Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Witold Roy Zalewski

Witold Roy Zalewski

Warszawa

Jestem miłośnikiem muzyki tradycyjnej i dokumentalistą.
W ciągu ostatnich dwóch lat realizowałem nagrania w klubie Tyndyryndy w Kazimierzu. Już wcześniej marzyłem o wydaniu płyty z muzyką do tańca graną na żywo dla tancerzy. Teaz to marzenie może się ziścić.

Ten projekt tworzę z grupą świetnych ludzi:
Remigiusz Mazur-Hanaj: jest etnografem, muzykiem, wydawcą, organizatorem wydarzeń kulturalnych. Nasza płyta ukaże się w wymyślonej przez niego serii In Crudo.
Mateusz Niwiński - to muzykant, animator kultury, współorganizator klubu Tyndyryndy.
Piotr Baczewski - jest fotografem, dokumentalistą środowiska muzyki tradycyjnej. Uwiecznia na zdjęciach i filmach wiejskich mistrzów i ich uczniów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5358 PLN z 5000 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2014.

Wydanie nagrań z klubu Tyndyryndy

Dziękujemy!

Dodano 31.05.2014, godz. 21:52

Już na pewno możemy potwierdzić, że udało nam się uzbierać na płytę. Dziękujemy i gratulujemy. Nam wszystkim - muzykom, zespołowi projektu oraz wszystkim wspierającym. Wszyscy sprawiliśmy, że to stało się możliwe.

Informujemy, że można nasz projekt wspierać jeszcze do niedzieli, do g. 18:00. Kto chce zapewnić sobie płytę w pierwszej kolejności czy z autografami albo chce otrzymać inne fajne prezenty - prosimy się spieszyć.

Pozdrawiamy!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2014 18:06