Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lodz Solar Team

Lodz Solar Team

Łódź

Grupa łódzkich studentów mających wspólny cel – budowę własnego bolidu i udział w wyścigu World Solar Challenge.

Zbiór różnych osobowości i doświadczeń! Pasjonaci z Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej

Nie brakuje nam kreatywności i pomysłów na nietypowe rozwiązania. Udowodnimy wszystkim, że niemożliwe staje się możliwe - wystarczy tylko chcieć.

Zespół w pełni zmotywowany do osiągnięcia sukcesu!

Zapraszamy na naszą stronę internatową:
http://lodzsolarteam.p.lodz.pl

A także na naszego Facebooka!
https://www.facebook.com/LodzSolarTeam

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16718 PLN z 10000 PLN

216 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

167%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.03.2015.

Lodz Solar Team

Nowy bolid -> Nowy cel

Dodano 06.04.2017, godz. 21:26

Kochani!
Chcieliśmy jeszcze raz bardzo podziękować za okazane nam wsparcie w zbiórce pieniędzy na nasz pierwszy bolid, Eagle One. Wasza pomoc okazała się niezwykle ważna i również dzięki Wam osiągnęliśmy tak wiele. Od tamtego momentu minęły już 2 lata, które na pewno zapiszą się w naszej pamięci. Budowa jedynego pojazdu w Polsce napędzanego energią słoneczną, wyjazd do Australii w 2015 roku na najbardziej prestiżowy wyścig na świecie, a rok później podbój RPA było dla nas spełnieniem marzeń i niezwykłą przygodą. Teraz, dzięki doświadczeniu chcemy sięgać dalej i walczyć z najlepszymi o podium na australijskiej ziemi podczas Bridgestone World Solar Challenge 2017 , dlatego ruszamy z budową następnego ‘’Orzełka’’- Eagle Two, z którym już w październiku staniemy na starcie w Darwin. Zrobimy krok milowy jeśli chodzi o zastosowaną technologię oraz ogólny wygląd. Mamy nadzieję, że bacznie obserwujecie nasze poczynania i już niedługo razem z nami będziecie cieszyć z sukcesu. Budowa kosztuję jednak bardzo dużo, ale nie poddajemy się i walczymy o swoje. Ponownie ruszmy z akcją na portalu PolakPotrafi.pl. Będziemy bardzo wdzięczni za każdą pomoc.
Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.03.2015 15:03