Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

piotrcipyk

piotrcipyk

Oleśnica, Polska

Urodzony 8 maja w 1978 roku w Oleśnicy.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

160 PLN z 5000 PLN

4 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.11.2016.

Kampania umyj tyłek

O projekcie

Cel projektu:

Chciałbym z waszą pomocą stworzyć prosty czytelny spot reklamowy, promujący intymna higienę w kampani społecznej " umyj tyłek".( film podobny do "stop przemocy" zrealizowany przez instytut Sobieskiego). Po udanej realizacji, krótki film będzie dostępny dla ogółu w sieci na youtubie lub bezpłatnie dostępny dla mediów.

 

W jaki sposób będzie promowany umyj tyłek:

- poprzez zachęcania montażu w toaletach bidetów

- stosowanie nawilżonych husteczek

- przestrzegaganie higieny i umyciu się przed pójsciem do miejsc publicznych np. do lekarza,, na basen miejski itd.

- zainicjowanie na Uczelnach wzornictwa powstania projektu "  muszli i bidetu 2 w 1"

- bardzo proszę zainteresowanych projektem " umyj tyłek" o podsyłanie na forum polakpotrafi.pl nowych pomysłów w jaki inny sposób można rozwiązac problem i zadbać  o higienę. Polacy to bardzo zdolny naród, pomysły wyskakują w  naszych głowach, niczym strzelający popcorn w rondlu z rogrzanym olejem.

 

 

 

Warto dokładnie się umyć przed pójściem na basen miejski.

 

mieńmy wszyscy razem nasze przyzwyczajenia kulturowe.Kampania społeczna "Umyj tyłek" ma celu zwrócenie uwagi na  to, że sam papier toaletowy to higieny intymnej nie wystarcza.
Drodzy Rodacy ze względu na niedogodności higieniczne postawcie się np. po stronie pielęgniarki, która robi zastrzyk w pośladki, lekarza który Nas bada lub rehabilitanta, który wykonuje masaż itp
Czy każdy z Nas jeśli wybiera się na basen miejski, bierze prysznic w celu umycia części intymnych? Myślę, że nie muszę odpowiadać na to pytanie.
Wyobraźcie sobie sytuację, kiedy Wasze dziecko uczy się pływać na basenie i łyka wodę na której powierzchni unosi się kożuszek z bakteriami kałowymi, osoby której nie chciało się umyć tyłek. W skrajnych wypadkach dochodzi również do dzielenia się ze swoimi współlokatorami, larwami i jajeczkami pasożytów.
Zwrócenie uwagi na problem jest w pełni uzasadniony. Skierujmy uwagę w kierunku dobrego przykładu z  krajów południowych, gdzie bidety są wszechobecne i stanowią cześć kultury.
Czy nie warto zadbać o higienę intymną , dla komfortu, dobrego samopoczucia, świadomości, że jestem czysty ?

 

"Rosjanie przyszli w roku 1945 i nie wiedzieli jak korzystać z naszych sanitariatów, tak jak ja bedąc w latach 90 we Włoszech nie wiedziałem jak korzystać z bidetu "

 

 

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 13.11.2016 21:09