Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

anna.pluskota.art

anna.pluskota.art

Międzychód

Zakochana w fotografii i podróżach. Uwielbiająca uczucie wolności i radości jakie daje ruch na świeżym powietrzu. Łakomczuch na słodycze i soczyste owoce.
Duży przełom w jej życiu miał 5-miesięczny wolontariat w Rumunii 2013 roku. Od tamtego czasu zwiedziła Ukrainę, Mołdawię, Macedonię, Montenegro, Serbię, Grecję, Sycylię, Francję, Hiszpanię, Anglię oraz Islandię. Z każdej podróży przywiozła masę zdjęć i sporą dawkę lekcji życia, ale ta ostatnia podróż zainspirowała ją do czegoś więcej.…

Napisz wiadomość do Projektodawcy

2227 PLN z 2200 PLN

22 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 26.02.2017 20:08

Áfram Ísland! Do boju Islandia!

O projekcie

Áfram Ísland! to tłumacząc na polski język Do boju Islandia! To właśnie pod tym tytułem kryje się mój pierwszy wernisaż fotograficzny. Byłam na tej przepięknej, małej wyspie podczas EURO 2016 w meczu z Anglią. 

Jak to ujęła Anna Węcławiak w książce "Moja Islandia" Islandia – mała wyspa z wielką osobowością, garstka ludzi z ogromnym potencjałem i niegasnącą energią.

Moim celem jest przedstawienie Islandii za zdjęciach, ale również pokazanie, że warto podążać za swoimi marzeniami. Wystawa również będzie wzbogacona filmikami i ciekawostkami o Islandii. 

Islandia

Kraina wikingów, to jeden z najdziwniejszych krajów jakie do tej pory miałam okazję zobaczyć. Żyją tam trolle, elfy i krasnale, choć na co dzień stronią od ludzi to podczas dłuższego pobytu jest szansa, żeby je zobaczyć. 

Na wyspie byłam zaledwie 10 dni objeżdżając  samochodem część Islandii i w tym czasie zdążyłam się zakochać. TAK zakochać! 

Kraina ognia i lodu, mówią… Dla mnie to kraina przeciwstawności, bogactwa naturalnego, różnobarwna, ale także tajemnicza.

 

Byłaś/Byłeś kiedyś w takim miejscu? Jeżeli nie to chciałabym Cię tam zaprosić. 

Organizuje wernisaż fotograficzny, podczas którego, obiecuje że przeniesiesz się na Islandię, i być może uda Ci się zobaczyć elfy?

Ale nic nie odbędzie się bez Twojej pomocy!

 

Wesprzyj mnie!

Zbieram pieniądze na wydruk 30 zdjęć o formacie 100 x 70 cm.

 

Jeżeli uda mi się zebrać wystarczającą kwotę, wystawa odbędzie się w moim rodzinnym mieście, w Międzychodzie w Muzeum Regionalnym, przy ulicy 17 Stycznia. Planowany okres to początek marca.

 

Kilka słów o mnie

Fotograf samouk, mój pierwszy aparat kupiłam na początku 2013 roku. Od tamtego czasu praktycznie nie rozstawałam się z nim. Po kilku latach fascynacji, wiedziałam że to jest moja droga, którą w dalszym ciągu zgłębiam i rozwijam. Nierozłącznie wraz z fotografią kocham podróżować. 

Jedno z moich ostatnich osiągnięć jest zaszczyt bycia wśród finalistów konkursu fotograficznego pt. "Poza utartym szlakiem" organizowanym przez Szeroki Kadr 

https://www.szerokikadr.pl/wydarzenia/oto-10-zwyciezcow-konkursu

Zapraszam również do zajrzenia na moje strony:

www.annapluskota.com

https://www.facebook.com/artstudioannapluskota/

http://www.pictaram.com/user/anna.pluskota.art/3125106515

http://annapluskota.photler.com/

 

 

 

Kontakt mailowy: anna.pluskota.art@gmail.com

 

Termin odbioru/wysyłki nagród - marzec-kwiecień 2017

 

English version

Afram Ísland! translate into English language means GO Iceland! It is a title of my first photography exhibition. My goal is present an amazing Iceland on the pictures, but also show how important is to follow your dreams. The exhibition will be enriched with a short films and an interesting facts about Iceland.

ICELAND

The land of the Vikings, it is one of the strangest countries, which so far I had the opportunity to see. There live trolls, elves and dwarfs and usually they stay away form the people, however during a longer stay is a chance to see them.

In Iceland I’ve been 10 days and during that time I saw even not half of the country, but definitely I follow in love.

Iceland is a country of sharp contrasts. A place where fire and ice co-exist. Where dark winters are offset by the summer's midnight sun.

 Have you been there? If not I would like to invite you.

Recently I'm organizing my first photography exhibition, but this will happens only with your help.

Please I need your support.

 I would like to collect money for print 30 pictures of size 100 x 70 cm.

If I will collect enough amount of money, the exhibition will be held in my hometown, in Międzychód in the Museum and is scheduled at the beginning of March. 

Contact: anna.pluskota.art@gmail.com