Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Krawczak

Marcin Krawczak

Warszawa

Jesteśmy ludźmi, których połączyła pasja do robienia gier. Nie bojącymi się nowych wyzwań, Ludźmi którzy chcą tworzyć coś, co jeszcze nie zostało odkryte w świecie gier.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

27 PLN z 12000 PLN

6 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.06.2015.

Mobile Hunters: rozgrywka bez granic

O projekcie

 

 

Jesteśmy grupą młodych osób pełnych pasji i determinacji. Chcemy pomagać innym i zmieniać to, co zmienić możemy na lepsze. Nasz pomysł będzie obejmować niewykorzystaną niszę, dotyczącą wprowadzenia innowacyjnych narzędzi, ułatwiających korzystanie z gier dla osób z niepełnosprawnościami.

 

Na rynku jest bardzo mało gier, które mają na tyle prostą nawigację, aby mogli z nich korzystać wszyscy. Dlatego dajemy możliwość zmiany rodzaju sterowania, zwiększenie kontrastu grafiki i zamianę barw (dla osób niedowidzących), bezproblemową obsługę jedną ręką.

 

Mafia: Settle in Chicago to oryginalna mobilna platformówka, której stylistyka wzorowana jest na kultowych czarno-białych filmach o gangsterach, oraz grach 8-bitowych. Akcja gry została osadzona głównie w Chicago pod koniec lat 60. Same miasto jak i jego okolice wpadły w łapska kociego gangu, który staje się priorytetowym celem do likwidacji. Takiego właśnie zadania podejmuje się Diego – główny bohater gry.

 

Nasze gry planujemy wydawać na platformy mobilne takie jak:

- Wersja Android zawierać będzie reklamy 

- Wersja iOS gra będzie płatna

Jednak w przyszłości chcemy by pojawiły się także na BlackBerry, oraz WindowsPhone. Gra która będzie oferowana w nagrodach będzie bezpłatna i bez reklam.

Konta developerskie: Jeśli się uda, to chcemy aby nasze gry pojawiły się na wszystkich systemach mobilnych.

Urządzenia Mobilne: Potrzebujemy ich by testować aplikacje

Licencje do silników graficznych: Takich jak Photoshop czy silników do tworzenia zaawansowanych gier

Marketing: Zaistnienie na rynku

Budżet:

Aby jakość gier była na wysokim poziomie i spełniała oczekiwania wszystkich użytkowników, potrzebujemy do tego finansów w wysokości 12000 zł , do zrealizowania projektu. Będziemy wszystkim bardzo wdzięczni za wsparcie nas jako zespołu .

-12000 zł Realizacja projektu

-14000 zł Rozbudujemy grę o nowe poziomy: nową broń, nowe postacie i nowych dotąd niespotykanych wrogów

-16000 zł Powstanie druga część gry Mafia: Settle in Warsaw

-18000 zł Zaczniemy pracę nad nową grą w czasach II Wojny Światowej

-25000 zł Zajmiemy się produkcją gry 3D

 -  ???  zł Dzięki Wam będziemy się dalej rozwijać i w związku z tym przygotujemy coś ekstra

Nagrody:

Wzory Koszulek:

 

Wzory Kubków:

Wzory Plakatów:

Jesteśmy ludźmi, których połączyła pasja tworzenia gier. Nie boimy się nowych wyzwań. Jesteśmy ludźmi którzy chcą tworzyć coś, co jeszcze nie zostało odkryte w świecie gier. 

Media o Twoim projekcie:

Studenci projektują mobilną platformówkę dla niepełnosprawnych

www.kluczdokariery.pl | 2015-05-25

Jedną z niewielu dostępnych na rynku gier dla niepełnosprawnych zaprojektował zespół Marcina Krawczaka, studenta informatyki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Gra ma prostą nawigację, uproszczoną kolorystykę i ma szansę ukazać się w wersji na Androida oraz iOS. Obecnie trwa zbiórka funduszy na realizację projektu.

Polacy projektują gry dla niepełnosprawnych. "To może wydać się banalne, ale widzimy w tym sens"

innpoland.pl | 2015-05-24

Przyszłością rynku gier są smartfony, na które powstaje coraz więcej tytułów. Nie zawsze dorównują one tym wydawanym na komputery stacjonarne, ale często przebijają je popularnością. Jednak brakuje pozycji, które byłby dostępne dla osób niepełnosprawnych. Polacy to zmieniają.

POLACY TWORZĄ GRĘ DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH. MOŻEMY IM POMÓC

antyweb.pl | 2015-05-22

Polski crowdfunding dzieli od amerykańskiego przepaść. I nie dotyczy to tylko sum zbieranych w serwisach. Ale można do tego podchodzić na zasadzie „nie od razu Kraków zbudowano”. Pozostaje obserwować rodzime finansowanie społecznościowe i wspierać twórców, gdy pojawi się coś ciekawego. Zachęcam do tego właśnie teraz – młodzi Polacy tworzą grę dla niepełnosprawnych i przydałoby się nasze wsparcie.

Studenci projektują mobilną grę dla osób niepełnosprawnych

mamstartup.pl | 2015-05-21

Zespół Marcina Krawczaka, studenta informatyki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie zaprojektował grę dla osób niepełnosprawnych. Gra ma łatwą nawigację, uproszczoną kolorystykę i ma szansę ukazać się w wersji na Androida oraz iOS. Obecnie trwa zbiórka funduszy na realizację projektu.

Studenci projektują mobilną grę dla niepełnosprawnych

natablicy.pl | 2015-05-21

Jedną z niewielu dostępnych na rynku gier dla niepełnosprawnych zaprojektował zespół Marcina Krawczaka, studenta informatyki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Gra ma prostą nawigację, uproszczoną kolorystykę i ma szansę ukazać się w wersji na Androida oraz iOS. Obecnie trwa zbiórka funduszy na realizację projektu.

Mafia: Settle in Chicago - polska gra dla osób niepełnosprawnych potrzebuje wsparcia

softonet.pl | 2015-05-20

Zespół Marcina Krawczaka, studenta informatyki w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie, zaprojektował jedną z nielicznych gier mobilnych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych. Mafia: Settle in Chicago, bo taki jest jej tytuł, ma szansę zaistnieć na platformach Andoriod i iOS, jednak do realizacji tego projektu potrzebne jest Marcinowi wsparcie.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 16.06.2015 10:10