Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Piotr Frączkowski

Piotr Frączkowski

Gdynia

Studiuje komunikację społeczną oraz media, interesuje się szeroko pojętym design'em, rozwojem osobistym oraz marketingiem. Kocham nowinki techniczne, innowacyjne pomysły oraz design'erskie gadżety.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

10086 PLN z 8000 PLN

50 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

126%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.07.2014.

Wykonanie prototypu luksusowego roweru

O projekcie

Biznesowy Mecenat:

Mentalway to firma szkoleniowa Michała Wawrzyniaka - wizjonera, mentora, biznesmena. Michał Wawrzyniak od blisko 6 lat inspiruje uczestników swoich szkoleń, a Jego stylu, potężnej wiedzy, humoru i dosadnej lingwistyki doświadczyło już kilkadziesiąt tysięcy uczestników szkoleń.

  

 

Pałac Tłokinia to coś więcej niż restauracja, to zaproszenie na spotkanie ze sztuką, historią tego miejsca i posmakowaniem czegoś wyjątkowego.

Sopocka Szkoła Wyższa to uczelnia w której kształcą się Daniel i Piotr.
SSW wspiera swoich studentów nie tylko w postaci promocji ale również finansowo.

 

Firma POLdeck WPC to producent i dystrybutor desek oraz profili z kompozytu drewna ( www.WPCkompozyt.pl ).
 Deski, o wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, montowane są na tarasach, pomostach, elewacjach czy ogrodzeniach. 

 

 

Zostań Domowym Barmanem! Nauczymy Cię, jak stworzyć piękne, smaczne i pachnące drinki na każdą okazję. Będziesz zaskoczony tym, czego doświadczysz! Zobaczysz, jak proste jest zrobienie czegoś niesamowitego, bez specjalistycznego sprzętu. Zaskoczysz siebie i przyjaciół.. Będziesz przygotowany na każdą okazję... Zostaniesz... ARTYSTĄ we własnym domu...

 

 

 Firma Termofenix s.c.działa od 2000 roku, wykonując w tym czasie wiele instalacji w najnowszych, niezawodnych systemach, dostępnych na Polskim rynku w danym okresie. 

Marco to zakład kamieniarski istniejący od 1989r. produkujący najwyższej jakości pomniki, kominki, schody, blaty, parapety oraz elewacje

  

Projekt "Luksusowy Rower" ma na celu pokazanie światu że nawet model przysłowiowego składaka może być dziełem sztuki a także obiektem westchnień wielu obserwatorów. Niestety nasze skromne środki studenckie wystarczyły tylko na stalowy prototyp oraz patent. Liczymy na Wasze wsparcie !

 

 

Fanpage projektu "Luksusowe Rower"

 

Twórcy projektu:

 

Daniel to student architektury a także zapalony pasjonat kolarstwa który od najmłodszych lat interesował się produkcją oraz projektowaniem różnego rodzaju przedmiotów. Zaprojektował już 6 modeli rowerów. Przy wsparciu znajomych udało się stworzyć prototyp który stał się główną atrakcją targów AboutDesign w Gdańsku.

Piotr studiuje komunikację społeczną oraz media, interesuje się szeroko pojętym design'em, rozwojem osobistym oraz marketingiem. Kocha nowinki techniczne, innowacyjne pomysły oraz design'erskie gadżety. Jego głowa jest pełna ciekawych pomysłów oraz rozwiązań które chciałby zrealizować w tym projekcie.

 

To jest finalny projekt roweru:

 

 

 

 

 

Model roweru:

 

Model został zaprojektowany z wyjątkowym stylem i smakiem. Rower wykonany zostanie z wyjątkowo wytrzymałego stopu aluminium, wykorzystywanego do produkcji samolotów. Dzięki projektowi przestrzennej ramy odchodzimy od tradycyjnej budowy z rurek. 24" koła oraz chromowane felgi nadają agresywny charakter. Do wykończenia całości wykorzystujemy najwyższej jakości naturalną skórę. Dodatkowym wyposażeniem roweru jest alarm o głośności do 100dB sterowany z pilota.

 

Na co potrzebne jest nam Wasze wsparcie:

 

Zebrana kwota zostanie przeznaczona na zakup materiału w postaci specjalnego stopu aluminium wykorzystywanego do budowy samolotów oraz opłacenie obróbki laserowej.
Połowa kwoty zostanie przeznaczona na zakup podzespołów które zostaną wykonane dla nas przez firmy z całego świata, np. dwupółkowy widelec aluminiowy przystosowany do szerokich obręczy które również są robione na zamówienie.

 

Konkurs: 

 

Każda osoba która  wesprze nasz projekt otrzyma możliwość wyboru kolorystyki roweru. Pod koniec projektu na naszym fanpagu zrobimy głosownie spośród wszystkich nadesłanych projektów. Autor zwycięskiej kolorystyki otrzyma prototyp roweru.

Powyższy obrazek służy jak szablon do wyboru kolorystyki. Prace prosimy nadsyłać na nasz fanpage.

 

Nagrody:

 

 

 

 

Patronaty:

 

 

 

Media o nas:

 

Przestrzenna rama wykonana z aluminium wykorzystywanego przy produkcji Boeingów, chromowane felgi, naturalna skóra, a nawet alarm - dwójka studentów Sopockiej Szkoły Wyższej zaprojektowała luksusowy model roweru.

Zaprojektowali niezwykły rower. Chcą nim podbić... kraje arabskie

 

 

 

Rower tak luksusowy jak Ferrari czy Lamborghini?

 

 

Piotr Frączkowski autor projektu Luksusowy Rower w Śniadaniu z Norda FM

 

 

Rower skrojony na miarę. To będzie hit 

 

 

Studenci Sopockiej Szkoły Wyższej zaprojektowali niezwykły, luksusowy rower. Każdy model z przestrzenną ramą ze stopu aluminium wykorzystywanego do produkcji samolotów, alarmem i GPS-em wykonywany będzie na zamówienie klienta. 

Media o Twoim projekcie:

Zaprojektowali niezwykły rower. Chcą nim podbić... kraje arabskie

trojmiasto.gazeta.pl | 2014-06-12

Dwóch studentów z Sopotu zaprojektowało niezwykły, luksusowy rower - z przestrzenną ramą ze stopu aluminium wykorzystywanego do produkcji samolotów, alarmem i GPS-em. Każdy model wykonywany będzie na zamówienie klienta. - Nasz rower może mieć wysuwaną parasolkę, jak w modelu bentleya, ładowarkę solarną do iPada lub schowek na szminkę - zapewnia Piotr Frączkowski, jeden z projektantów.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 18.07.2014 18:06