Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ajaiskra

ajaiskra

Dąbrowa

Nazywam się Joanna Pieńkowska (Aja Iskra- pseudonim literacki) i od 10 lat zajmuję się z powodzeniem naturoterapią. Jestem podróżniczką, autorką książki o zdrowiu pt. \"Za 100 uderzeń serca, jeśli to możliwe, zawróć\", twórczynią nowej metody diagnostycznej opartej na biorezonansie oraz wiedzy ludów pradawnych (Kahuni, Majowie, Aborygeni, Indianie Tsachilas, Medycyny Chińskiej). Działając razem z mężem (Fenix Iskra), uzupełniamy się w zakresie diagnostyki. Ja zajmuję się diagnostyką fizyczną, a mój mąż zajmuje się psychosomatyką z elementami duchowości za pomocą wglądu energetycznego. Dopełniamy się również w zakresie metod oddziaływania, więc następuje tu piękna synergia, którą postanowiliśmy wykorzystać do realizacji naszego projektu ...

Napisz wiadomość do Projektodawcy

36504 PLN z 77000 PLN

313 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

47%

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 07.07.2019.

Mobilny Gabinet Pielęgnacji Zdrowia

KONSULTACJA ISKRA

Dodano 21.06.2019, godz. 14:57

KONSULTACJA ISKRA

Nowa usługa/nagroda w projekcie

W związku z dużym zainteresowaniem konsultacjami na odległość uruchamiamy nową usługę, która może być również realizowana w projekcie jako nowopowstała nagroda.

KONSULTACJA ISKRA

To usługa polegająca na tym, że piszemy e-mailem o sprawie, w której chcielibyśmy się poradzić (dolegliwość fizyczna lub psychiczna lub natury duchowej) i wskazujemy osobę, którą wybieramy na swojego konsultanta - Aja lub Fenix. Zasada jest taka, że poruszamy tylko jeden główny temat i ewentualnie tematy, które się z nim wiążą. Kilka pytań o różne dolegliwości, choroby czy problemy nadają się już na kilka konsultacji. Piszemy e-mail na adres: aja@za100uderzenserca.pl z zapytaniem czy dana sprawa kwalifikuje się do konsultacji na odległość.

Jeśli otrzymamy odpowiedź, że „TAK” zostaniemy dalej pokierowani co zrobić. Wpłacamy wtedy kwotę 100 zł na projekt polakpotrafi.pl lub na wskazane konto (do wyboru dla każdego). Po dokonaniu wpłaty otrzymamy odpowiedź na wysłanego e-maila.

KONSULTACJA ISKRA będzie tym precyzyjniejsza im precyzyjniej zadamy pytanie i im bardziej będzie ono konkretne. NP.; w sprawie jakiejś dolegliwości fizycznej otrzymamy odpowiedź jaki organ i jak czyścić, jakie działania podjąć, co wykluczyć lub wdrożyć do diety, co może pomóc w kuracji.

KONSULTACJA ISKRA jest optymalnym sposobem działania dostępnym dla wszystkich pod warunkiem, że ich „sprawa” kwalifikuje się do takiej konsultacji.

Pozdrawiamy Wszystkich Serdecznie

Aja i Fenix Iskra

Obraz może zawierać: na zewnątrz

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 07.07.2019 22:10