Dołącz do naszej społeczności!

Áfram Ísland! Do boju Islandia!

Kategoria - Fotografia

101%

Postęp

2227 zł

Mamy już

Udane!

Status

O projekcie

Áfram Ísland! to tłumacząc na polski język Do boju Islandia! To właśnie pod tym tytułem kryje się mój pierwszy wernisaż fotograficzny. Byłam na tej przepięknej, małej wyspie podczas EURO 2016 w meczu z Anglią. 

Jak to ujęła Anna Węcławiak w książce "Moja Islandia" Islandia – mała wyspa z wielką osobowością, garstka ludzi z ogromnym potencjałem i niegasnącą energią.

Moim celem jest przedstawienie Islandii za zdjęciach, ale również pokazanie, że warto podążać za swoimi marzeniami. Wystawa również będzie wzbogacona filmikami i ciekawostkami o Islandii. 

Kampania finansowania społecznościowego Áfram Ísland! Do boju Islandia!

Islandia

Kraina wikingów, to jeden z najdziwniejszych krajów jakie do tej pory miałam okazję zobaczyć. Żyją tam trolle, elfy i krasnale, choć na co dzień stronią od ludzi to podczas dłuższego pobytu jest szansa, żeby je zobaczyć. 

Na wyspie byłam zaledwie 10 dni objeżdżając  samochodem część Islandii i w tym czasie zdążyłam się zakochać. TAK zakochać! 

Kampania finansowania społecznościowego Áfram Ísland! Do boju Islandia!

Kampania finansowania społecznościowego Áfram Ísland! Do boju Islandia!

Kraina ognia i lodu, mówią… Dla mnie to kraina przeciwstawności, bogactwa naturalnego, różnobarwna, ale także tajemnicza.

 

Byłaś/Byłeś kiedyś w takim miejscu? Jeżeli nie to chciałabym Cię tam zaprosić. 

Organizuje wernisaż fotograficzny, podczas którego, obiecuje że przeniesiesz się na Islandię, i być może uda Ci się zobaczyć elfy?

Ale nic nie odbędzie się bez Twojej pomocy!

 

Wesprzyj mnie!

Zbieram pieniądze na wydruk 30 zdjęć o formacie 100 x 70 cm.

 

Jeżeli uda mi się zebrać wystarczającą kwotę, wystawa odbędzie się w moim rodzinnym mieście, w Międzychodzie w Muzeum Regionalnym, przy ulicy 17 Stycznia. Planowany okres to początek marca.

 

Kilka słów o mnie

Kampania finansowania społecznościowego Áfram Ísland! Do boju Islandia!

Fotograf samouk, mój pierwszy aparat kupiłam na początku 2013 roku. Od tamtego czasu praktycznie nie rozstawałam się z nim. Po kilku latach fascynacji, wiedziałam że to jest moja droga, którą w dalszym ciągu zgłębiam i rozwijam. Nierozłącznie wraz z fotografią kocham podróżować. 

Jedno z moich ostatnich osiągnięć jest zaszczyt bycia wśród finalistów konkursu fotograficznego pt. "Poza utartym szlakiem" organizowanym przez Szeroki Kadr 

https://www.szerokikadr.pl/wydarzenia/oto-10-zwyciezcow-konkursu

Kampania finansowania społecznościowego Áfram Ísland! Do boju Islandia!

Zapraszam również do zajrzenia na moje strony:

www.annapluskota.com

https://www.facebook.com/artstudioannapluskota/

http://www.pictaram.com/user/anna.pluskota.art/3125106515

http://annapluskota.photler.com/

 Kampania finansowania społecznościowego Áfram Ísland! Do boju Islandia!

Kampania finansowania społecznościowego Áfram Ísland! Do boju Islandia!

Projekt Áfram Ísland! Do boju Islandia!

 

 

Kontakt mailowy: anna.pluskota.art@gmail.com

 

Termin odbioru/wysyłki nagród - marzec-kwiecień 2017

 

English version

Afram Ísland! translate into English language means GO Iceland! It is a title of my first photography exhibition. My goal is present an amazing Iceland on the pictures, but also show how important is to follow your dreams. The exhibition will be enriched with a short films and an interesting facts about Iceland.

ICELAND

The land of the Vikings, it is one of the strangest countries, which so far I had the opportunity to see. There live trolls, elves and dwarfs and usually they stay away form the people, however during a longer stay is a chance to see them.

In Iceland I’ve been 10 days and during that time I saw even not half of the country, but definitely I follow in love.

Iceland is a country of sharp contrasts. A place where fire and ice co-exist. Where dark winters are offset by the summer's midnight sun.

 Have you been there? If not I would like to invite you.

Recently I'm organizing my first photography exhibition, but this will happens only with your help.

Please I need your support.

 I would like to collect money for print 30 pictures of size 100 x 70 cm.

If I will collect enough amount of money, the exhibition will be held in my hometown, in Międzychód in the Museum and is scheduled at the beginning of March. 

Contact: anna.pluskota.art@gmail.com

 

 

22

Wspierający

2227 zł

Z całkowitej kwoty 2200 zł

zakończono

Do zakończenia projektu

Projekt udany! Zakończenie: 26.02.2017

Wesprzyj projekt

Nielimitowana

Nagroda za 1 zł lub więcej!

Wsparcie bez nagrody

2 Wspierających
Pozostało: 898 z 900

Nagroda za 5 zł lub więcej!

Imienne podziękowania na profilu Facebook Anna Pluskota Photographer

2 Wspierających
Pozostało: 896 z 900

Nagroda za 10 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż. Imienne podziekowania na FB oraz ręcznie wykonana kartka z podziękowaniami.

5 Wspierających
Pozostało: 899 z 900

Nagroda za 20 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż, imienne podziękowania na FB, do wyboru 3 zdjęcia w formie cyfrowej, do wykorzystania jako tapeta.

1 Wspierający
Pozostało: 899 z 900

Nagroda za 30 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż, imienne podziękowania na FB, do wyboru 3 zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do samodzielnego wydrukowania w zakładzie fotograficznym

1 Wspierający
Pozostało: 899 z 900

Nagroda za 40 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż, imienne podziękowania na FB, wyboru 5 zdjęć wydrukowanych w formacie (od 10x15 do max 20x30 - do wyboru) z autografem. Ręcznie wykonana kartka z podziekowaniami.

1 Wspierający
Pozostało: 897 z 900

Nagroda za 50 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż, Imienne podziękowania na FB, sesja fotograficzna dla jednej lub dwóch osób, dostarczenie 10 zdjęć w formie elektronicznej z sesji. Dwa wybrane zdjęcia z wernisażu wydrukowane w wybranym formacie (10x15 do max 20x30) z autografem

3 Wspierających
Pozostało: 900 z 900

Nagroda za 60 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż, imienne podziękowania w social media + wspólne zdjęcie, jedno wydrukowane zdjęcie w wybranym formacie z wystawy z autografem,

0 Wspierających
Pozostało: 498 z 500

Nagroda za 70 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż, imienne podziękowania w social media + wspólne zdjęcie, sesja fotograficzna dla wybranej osoby/pary/rodziny - dostarczenie 20 wydrukowanych zdjęć z tej sesji. Do tego voucher - 20% na kolejną sesję dla wybranej osoby.

2 Wspierających
Pozostało: 499 z 500

Nagroda za 100 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż, imienne podziekowania w social media + wspólne zdjęcie, ręcznie robiona kartka z podziekowaniami i autografem. Upominek z Islandii. Krótki filmik z Islandii. Jedno wybrane zdjęcie w większym formacie bezpośrednio po wernisażu z moim autografem.

1 Wspierający
Pozostało: 497 z 500

Nagroda za 150 zł lub więcej!

Zaproszenie na wernisaż, imienne podziękowania w social media + wspólne zdjęcie, ręcznie robiona kartka z podziękowaniami. Naszkicowany portret wybranej osoby. Całodniowy kurs fotograficzny ze mną + sesja. Promocja osoby/firmy podczas wernisażu.

3 Wspierających
Pozostało: 96 z 100

Nagroda za 300 zł lub więcej!

Dozgonna wdzięczność, podziękowania w social media + wspólne zdjęcie, zaproszenie na wernisaż. Miniaturkowy album fotograficzny ze zdjęc po Islandii z autografem. Wspólne zdjęcie. Możliwość promocji swojej firmy podczas wernisażu.

2 Wspierających

O projektodawcy

anna.pluskota.art

anna.pluskota.art

Międzychód

Zakochana w fotografii i podróżach. Uwielbiająca uczucie wolności i radości jakie daje ruch na świeżym powietrzu. Łakomczuch na słodycze i soczyste owoce.
Duży przełom w jej życiu miał 5-miesięczny wolontariat w Rumunii 2013 roku. Od tamtego czasu zwiedziła Ukrainę, Mołdawię, Macedonię, Montenegro, Serbię, Grecję, Sycylię, Francję, Hiszpanię, Anglię oraz Islandię. Z każdej podróży przywiozła masę zdjęć i sporą dawkę lekcji życia, ale ta ostatnia podróż zainspirowała ją do czegoś więcej.…

Napisz wiadomość do Projektodawcy

Obejmij patronat nad tym projektem!

Chcesz sygnować projekt swoją marką lub nazwiskiem? Zgłoś się już teraz!

Wybierz rodzaj wsparcia jakiego chcesz udzielić projektodawcy: