Miło Cię widzieć!

Ładowanie strony

O projektodawcy

Marcin Dybicki

Marcin Dybicki

Łódź, Warszawa, Wrocław, Poland

Pracowałem w e-commerce, wspierałem sprzedaż.
Teraz wspieram:
ideę zdrowszego odżywiania, którą zaczął Bogumił Jankiewicz aplikacją efood info znajdziesz na efood.com.pl

Napisz wiadomość do Projektodawcy

17251 PLN z 9000 PLN

430 Wspierający

Udany! Cel osiągnięty

191%

Model finansowania: "wszystko albo nic". Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.07.2014.

efood - baza produktów

O projekcieImage titleRuszamy z kampanią crowdfundingową ponieważ chcemy usprawnić i rozbudować aplikację do sprawdzania dodatków do żywności. Usprawnienie to poszerzenie bazy produktów jakie użytkownicy mogą sprawdzać w aplikacji. Rozbudowanie to wprowadzenie nowych funkcji.

Chcemy przyspieszyć rozwój efood - razem z Wami!

Image titleefood opracowaliśmy z myślą o ludziach takich jak my. Nie jesteśmy sportowcami, modelkami na diecie ani matkami karmiącymi (co pokazuje płeć niektórych członków zespołu). Ale lubimy wiedzieć co jemy i jak to na nas wpływa.

Dlatego nasza aplikacja weryfikuje produkty spożywcze pod kątem dodatków chemicznych. W niedługiej przyszłości będzie dostarczała wiedzę o wszystkich składnikach znajdujących się w produktach, które zjadamy.

Chcemy aby w aplikacji efood znajdowały się nie tylko informacje o chemicznych dodatka do jedzenia, ale by była to baza WSZYSTKICH składników, jakie znajdują się w danym produkcie (i tych dobrych i tych złych), wraz z ich kompletnym opisem. Zależy nam też na bieżącym aktualizowaniu bazy - do tego też potrzebujemy wsparcia wszystkich użytkowników.

Image title1. POBIERASZ BEZPŁATNIE Z:
- AppStore http://goo.gl/bf0giL 
- GooglePlay http://goo.gl/noPqAw 

2. SKANUJESZ KOD KRESKOWY PRODUKTU

3. DOSTAJESZ INFORMACJĘ JAKIE E-SUBSTANCJE ZAMIERZASZ SOBIE ZAAPLIKOWAĆ.
Dowiesz się, jakie jest pochodzenie danego dodatku, co może on powodować, jakie jest jego dawkowanie nie zagrażające życiu lub zdrowiu (jeśli takowe w ogóle istnieje!) i czy jest on dopuszczalny do spożycia w innych krajach.

Wszystkie dodatki, na podstawie naukowych badań, oceniamy w pięciostopniowej skali:

1. pożyteczny - jedz na zdrowie
2. raczej obojętny - ok, możesz to zjeść ale nie szarżuj
3. podejrzany - uważaj, to może mieć różne skutki dla Twojego zdrowia
4. szkodliwy - lepiej tego nie jedz!
5. mocno szkodliwy - odstaw ten produkt i zapomnij o nim raz na zawsze!

Obecnie posiadamy bazę 10 000 produktów, które możesz w ten sposób sprawdzić.
3 000 to efekt zaangażowania i pomocy dotychczasowych użytkowników aplikacji. To utwierdza nas w przekonaniu, jak bardzo jest ona przydatna. Mówią to też komentarze jak te: Image title
Dlatego chcemy przyspieszyć rozwój efood - razem z Wami!

Pierwszą sprawą, w jakiej potrzebujemy Waszego wsparcia, jest rozszerzenie bazy produktów do 30 tysięcy.
Nie zwracamy się do inwestorów, bo to razem z użytkownikami chcemy decydować o rozwoju efood. Oczywiście mamy aspiracje i wizję. Marzy nam się uczynić z aplikacji żywieniowy odpowiednik Wikipedii!

Stworzenie prawdziwej, funkcjonalnej i szczerej do bólu mobilnej encyklopedii możliwe jest tylko razem z użytkownikami ;)

Dbanie o zdrowie i interesowanie się tym, co ląduje na naszych talerzach jest zawsze na czasie, ale wydaje się też żmudne, monotonne i nudne - trzeba przeczytać tony książek i zakuć setki dziwnych terminów.
efood to zmienia i jest zawsze pod ręką - bez potrzeby dostępu do internetu.

Image title

W trakcie trwania kampanii dołączył do nas SKLEP-PRESTO.PL i zafoerował, że dla każdej osoby, która wpłaci:

 • powyżej 40 zł - przekaże bon w wysokości 20 zł na zakupy powyżej 150 zł, dotyczy całej oferty sklepu,
 • powyżej 80 zł - przekaże bon w wysokości 40 zł na zakupy powyżej 250 zł, dotyczy całej oferty sklepu,

A TERAZ TO CO MAMY DLA WAS :)

 • Wspierasz: 1 zł lub więcej
  my:
  przesyłamy podziękowanie za wsparcie drogą mailową,

 • Wspierasz: 5 zł lub więcej
  my: 
  umieścimy Twoje imię na stronie, gdzie stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać. Wyślemy też imienne podziękowanie drogą e-mailową,

 • Wspierasz: 10 zł lub więcej
  my: 
  prześlemy nasz własny (no dobra, Mama pomoże :) ) przepis na coś zdrowego i pysznego. Spokojnie, to nie będzie kuchnia molekularna ale potrawa, którą każdy z nas może zrobić we własnej kuchni. Podpowiemy Ci, jakie bezpieczne produkty możesz wykorzystać do jej przyrządzenia. Dodatkowo umieścimy Twoje imię na stronie, na której stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać. Wyślemy też imienne podziękowanie drogą e-mailową,

 • Wspierasz: 18 zł lub więcej
  my: prześlemy plakat A2  

  oraz podziękowanie drogą mailową. Umieścimy Twoje imię na stronie, gdzie stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać.

 • Wspierasz: 25 zł lub więcej
  my: prześlemy torbę z surówki bawełnianej (naturalna) z nadrukiem (ekologiczna farba wodna). 

  Oczywiście załączymy również wspomniane wcześniej nagrody. Podziękowanie drogą mailową. Umieścimy Twoje imię na stronie, gdzie stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać. Prześlemy przepis na coś zdrowego i pysznego. Wyślemy też imienne podziękowanie drogą e-mailową.

 • Wspierasz: 30 zł lub więcej
  my: prześlemy przepis na tygodniowe menu: zdrowe, pyszne i proste w przygotowaniu. To też nie będzie kuchnia z duńskiej Nomy, tylko proste i tanie pomysły, które każdy z nas jest w stanie zrealizować. Podpowiemy Ci, jakie bezpieczne produkty możesz wykorzystać do jej przyrządzenia. Dodatkowo umieścimy Twoje imię na stronie, na której stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać. Wyślemy też imienne podziękowanie drogą e-mailową.
 • Wspierasz: 35 zł lub więcej
  my:
  prześlemy notes (ekologiczny notes z surowców wtórnych, ok. 70-80 kartek. Do notesu dołączymy biodegradowalny długopis).

  Dołączymy również wcześniej wspomniane podziękowanie drogą mailową. Umieścimy Twoje imię na stronie. Prześlemy przepis na coś zdrowego i pysznego oraz imienne podziękowanie drogą mailową.

 • Wspierasz: 50 zł lub więcej
  my: wyślemy Ci fartucha :) jak na obrazku.

  Dołączymy również wcześniej wspomniane podziękowanie drogą mailową. Umieścimy Twoje imię na stronie. Prześlemy przepis na coś zdrowego i pysznego oraz imienne podziękowanie drogą mailową.

 • Wspierasz: 80 zł lub więcej
  my: wyślemy własnoręcznie wykonane, zdrowe masło orzechowe (bezpieczne dla osób uczulonych na gluten, laktozę oraz odpowiednie dla wegan!).


Dołączymy wyżej wspomniany notes lub torbę (sam decydujesz co wybierasz). Dodatkowo umieścimy Twoje imię na stronie, na której stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać. Wyślemy też imienne podziękowanie drogą e-mailową.
Masełka trafią do pierwszych 30 osób.

 • Wspierasz: 120 zł lub więcej
  my:
  specjalnie dla Was nagramy film, w którym zdradzimy sekrety idealnego pesto verde i perfekcyjnej bezy. Pokażemy też, jak smażyć zdrowe konfitury oraz jak zrobić samemu masło orzechowe. Do tego dołączymy własnoręcznie wykonane, zdrowe masło orzechowe (bezpieczne dla osób uczulonych na gluten, laktozę oraz odpowiednie dla wegan!). Dodatkowo umieścimy Twoje imię na stronie, na której stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać. Wyślemy też imienne podziękowanie drogą e-mailową.
  Masełka trafią do pierwszych 30 osób.

 • Wspierasz:  250 zł lub więcej
  my: do powyższego zestawu dołożymy komplet obrandowanych słoiczków na domowe przetwory i sosy (10 sztuk). Do tego dołączymy własnoręcznie wykonane, zdrowe masło orzechowe (bezpieczne dla osób uczulonych na gluten, laktozę oraz odpowiednie dla wegan!). Dodatkowo umieścimy Twoje imię na stronie, na której stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać. Wyślemy też imienne podziękowanie drogą e-mailową.
  Masełka i słoiczki trafią do pierwszych 20 osób.

 • Wspierasz: 400 zł lub więcej
  my:
  przygotujemy piknik w jednym ze stołecznych parków dla pierwszych  5 osób (wraz z 3 znajomych), które wesprą nas tą kwotą. Zaserwujemy zdrowe i smaczne przekąski i napoje, opowiemy jak je przygotowaliśmy, pokażemy kilka prostych tricków kuchennych.

  BĘDZIE ZDROWSZY I POSZUKAMY MIEJSC Z DRZEWAMI :)
  Sprezentujemy Wam też wcześniej omawiane, zdrowe masło orzechowe. Dołączymy wyżej wspomniany notes lub torbę (sami decydujecie co wybieracie). Dodatkowo umieścimy Twoje imię na stronie, na której stworzymy listę osób, dzięki którym aplikacja może się rozwijać. Wyślemy też imienne podziękowanie drogą e-mailową.

 • Wspierasz: 2000 zł lub więcej
  (najpewniej dla osób reprezentujących firmę)
  my: otwieramy się na opcję realizacji akcji w ramach aplikacji. Dokładne ustalenia proponujemy poczynić przy okazji kontaktu z nami, przed dokonaniem wpłaty. (polakpotrafi@efood.com.pl)

Image titlePierwszą i najważniejszą sprawą jest baza. Dlatego celem jest 189%:

(100%) 9 000 zł - rozwinięcie bazy produktów do 30 000 produktów,
(189%) 17 000 zł - rozwinięcie bazy produktów do 60 000 produktów.

Poniżej pomysły na dalszy rozwój, jeśli zdecydujecie się na wsparcie 300% lub więcej:

(300%) 27 000 zł - stworzenie encyklopedii 1000 najpopularniejszych substancji używanych w przemyśle spożywczym, z ich wpływem, pochodzeniem itd.,
(466%) 42 000 zł - stworzenie funkcjonalności umożliwiającej użytkownikom dodawanie komentarzy, artykułów, zgłaszanie błędów,
(611%) 55 000 zł - stworzenie wersji aplikacji na windows phone, stworzenie funkcjonalności pozwalającej użytkownikowi na sugerowanie kierunku rozwoju aplikacji.

Nie krępujcie się słać nam propozycji nowych funkcjonalności, każda rada mile widziana.

Image titleAplikacja efood opiera się na dwóch fundamentach:
- wspieraniu świadomej konsumpcji
- interakcji z użytkownikami

CO TO DOKŁADNIE OZNACZA?
MY:
- udoskonalimy obecną aplikację,
- poszerzymy ją o kolejne funkcjonalności,
- dodamy opcję zgłaszania produktów wymagających weryfikacji/ponownej   weryfikacji dopracujemy mechanizm powiadomień,
będziemy dobijać się do producentów z komunikatem: „Drogi producencie, jeśli zmienisz skład - daj nam znać! Jeśli zależy ci na szybkiej aktualizacji - podeślij nam dane wg formularza. Informacje znajdziesz na naszej stronie."

WY:
- razem z nami stworzycie prywatnego asystenta zakupów,
- wesprzecie finansowo naszą aplikację,
- dostaniecie od nas fajny prezent,
- zostaniecie lobbystami, wspierając nasze apele do producentów albo sami podsyłając nam info o zmianach za pomocą formularza na stronie,
- pomożecie nam wesprzeć świadomość żywieniową innych Polaków.

Image title i naszym podejściu do realizacji projektów.

Efood to projekt, który powstał z chęci szerzenia świadomości nt żywienia oraz sprawienia, żeby poroducenci byli transparentni.
To nie jest pierwsze przedsięwzięcie, którego realizacji się podjęliśmy. Systematycznie wymyślamy nowe projekty i wcielamy je w życie. Każdy nasz projekt to ryzyko - wkładamy w nie serce, duszę, entuzjazm i...kasę...
Dotąd wszystkie się broniły, niektóre dopiero będą miały okazję się bronić. Wierzymy, że efood na Polak Potrafi też przejdzie pozytywną weryfikację ;)

Nasze pomysły spina pewna klamra: we wszystkich chodzi o przydatność i stopniowy rozwój.
Jednym z takich projektów jest Lokalny Certyfikowany - koncept, który rzuca wyzwanie globalnym koncernom. Zwiększamy dostęp do informacji o polskich przedsiębiorcach działających lokalnie (nasza definicja lokalności zamyka się w promieniu 100 km od miejsca zamieszkania konsumenta), zmniejszając przy tym dystanse międzyludzkie i wspierając drobną przedsiębiorczość.

Pracujemy też nad SHAKTAK - centralną bazą wydarzeń, informującą o tym, co ciekawego dzieje się w Twojej najbliższej okolicy. Gdzie warto się wybrać - na targ zdrowej żywności, wernisaż, do kina plenerowego czy na piknik naukowy? O tym pomoże Ci zadecydować nasza strona shaktak.com. Większość z nas lubi gdzieś wyjść wieczorami czy w weekendy ale nie wiemy dokąd, po co a co najgorsze - co się dzieje w najbliższej okolicy. Z SHAKTAK wychodzisz i wiesz ;)

Wierzymy, że tylko dzięki Wam - Waszej pomocy finansowej, Waszym poradom, pomysłom, informacjom i komentarzom - zmienimy efood w żywieniowy odpowiednik Wikipedii. Własnymi siłami zebraliśmy informacje o 7 tys. dodatków „pakowanych” do jedzenia. Grupa pewnych użytkowników :) nadesłała kolejne 3 tys.Teraz potrzebujemy Waszej pomocy, żeby w końcu posiadać pełną bazę. - stwórzmy kompletną bazę składników, które znajdują się w spożywanych przez nas produktach. Kto wie, może taka eFoodowa encyklopedia podziała też na wyobraźnię producentów żywności i przestaną nas wreszcie podtruwać ukrytym cukrem, tłuszczem i chemikaliami dziwnego pochodzenia??

Marcin: „Wierzymy w siłę Polak Potrafi. Wiemy, że Polak potrafi zadbać o swoje zdrowie i jesteśmy przekonani, że akcja tutaj pomoże nam dotrzeć do nowych ludzi. A jeśli słyszysz o nas pierwszy raz - to jeden sukces już mamy  ;) Teraz pobierz apkę i wesprzyj nas!”

KTO DOKŁADNIE:


Umówiliśmy już kilkanaście osób, które wpadną do marketów. Będą skanować i fotografować - tak jak na Marcin na fotkach poniżej. 

Zebrane zdjęcia "przejedziemy" OCRem (oprogramowanie służące do rozpoznawania znaków i całych tekstów w pliku graficznym). Poprawimy literówki. Wgramy do bazy danych aplikacji i ...
oddamy usprawniony eFood do Waszego użytku :)
Zakładamy, że cały proces potrwa 20-30dni. Ciężko dokładnie estymować. Na taką skalę jeszcze nie skanowaliśmy.

Image titleBędziemy tworzyć na bieżąco wraz z pojawiającymi się z Waszej strony pytaniami :)

http://www.ekoquchnia.pl

http://www.sklep-presto.pl/?webeId=webepartners

Trenerka Kasia Bigos 

https://www.facebook.com/trenerkasiabigos/info

http://fitnesskuchnia.pl

Image title
W razie jakichkolwiek pytań bądź sugestii dotyczących zbiórki czy funkcjonowania samej aplikacji prosimy o kontakt na: polakpotrafi@efood.com.pl 

Media o Twoim projekcie:

Stworzył projekt, który pokazuje, co zjadasz

mambiznes.pl | 2014-07-10

Przedstawiamy naszą opinię na temat dodatków. Zbudowaną na podstawie norm i opinii dyskutujących z tymi normami. Nie oceniamy produktów, jak niektórzy błędnie to interpretują - mówi Marcin Dybicki, pomysłodawca projektu Efood.

Aplikacja eFOOD przeszkadza producentom żywności – to dobrze dla naszych dzieci!

www.tatawpracy.pl | 2014-07-01

Słyszeliście już o aplikacji eFOOD? Podobno przeszkadza producentom żywności. Bullshit. Przeszkadza producentom chemicznej paszy dla zwierząt zwanych ludźmi. Jeśli ktoś produkuje żywność, nie powinien się obawiać dyskusji o swoim produkcie. Aplikacja jedynie potwierdzi, że jesz zdrowo!

Mroczne tajemnice producentów żywności. „To potężne lobby, ale trzeba walczyć”

kefir2010.wordpress.com | 2014-06-27

Pisałem niedawno dwa artykuły o działalności komentatorów na etatach – będących „żołnierzami do wynajęcia” dla różnych grup interesu, w tym: karteli farmaceutycznych, żywnościowych, GMO, itp. Wielu ludzi do dziś kojarzy słowo „lobbing” z nieszkodliwą działalnością opisywaną kiedyś tam w oficjalnych mediach. Wszelkie opinie o tym, że organizacje i grupy lobbingowe korzystają z: czarnego PR, NLP, inżynierii społecznej, nacisków prawnych czy wręcz otwartego zastraszania i łamania prawa, są zbywane jednym terminem: „teoria spiskowa”.

Powiększy się baza produktów aplikacji eFood [WIDEO]

dziennikrolniczy.pl | 2014-06-27

To już pewne, że aplikacja eFood, dzięki której możemy sprawdzać, co kryje się pod konkretnym E-dodatkami do żywności, będzie posiadała większą bazę produktów. Wszystko za sprawą internautów, którzy wsparli twórców aplikacji poprzez serwis PolakPotrafi.pl.

Polska aplikacja podpowie, jak zdrowo się odżywiać (wideo)

www.komputerswiat.pl | 2014-06-26

E-Food to mobilny asystent żywieniowy, który udziela wskazówek na temat składu i jakości konkretnych produktów spożywczych. Jego głównym zadaniem jest zwiększenie świadomości konsumentów i odpowiedź na pytanie, czy to co jemy, bądź też zamierzamy zjeść, nie jest przypadkiem szkodliwe dla naszego zdrowia.

eFood przeszkadza producentom żywności? To dla niego świetna reklama!

di.com.pl | 2014-06-26

eFood umożliwia szybkie ustalenie, jakie substancje mogą się znajdować w kupionym jedzeniu. Aplikacja nie podoba się producentom żywności, co może być główną siłą napędową w jej promowaniu.

APLIKACJA E-FOOD MÓWI, CO JESZ I BUDZI SPRZECIW PRODUCENTÓW ŻYWNOŚCI

antyweb.pl | 2014-06-25

E-food to aplikacja mobilna, dzięki której dowiesz się, co tak naprawdę jesz. Wystarczy, że zeskanujesz kod kreskowy produktu, a w informacji zwrotnej otrzymasz informacje o tym, co kryje się pod dodatkami do żywności „E-…”. Twórcy aplikacji nie bacząc na to, że narażają się wielkim producentom żywności i pojawieniu się „prośby” o natychmiastowe usunięcie aplikacji ze strony Polskiej Federacji Producentów Żywności, szukają finansowania na portalu PolakPotrafi.pl.

E-FOOD, APLIKACJA O DODATKACH DO ŻYWNOŚCI, ROZPOCZYNA KAMPANIĘ NA POLAKPOTRAFi.PL

www.ekonavigator.pl | 2014-06-24

30.05.2014 efood – aplikacja o dodatkach do żywności – rozpoczęła kampanię na crowdfundingowej platformie Polak Potrafi http://polakpotrafi.pl/projekt/efood. Akcja ma na celu przyspieszenie rozwoju oraz rozbudowę bazy produktowej aplikacji tak, by stała się żywieniowym odpowiednikiem Wikipedii. Pomysłodawcy efood, w zamian za wsparcie aplikacji konkretną kwotą, przygotowali atrakcyjne prezenty: domowe przetwory, filmiki instruktażowe jak gotować zdrowo, szybko i tanio, ekologiczne torby na zakupy i wiele więcej.

Polska Federacja Producentów Żywności próbuje usunąć aplikację wspomagającą świadome zakupy spożywcze.

wmeritum.pl | 2014-06-23

eFood to popularna aplikacja wspomagająca świadome zakupy. Z Marcinem Dybickim rozmawia Cezary Zapała.

Aplikacja do wykrywania dodatków do żywności e-food

www.ekoquchnia.pl | 2014-06-23

Należę do osób które unikają kupowania żywności przetworzonej, szczególnie takiej w której w składzie jest więcej niż 5 składników. Większość potrzebnych do moich potraw produktów kupuję na lokalnym bazarku. Kiedy jednak zdarza mi się sięgnąć po produkt w torebce, kartoniku lub pudełeczku, lubię wiedzieć co ma w składzie.

EFOOD Z NOWYM PARTNEREM

loungemagazyn.pl | 2014-06-18

Dobre wie­ści dla wszyst­kich tych, któ­rzy chcą żyć zdrowo i aktyw­nie. Do kam­pa­nii orga­ni­zo­wa­nej przez wła­ści­cieli apli­ka­cji efood na plat­for­mie crowd­fun­din­go­wej Polak Potrafi dołą­czył inter­ne­towy sklep PRESTO.

e-food, aplikacja o dodatkach do żywności, rozpoczyna kampanie na PolakPotrafi.pl

gogaga.pl | 2014-06-18

E-FOOD, APLIKACJA O DODATKACH DO ŻYWNOŚCI, ROZPOCZYNA KAMPANIĘ NA POLAK POTRAFI - PLATFORMIE CROWDFUNDINGOWEJ

E-food - aplikacja, która zmieni Twoje życie

okolicepalnika.blox.pl | 2014-06-17

Dzisiaj wyjątkowo nie będzie przepisu, chociaż wciąż pozostaniemy w temacie kulinarów. Wiadomo, że smaczne jedzenie jest ważne, ale chyba warto czasem zastanowić się nad tym czy to co w siebie wrzucamy jest także zdrowe?

E-FOOD, aplikacja o dodatkach do żywności

www.e-marketing.pl | 2014-06-10

efood - aplikacja o dodatkach do żywności - rozpoczęła kampanię na crowdfundingowej platformie Polak Potrafi http://polakpotrafi.pl/projekt/efood. Akcja ma na celu przyspieszenie rozwoju oraz rozbudowę bazy produktowej aplikacji tak, by stała się żywieniowym odpowiednikiem Wikipedii.

E-food – wiesz, co jesz!

androstrefa.pl | 2014-06-05

Hej. Ostatnio czarasso wspomniał o wspaniałej inicjatywie na stronie polakpotrafi.pl – PGA 2014. Po chwili na namysłu i ja postanowiłem się zaangażować w wspieranie naszych rodaków. Mój traf padł na pomysłową i przyszłościową aplikację pod tytułem „E-food”, która także potrzebuje Twojego wsparcia.

Twórcy aplikacji eFood zbierają pieniądze na Polak Potrafi

mobilestage.in | 2014-06-02

Osoby starające się zdrowo odżywiać zawsze dokładnie kontrolują skład przetworzonych produktów. Biorąc pod uwagę jak dużo niebezpiecznych dla zdrowia składników spożywamy codziennie w popularnych produktach każdy z nas powinien mieć wyrobiony nawyk kontrolowania żywności.

Sprawdź, co jesz. Aplikacja E-food pokazuje, co znajduje się w produktach spożywczych

natemat.pl | 2014-06-02

Robiąc zakupy spożywcze, zastanawiasz się, co oznaczają wypisane na etykiecie numery E202, E127, E631 itd.? Jeśli tak, to może Cię zainteresować polska aplikacja E-food. Po jej zainstalowaniu można skanować kody kreskowe wybranych produktów, by sprawdzić, jakie „E-substancje” się w nich kryją i jaki mają wpływ na organizm.

Model finansowania: "wszystko albo nic"

Aby otrzymać środki, projekt musi osiągnąć minimum 100% finansowania do 02.07.2014 18:06