Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

ethicalmano

ethicalmano

Warszawa, Polska

Lokalnie i etycznie produkowane ubrania z wełny z alpaki prosto z Peru. Otwórz z nami jeden z pierwszych w Polsce sklepów z odzieżą społecznie odpowiedzialną!

Napisz wiadomość do Projektodawcy

12059 PLN z 10000 PLN

106 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

120%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.10.2017.

Otwórz z nami ethical MANO - unikatowe ubrania z Peru!

Projekt osiągnął 100% celu!

Dodano 11.10.2017, godz. 18:29

Kochani,

dzięki Waszemu wsparciu udało nam się osiągnąć 100% zakładanego celu kampanii. Wiecie co to oznacza? To już pewne, że po 15 października wyślemy Wam wybrane przez Was nagrody :)

Jeśli jesteśmy już przy wysyłce - prosimy Was bardzo o jak najszybszego maila na adres: ethicalmano@gmail.com z informacją o wybranym wzorze nagrody i adresem do wysyłki. Przypominamy, że aby otrzymać nagrody na terenie Niemiec lub UK należy zapłacić za wysyłkę (cennik jest w opisie kampanii - prosimy o uiszczenie kwoty za wysyłkę w PLN jako "Wsparcie bez nagrody" )

To jeszcze nie koniec kampanii... zbiórka trwa do niedzieli do godz. 20.00!

W związku z tym, ustaliliśmy kolejne progi wsparcia i jeżeli uda nam się zebrać:

 

120% zakładanego celu - będziemy mogli wyprodukować o wiele więcej materiału wideo z Peru. Mamy go mnóstwo, ale potrzeba dużo pracy, żeby zmontować go w profesjonalny sposób. Wywiady z naszymi producentami są już nakręcone, ale potrzebujemy je jeszcze zmontować!

150% zakładanego celu - skoro już kierujemy się zasadą 'dream big', gdyby udało nam się osiągnąć 150 % celu, będziemy w stanie skupić się nie tylko na sprzedaży internetowej, ale też wyposażyć stoisko do sprzedaży na prawdziwych targach. Do tego potrzebowalibyśmy kupić rozkładany stół, duże wieszaki na ubrania oraz uiścić opłaty za wystawienie się na targach.

Dziękujemy Wam za dotychczasowe wsparcie! Nie sądziliśmy, że już na tydzień przed zakończeniem kampanii uda nam się zebrać zakładaną kwotę!

Pozdrawiamy ciepło,

zespół ethical MANO

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 15.10.2017 20:08