Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Witold Roy Zalewski

Witold Roy Zalewski

Warszawa

Jestem miłośnikiem muzyki tradycyjnej i dokumentalistą.
W ciągu ostatnich dwóch lat realizowałem nagrania w klubie Tyndyryndy w Kazimierzu. Już wcześniej marzyłem o wydaniu płyty z muzyką do tańca graną na żywo dla tancerzy. Teaz to marzenie może się ziścić.

Ten projekt tworzę z grupą świetnych ludzi:
Remigiusz Mazur-Hanaj: jest etnografem, muzykiem, wydawcą, organizatorem wydarzeń kulturalnych. Nasza płyta ukaże się w wymyślonej przez niego serii In Crudo.
Mateusz Niwiński - to muzykant, animator kultury, współorganizator klubu Tyndyryndy.
Piotr Baczewski - jest fotografem, dokumentalistą środowiska muzyki tradycyjnej. Uwiecznia na zdjęciach i filmach wiejskich mistrzów i ich uczniów.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

5358 PLN z 5000 PLN

92 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

107%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2014.

Wydanie nagrań z klubu Tyndyryndy

Pierwsze dni

Dodano 24.04.2014, godz. 1:39

Ruszyliśmy. Promujemy nasz projekt na festiwalu Wszystkie Mazurki Świata w Warszawie. Mamy ulotki, ale najcenniejsze są spotkania z ludźmi. Wielu znajomych, muzykantów i miłośników naszej muzyki. Wszyscy są zainteresowani, wszystkim projekt się podoba. Miejmy nadzieję, że zainteresowanie szybko przerodzi się w realne wsparcie.

Tymczasem napisał już o nas Etnosystem. Dziękujemy i polecamy lekturę! http://etnosystem.pl/newsy/muzyczne/8106-tyndyryndy-wyda-muzyke-ludowa

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 01.06.2014 18:06