Dołącz do naszej społeczności!

O projektodawcy

Kwestia Czasu

Kwestia Czasu

Wrocław, Polska

Grupa młodych, zdolnych i kreatywnych studentów z Wrocławia. Łączy ich fakt, że wymagają od siebie więcej niż minimum.
Nasza drużyna powstała we wrześniu zeszłego roku z inicjatywy Magdy.
Celem, jaki sobie postawiliśmy, było wygranie Odysei Umysłu w Polsce. Dokonaliśmy tego.
Obecnie postawiliśmy sobie poprzeczkę wyżej i chcemy sięgnąć po Mistrzostwo świata.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

246 PLN z 6800 PLN

7 Wspierający

Zakończony Cel nie został osiągnięty

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania (model "wszystko albo nic") do 18.05.2017 18:06

Finały światowe - Odyseja Umysłu

O projekcie

Cześć i czołem!

Od razu zaznaczamy, że nasz projekt nie zmieni świata. Nie ma nic wspólnego z podbojem kosmosu czy genialnymi wynalazkami. Możecie go uznać nawet za pospolity. Jednak my uznajemy go za warty zainteresowania.

O co więc chodzi?

W tym roku mamy możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej podczas Finałów Światowych konkursu kreatywności "Odyseja Umysłu". Odbędą się one 23-28 maja 2017 w Stanach Zjednoczonych, gdzie będziemy rywalizować z najlepszymi.

Do tej pory musieliśmy przejść przez etap regionalny i ogólpolski. Przygotowania do konkursu zajęły nam wiele miesięcy. Praca łączyła wiele aspektów, m.in. szycie kostiumów, tworzenie rekwizytów, budowanie skomplikowanych konstrukcji z balsy oraz pisanie scenariusza. 

 

KIM JESTEŚMY?

Młodzi ludzie z Wrocławia i okolic, którzy upadli na głowę, biorąc udział w półrocznym konkursie w trakcie studiów i wszechobecnych egzaminów. Może to świadczyć o dwóch rzeczach : jesteśmy albo nienormalni albo ambitni. Zakładamy, że to drugie.

Jest nas szóstka : Kasia, Magda, Adrian, Klaudia, Czuba i Wolska.  

    

BUDŻET

Zebrana kwota pokryje koszty biletów lotniczych, obowiązkowej opłaty startowej, transportu do miejsca konkursowego i innych koniecznych opłat dla jednej osoby. W związku z tym, że jest nas sześć osób wszystkie dodatkowe zebrane fundusze wesprą zbieranie pieniędzy dla pozostałych osób

 

 

DLACZEGO CROWFUNDING?

Staramy się zebrać potrzebne pieniądze na różne sposoby, również poprzez zwykłe chodzenie do pracy. Jednak kwota jest za duża i nie zdążymy tego zrobić tylko i wyłącznie na własną rękę. 

 

NAGRODY

Opowiadanie (pakiety od 20 zł wzwyż)

Błędny Rycerz wyrusza, choć niechętnie, z zamku, by uratować Księżniczkę. Okazuje się jednak, że sprawy nie idą tak prosto i nic nie jest takie, jakie być powinno. Kto okaże się przyjacielem, a kto przeciwnikiem?

Osoby, które zdecydują się wesprzeć nas wypierając pakiety z opowiadaniem poznają historię rycerza, która była oryginalnie scenariuszem do naszego konkursowego przedstawienia.

 

Zestaw ćwiczeń do trenowania kreatywnego myślenia (pakiety 50 zł wzwyż)

Kto z nas nie wymyślił, choć raz, pomysłowej, zabawnej i błyskotliwej odpowiedzi na zadane pytanie… trzy dni po fakcie? Przygotowane rzez nas zadania, co prawna nie będą ukierunkowane dokładnie na ten aspekt, ale kreatywność, którą dzięki nim będzie można trenować z pewnością ułatwia wymyślać twórcze rzeczy w krótkim czasie.

Warsztaty lub tutorial robienia kapeluszy (pakiet 300 zł)

Podczas warsztatu lub wykorzystując tutorial nauczysz się robić i stworzysz swój własny kapelusz z pianki EVA. Będzie on doskonały na wszelkie bale przebierańców, a także może stanowić piękną dekorację pokoju.

Na warsztaty, które odbędą się we Wrocławiu zapraszamy również dzieci.

 

Maska Smoka (pakiet 350 zł)

Zrobiona specjalnie dla Ciebie maska smoka, wykonana na podstawie naszej oryginalnej maski wykorzystywanej podczas przedstawienia. Sam będziesz mógł zdecydować w jaki kolor ma być podstawą malowania maski: czerwień jak u nas, niebieski, zielony… czy może jakiś inny?

(wzór dekoracji może być inny od zaprezentowanego na zdjęciu)

 

Wszystkie nagrody zostaną wysłane w drugiej połowie czerwca.

KONTAKT Z NAMI

Kampania crowdfundingowa Kreatywni do USA - to Kwestia Czasu    https://www.facebook.com/kwestiaczasuodyseja/

Projekt Kreatywni do USA - to Kwestia Czasukwestia.czasu.odyseja@gmail.com