w których są, trzeba postępować. I to jest kolejny mój cel, jaki chcę osiągnąć poprzez ten projekt - przekazać INFORMACJĘ o tym, jak żyć w danych warunkach, aby być zdrowym. Bo tak samo jak każdy ma prawo do zdrowia, każdy ma także prawo do INFORMACJI. Część ze swojej wiedzy zawarłam w niedawno wydanej książce:

 

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat książki?

 

wejdź na stronę:

http://za100uderzenserca.pl/

 

lub obejrzyj film:

 https://www.youtube.com/watch?v=_r14xeXpZNA

 

 

Co jest więc przyczyną tego, że ludzie nie zawsze są zdrowi?

INFORMACJA!!!!!!!

A raczej jej brak lub niewłaściwa informacja. Właściwa informacja daje właściwe rezultaty! A właściwa informacja to całokształt środowiska, w jakim człowiek żyje na poziomie fizycznym, psychicznym i energetycznym.

 

Mój projekt w głównej mierze dotyczy niesienia INFORMACJI i działań praktycznych, jakie te informacje wywołują.

 

Tym, którzy będą chcieli udzielić wsparcia temu projektowi, oferujemy doświadczenie tego, jak INFORMACJA może zmienić ... zdrowie, życie, pracę, kondycję psychiczną, wszystko...

 

A teraz kilka słów o mnie i moim mężu, czyli o "twórcach tego projektu".

Gdybyś chciał bliżej nas poznać:

 

https://www.facebook.com/aja.iskra lub fenix iskra

 

 

https://www.youtube.com/channel/UCGNKh2foSUNx_8joZE6vC3g 

 

 

      Nazywam się Joanna Pieńkowska (mój pseudonim artystyczny Aja Iskra) i od 10 lat zajmuję się naturoterapią "z wykształcenia, pasji i misji życiowej". Korzystam z takich metod jak biorezonans, Totalna Biologia, Nowa Germańska Medycyna, Medycyna Holistyczna, Medycyna Chińska, medycyna ludowa i innych alternatywnych metod, które nawet trudno zakwalifikować do jakiejś znanej grupy np: medycyna różnych ludów pierwotnych (Kahuni, Majowie, Aborygeni, Indian Tsachilas, i innych). Współpracuję z konwencjonalną medycyną wszędzie tam, gdzie możemy się uzupełniać i wspierać w "pielęgnowaniu zdrowia". Ukończyłam 27 różnych kursów, szkoleń, praktyk i warsztatów, a moja wiedza jest integracją wielu informacji jakie przywiozłam z takich miejsc świata jak: Australia, Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Wyspy Kanaryjskie, Hawaje, Chiny, Skandynawia, Europa Zachodnia i Południowa.

 

     Mój mąż - Fenix Iskra (pseudonim artystyczny) skończył dwa kierunki psychologii, ale jak mówi o sobie jest "ex-psychologiem" a jego rozwój rozminął się z rozwojem współczesnej psychologii. Po 20 latach pracy jako psycholog, coach, trener, konsultant i doradca wszedł na drogę "krótszą i łatwiejszą" jak sam twierdzi, czyli na drogę "psychologii ducha". Zajmuje się psychosomatyką oraz tym, co jest "ponad tym", a co psychosomatyką zarządza - czasem nazywa się to energetyką. To doskonale uzupełnia moją dziedzinę, którą jest sfera fizyczna połączona z psychosomatyką. Dzięki temu wspólnie udaje nam się wziąć pod uwagę większość ważnych elementów, jakie oddziaływują na zdrowie konkretnego człowieka.

 

 

Efektami naszej dotychczasowej pracy są:

  •  duża grupa zadowolonych osób z pomocy przy "wsparciu zdrowia";

 

  • liczne grono osób uczestniczących w moich szkoleniach, warsztatach i prelekcjach na temat zdrowia, które prowadzę w językach: polskim, angielskim, holenderskim i hiszpańskim;

  • alternatywne metody radzenia sobie z różnymi dolegliwościami fizycznymi, psychicznymi i duchowymi, zebrane z różnych miejsc na świecie; 

 

 

  • druga już książka w przygotowaniu pt. "Za 10 uderzeń serca, ważne, zawróć!" napisana pod tym samym co pierwsza pseudonimem artystycznym Aja Iskra; (jak znajdę czas w podróży:)

  • potrzebna, sprawdzona i niekonwencjonalna baza urządzeń, materiałów i rzeczy do prowadzenia tego typu działalności.

 

 

      W chwili obecnej dojrzeliśmy z mężem do rozpoczęcia nowego śmiałego projektu pod  tytułem "Mobilny Gabinet Pielęgnacji Zdrowia". Pomysł ten ma wiele unikalnych zalet i sprawdza się doskonale w wielu miejscach świata. Próby dokonane przez nas dotychczas w Polsce też potwierdzają jego trafność i atrakcyjność dla klientów. Najczęściej odbywa się to tak, że zbiera się grupa osób - to może być jedna rodzina, sąsiedzi, znajomi, przyjaciele, pracownicy jednej firmy lub ludzie zrzeszeni w jakiejś organizacji lub kole - która zaprasza gabinet do wskazanego przez siebie miejsca. Taka wizyta najczęściej zawiera prelekcję o zdrowiu (tematy akurat interesujące daną grupę), diagnozę biorezonansem oraz innymi z naszych metod. Diagnoza obejmuje: sprawdzenie kondycji poszczególnych organów z uwzględnieniem powiazań między nimi, listę "pasażerów na gapę", czyli wewnątrzustrojowych patogenów - pasożytów, wirusów, bakterii, grzybów, sprawdzenie niedoborów mikro- i makroelementów oraz obraz zatoksycznienia organizmu substancjami pochodzenia obcego: chemikalia, metale, promieniowanie elektromagnetyczne. Potem podczas konsultacji proponujemy konwencjonalne lub niekonwencjonalne metody oddziaływania w celu "pielęgnacji zdrowia". Jest to więc połączenie edukacji promocji zdrowia z konkretnymi metodami oddziaływania, które najczęściej nie są w Polsce znane, ale są znane i z powodzeniem powszechnie stosowane w innych miejscach na świecie. 

 

     Dlaczego wybraliśmy crouwfounding? Bo wsparcie naszego projektu bezpośrednio wiąże się z uczestnictwem w nim - chcieliśmy, by inni mogli też doświadczyć tej wspaniałej przygody, jaką jest ten projekt z korzyścią dla swojej kondycji fizycznej, psychicznej i energetycznej. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy twoje życie się zmieni po spotkaniu w naszym gabinecie - zapraszamy!

 

     W celu realizacji projektu potrzebujemy środków do sfinansowania pojazdu, który będzie spełniał wymagania gabinetu. Pieniądze przeznaczymy na zakup i dostosowanie auta do potrzeb naszej działalności. Kwota wymieniona w projekcie to minimum spełniające te warunki, ale jeśli zbierzemy więcej środków, to stworzymy lepsze warunki pracy i lepszą bazę diagnostyczno-terapeutyczną (nowszy pojazd i lepsze wyposażenie). W tym roku wykonaliśmy pilotaż tego projektu, jeżdżąc przez miesiąc po Polsce i realizując cele Mobilnego Gabinetu Pielęgnacji Zdrowia. Aktualnie realizujemy ten projekt w kamperze, który nie spełnia wymogów gabinetu i nie nadaje się na dłuższy czas do realizacji tego projektu. Dlatego postanowiliśmy, że poszukamy osób, które chciałyby uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, odnosząc jednocześnie unikalne korzyści, jakie niesie ze sobą nasz projekt. Projekt zostanie więc zrealizowany w takim zakresie, w jakim znajdą się osoby gotowe go wesprzeć i w nim uczestniczyć, bo to jest w dużej mierze tożsame. Projekt już się realizuje - i chociaż na dziś w bardzo ograniczonym zakresie - to można powiedzieć, że już odniósł sukces.

 

     Jeśli chcesz nas poznać, doświadczyć tego, o czym mówimy i piszemy, przekonać się, jakie są efekty 10-ciu lat naszych poszukiwań, podróży, pracy, pasji i tego wszystkiego, co można nazwać "misją" - zapraszamy do uczestnictwa w tym sukcesie. Możesz doświadczyć tego samego. Wybór należy do Ciebie.

 

 

Pozdrawiamy

 

 

Aja i Fenix

 

 

 

Media o Twoim projekcie:

CO LECZYĆ: CIAŁO, UMYSŁ CZY DUSZĘ??? Fenix Iskra © VTV

www.youtube.com | 2019-05-27

Wywiad na temat metod działania stosowanych w ramach Mobilnego Gabinetu Pielęgnacji Zdrowia.

Było sobie zdrowie, szczęście i uroda

www.youtube.com | 2019-05-23

Nasza bohaterka napisała książkę, która może odmienić wasze życie. Zobaczcie sami!

ZA 100 UDERZEŃ SERCA ZAWRÓĆ JEŚLI TO MOŻLIWE! Aja i Fenix Iskra © VTV

www.youtube.com | 2019-05-23

Wywiad z autorami projekt na temat ich pracy, najnowszej książki oraz projektu Mobilny Gabinet Pielęgnacji Zdrowia.

CO LECZYĆ: CIAŁO, UMYSŁ CZY DUSZĘ??? Fenix Iskra © VTV

www.youtube.com | 2019-05-23

Wywiad z mężem autorki projektu (Fenix Iskra) na temat podstaw leczenia w różnych zakątkach świata oraz podstawach filozoficznych jakie za tym stoją. Doniesienia na temat metod Kahunów, Indian Ameryki Południowej i innych ludów pradawnych ...

Zdrowie przywiezione z krańców świata ...

www.youtube.com | 2019-05-22

Wywiad z autorką projektu Ają Iskra na temat jej podróży, książki, projektu Mobilnego Gabinetu Zdrowia i stosowanych metodach pracy. Wywiad w internetowej telewizji STUDIO VTV1. Zapraszamy do obejrzenia jakie metody stosują ludzi z różnych zakątków świata na znane nam dolegliwości.

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 07.07.2019 22:10