Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Mikołaj Czechowski

Mikołaj Czechowski

Grodzisk Wlkp

Jestem artystą malarzem - wizjonerem.

Moje obrazy są przejawieniem wysokiej wibracji i czystości intencji. Razem z duchowymi przewodnikami, duszą i aniołami przekazujemy światło, radości i miłość ze źródła wszystkiego, co jest. Zawsze bedziemy i zawsze byliśmy tą radością, tylko zapomnielismy kim jesteśmy. Daję światło i świadomość poprzez kreacje z serca. Obrazy Mocy mają budzić podświadomość i połączenie z wyższymi wymiarami istoty jaką jest człowiek.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

691 PLN z 50000 PLN

11 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz". Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.10.2019.

Nowe Karty Anielskie

This project is also available in english version. Click here to change language.

O projekcie

 Pomóż w powstaniu nowej talii "Kart Anielskich" z przesłaniami i obrazami malowanymi w całości farbami na płótnie!

 

 Obecnie powstają 44 karty - obrazy. Namalowanie każdego obrazu wymaga mniej więcej od 2 tygodni do miesiąca pracy. Proces trwa od początku roku 2019 i na chwilę obecną mamy już 15 kart!

 

 

Jestem artystą malarzem - wizjonerem.

 

 

Moje obrazy są przejawieniem wysokiej wibracji i czystości intencji. Razem z duchowymi przewodnikami, duszą i aniołami przekazujemy światło, radości i miłość ze źródła wszystkiego, co jest. Zawsze będziemy i zawsze byliśmy tą radością, tylko zapomnieliśmy kim naprawdę jesteśmy. Daję światło i świadomość poprzez kreacje z serca. Obrazy Mocy mają budzić podświadomość i połączenie z wyższymi wymiarami istoty, jaką jest człowiek.

 

Nowe karty już powstają!

 

 

Możesz wspomóc i przyspieszyć proces finansując płótna, farby i mój czas, który już całkowicie poświęciłem temu projektowi.

 

Już teraz możesz dostać obraz na płótnie jako nagrodę (na ten moment do wyboru 15 obrazów). Gotowe wyprodukowane karty będą nagrodą, gdy projekt zostanie ukończony.

 

Śledź mnie na moim fanpage'u, aby być na bieżąco z nowo powstającymi obrazami.

 

Moja strona z Obrazami Mocy na Facebooku

 

Karty będą wydane w języku polskim i angielskim, aby wejść także na rynek międzynarodowy. Profesionalnie wytworzone z najwyższej klasy materiałów.

 

Razem z Aniołami prosimy o pomoc , każda przelana suma będzie wspierająca! Niektóre obrazy powstawały już przy pomocy farb do ścian i bezwzględu na wszystko, karty powstaną, bo po to tu jestem:) Ahoo!

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA WSPARCIE!!!

Model finansowania: "bierzesz ile zbierzesz"

Twórca Projektu otrzyma wszystkie środki, które zostaną wpłacone, bez względu na osiągnięcie kwoty minimalnej. Projekt kończy się 16.10.2019 22:10