Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

officyna art & design

officyna art & design

Warszawa, Polska

Officyna powstała z pasji do sztuki, do jej tworzenia, podziwiania i chęci dzielenia się nią z innymi. Pomysł zrodził się w marcu 2015 r. Dzięki szczęśliwym splotom okoliczności znaleźliśmy dla niej wyjątkowe miejsce w budynku byłej red. dziennika „Rzeczpospolita”.Gdy je zobaczyliśmy, wiedzieliśmy jedno – albo officyna powstanie tu albo nigdzie indziej. Postanowiliśmy postawić wszystko na jedną kartę i opuściliśmy nasze dotychczasowe miejsca pracy, by podjąć wyzwanie. W ciągu trzech miesięcy z totalnej ruiny zrodziło się miejsce, z którego jesteśmy bardzo dumni.

Napisz wiadomość do Projektodawcy

26756 PLN z 20000 PLN

51 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

133%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.05.2017.

Festiwal Przenikania

Udało się, dziękujemy!

Dodano 09.05.2017, godz. 12:34

Dziękujemy Wam serdecznie za wsparcie, bez Was nie udałoby się nam! :) Już 20-21 maja zapraszamy Was na Festiwal Przenikania, który odbędzie się na Dziedzińcu Kulturalnym Jerozolimskie 107 w Warszawie, liczymy na Waszą obecność!

Osoby, które zdecydowały się na nagrody rzeczowe, będą je mogły odebrać u nas w galerii officyna art & design (al. Jerozolimskie 107), będą gotowe do odbioru tydzień po zakończeniu festiwalu. Bardzo prosimy Was o kontakt pod adresem mailowym luiza.poreda@gmail.com, aby umówić szczegóły odbioru.

Dziękujemy raz jeszcze, jesteście wspaniali!

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 07.05.2017 22:10