Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Lodz Solar Team

Lodz Solar Team

Łódź

Grupa łódzkich studentów mających wspólny cel – budowę własnego bolidu i udział w wyścigu World Solar Challenge.

Zbiór różnych osobowości i doświadczeń! Pasjonaci z Kół Naukowych Politechniki Łódzkiej

Nie brakuje nam kreatywności i pomysłów na nietypowe rozwiązania. Udowodnimy wszystkim, że niemożliwe staje się możliwe - wystarczy tylko chcieć.

Zespół w pełni zmotywowany do osiągnięcia sukcesu!

Zapraszamy na naszą stronę internatową:
http://lodzsolarteam.p.lodz.pl

A także na naszego Facebooka!
https://www.facebook.com/LodzSolarTeam

Napisz wiadomość do Projektodawcy

16718 PLN z 10000 PLN

216 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

167%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.03.2015.

Lodz Solar Team

Solar News #6: podsumowanie zbiórki. Podziękowania i nagrody

Dodano 11.03.2015, godz. 12:52

Przede wszystkim bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które wsparły nasz projekt. Nie macie pojęcia ile to dla nas znaczy...


Wczoraj minęło dokładnie 7 dni od zakończenia naszej zbiórki. Czekaliśmy na "oficjalne" ogłoszenie wyniku, po tym jak wszystkie wpłacone kwoty zostały zaksięgowane i zliczone. W efekcie zebraliśmy aż 16 718 zł !

Pragniemy wyrazić wdzięczność mecenasowi naszego projektu, firmie Roboty i Spółka za nieocenioną pomoc przy organizacji eventu w łódzkiej Manufakturze i promocji tego wielkiego przedsięwzięcia, jakim jest start w World Solar Challenge 2015.

To niesamowite, że tak wielu ludzi pomogło nam - także bezinteresownie - zrealizować nasze wielkie marzenie. To dzięki wam nasze ambitne cele staną się już wkrótce rzeczywistością ^^ Możecie być pewni, że nie zmarnujemy zaufania jakim nas obdarzyliście.

Drogą mailową informować będziemy o terminie i formie doręczenia nagród. Dołożymy wszelkich starań by trafiły one do was tak szybko, jak tylko to będzie możliwe, prosimy jednocześnie o cierpliwość ;)


Oczywiście na tej akcji nasza aktywność się nie kończy - zachęcamy do dalszego śledzenia naszych poczynań, także na stronie i fanpage'u. O postępach prac i wszystkim co się u nas dzieje będziemy was informować na bieżąco, zostańcie z nami!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 03.03.2015 15:03